Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
20.04.2012 19:24

Принцип "людяності" в мотивувальній частині рішення суду

Правозахисниця, журналістка

Апеляційний суд м.Києва в мотивувальній частині рішення від 10.04.2012 року зазначив наступне. «…За таких обставин та виходячи з принципу законності, справедливості, людяності  колегія суддів вважає за необхідне скасувати рішення суду та ухвалити нове

Апеляційнийсуд м.Києва в мотивувальній частині рішення від 10.04.2012 року зазначивнаступне. «…За таких обставин та виходячи з принципу законності,справедливості, людяності  колегія суддів вважає за необхідне скасувати рішеннясуду та ухвалити нове рішення, яким позовні вимоги Особи_1 задовольнити…»

Впершебачу, щоб судді виходили з принципу «людяності»…Звичайно, не в буквальномурозумінні. Мова йде про процесуальне законодавство. Так є принцип «законності»та «обґрунтованості», що закріплені в ст.213 ЦПК. Крім того, ще інколи судді всвоїх рішеннях пишуть принцип «справедливості» та принцип «розумності».

Алещо означає принцип «людяності»? Яким чином він закріплений процесуально? 


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net