Законотворчість та робота з громадою – основні напрямки моєї роботи
Перед початком нового робочого року варто підвести підсумки за два роки депутатської діяльності 8 скликання.
Перед початкомнового робочого року варто підвести підсумки за два роки депутатськоїдіяльності 8 скликання. Одним з ключовихзавдань роботи народного обранця залишається законотворчість, тому впродовжзвітного періоду я систематично відвідував пленарні засідання Верховної Ради табрав активну участь у засіданнях комітету з питань правової політики та правосуддя.Важливим напрямком депутатської діяльності була та залишається робота звиборцями, тому майже кожного тижня проходили зустрічі з громадськістю. В ходізвернень до керівників юридичних осіб приватного та публічного права різнихрівнів було відкрито 30 кримінальних проваджень.
Відповідно дозвернень громадян, які надходили до моєї приймальні, у багатоквартирнихбудинках було проведено ремонтні роботи у підвальних приміщеннях, встановленопандуси, утеплено будинки також надавалась матеріальна допомога на капітальнийремонт даху та облаштування прибудинкових територій. У ході формальних танеформальних зустрічей надавались юридичні консультації, щодо отриманнясубсидій, оформлення документації для отримання земельних ділянок та поверненнявід фонду гарантування вкладів коштів українців. Одним з найболючіших питаньдля наших співвітчизників залишається стан автомобільних доріг – тому за моєїініціативи на Вінниччині було відремонтовано ряд автошляхів.
Важливимнапрямком моєї роботи як народного депутата України є зустрічі з молоддю. Тому,крім організації святкувань для підростаючого покоління, за цей час булопридбано спортивний інвентар для освітніх закладів та проведено лекції длястудентів університету імені Тараса Шевченка.
Звичайно, неможна забувати про людей, які опинились у складних життєвих обставинах. Саметому мною спільно з громадськими організаціями Вінниччини проводилисьблагодійні акції, спрямовані на збір коштів для важкохворих дітей. Неодноразовонадавалась допомога пенсіонерам, ветеранам Другої світової війни, тимчасовопереміщеним особам та іншим соціально незахищеним верствам населення. Окремаувага приділялась будинкам сімейного типу та багатодітним родинам. За два рокидепутатської діяльності було придбано побутову техніку для багатодітних родинта закладів інтернатного типу.
Окремим пунктомможна відзначити облаштування притулків для людей без постійного місцяпроживання. Зважаючи на сильні морози, було виділено кошти на функціонуванняряду пунктів обігріву на Вінниччині та в інших областях України.
Сьогодні на Сходікраїни триває антитерористична операція, в ході якої тисячі українціввідстоюють цілісність нашої держави. На жаль, через події у зоні проведенняантитерористичної операції багато родин залишилось без батька, а ряд військовослужбовцівотримали інвалідність. Зважаючи на це, одним з важливих напрямків моєї роботи згромадою стала допомога бійцям АТО та членам їх родин.
За моєїініціативи напередодні новорічних та різдвяних свят у зоні проведенняантитерористичної операції та на мирній території України були проведеніконцерти та організовано святкову програму, аби бійці та малюки, які проживаютьу будинках –інтернатах на тимчасово окупованих територіях мали змогу відчутисвято, отримати подарунки та позитивні емоції, яких їм так не вистачає.
Впродовж звітногоперіоду я неодноразово брав участь у прямих телеефірах, де спільно з колегамиобговорювались суспільно-важливі теми. Щомісяця на моїй офіційній сторінці всоціальній мережі оприлюднюється інформація, щодо виконаної роботи. Кожного дняя працюю для розвитку міста, області та країни. Вважаю, що лише спільнимизусиллями та наполегливою працею нам вдасться змінити нашу країни, яка вжесьогодні обрала чіткий напрямок європейського розвитку.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411