Озеро "Одеса". Які проблеми мають вирішити влада з громадою
Після кожного дощу всі проблеми Одеси "вспливають"
Найперший крок – влада та громадянське суспільство мають знайти формат, як замість «точкового вирішення» проблем до системного розвитку свого міста, на основі спільно укладених «дорожніх карт».
Серед усіх міст України Одеса має найбільш унікальне положення – важливий інфраструктурний вузол, один із найбільших портів, центр економічного та ділового життя і одночасно – «туристичний магніт».
Усі ці переваги влада та громада міста могла б використати для гармонійного розвитку «Південної Пальміри», і так Одеса могла б стати взірцем не тільки для мегаполісів України, але й навіть – для великих портових міст світу. Ідея Одеси як «південної столиці» нашої країни могла б дати додатковий стимул для розвитку не тільки міста, але й регіону загалом.
Але для цього влада міста має відійти від «точкового» вирішення питань, і натомість – вирішувати накопичені проблеми системно, у взаємодії із громадянським суспільством Одеси. Тим більш, що необхідність такого підходу прямо показав той потоп, який виник на вулицях «Південної Пальміри» після рясних злив наприкінці минулого місяця.
Як показує практика, в розвитку будь-якого міста можна виділити топ-5 чи топ-10 проблем, і справу «з мертвої точки» можна зрушити лише тоді, коли влада та громада знаходять спільний погляд на майбутнє свого міста. Механізм взаємодії тут може виглядати наступним чином: представники влади розробляють «дорожню карту» та строки вирішення того чи іншого питання, представники громади – контролюють виконання такої ж «дорожної карти», або за потреби – надають організаційну чи консультативну допомогу.
Відвести «велику воду» з вулиць міста
Найперша проблема в Одесі – стан гідротехнічних споруд. Наприклад – у місті банально не вистачає зливних колекторів, які б могли приймати дощову воду та за потреби – виводити її у море. Саме тому кожна велика злива для Одеси перетворюється у «великий потоп», бо за відсутності контролю громади влада міста цю проблему вирішувала «точково» - після злив проводилась чистка окремих колекторів або ж ремонт окремих ділянок каналізації. І все це було більш схоже на імітацію діяльності.
Завдання мерії в даному випадку – дати замовлення проектному бюро на розробку колекторів, і на основі отриманого проекту повести будівництво цієї мережі колекторів.
Якби це парадоксально не звучало, але вирішення «каналізаційних» питань допоможе забезпечити і стійкість розвитку міської інфраструктури Одеси. Наприклад – розвинута мережа колекторів могла б зняти навантаження із Хаджибейської дамби, завдання якої – оберігати місто від можливого підтоплення та бути елементом інфраструктури, що сполучає Одесу із іншими «туристичними магнітами» регіону. Якщо місто матиме колекторну систему, яка «каналізуватиме» усі «надлишкові» опади, для Одеси в принципі зникне проблема, що міські траси може розмити нова «велика злива».
Траса «Північ-Південь»
Відтак – влада та громада «Південної Пальміри» зможе приступити до втілення тих «довгограючих» інфраструктурних проектів, без яких місто буквально «задихається». Мова, наприклад, про нових дорожніх розв’язок на перетині вулиць Академіка Глушко та Проспекту Небесної сотні, на перетині проспекту Небесної сотні та вулиці Левітана, побудову розв’язок на площі Толбухіна та 1 станці Люстдорфської дороги.
Також мова – про побудову Одеської обхідної дороги, яка б сполучала між собою окраїнні райони «Південної Пальміри». Проект якої існує ще з часів СРСР, але останні спроби будівництва цієї траси датуються ще в 2008-2012 роках. Ну і також не слід забувати про проект запуску швидкісного трамвая по лінії «Північ-Південь», реалізувати який уже неоднократно пообіцяла влада Одеси.
Набережна зона комфорту
Після вирішення «базових» інфраструктурних проблем влада та громада Одеси могли б спільно вирішити ті інфраструктурні питання, які б могли «прикрасити» місто як «туристичний магніт» Півдня України. Наприклад – запустити будівництво системи паркінгів у центрі Одеси.
За останні 15 років у місті не було збудовано жодного паркінгу, і хаотичність паркування – одна із причин, чому «південна столиця» Україна постійно «задихається» у заторах.
Одеса заслуговує на те, щоб жителі та гості міста могли насолоджуватись облагородженою прибережною зоною. І тут на службу інтересам «південної столиці» України громада та влада могли б поставити конкурс по концесії пасажирського терміналу порту «Одеса», який поки що існує в планах Мінінфраструктури України. Ну і також – влада міста спільно з тим же МІУ могли б відновити «морський трамвайчик», який у попередні десятиріччя у чомусь формував «обличчя» Одеси.
Врешті, влада «Південної Пальміри» чомусь так і не спромоглась налагодити регулярне миття вулиць центру та околиць міста від пилу. Схоже, у даному випадку це саме та «дрібниця», зробити яку влада міста може лише при постійній увазі громадянського суспільства.
Не варто забувати і про хаотичні забудови, які характерні для Одеси, Києва та інших великих міст. В Одесі це стосується і прибережної зони. Будують все, але не розвивають під це інфраструктуру, дороги, розв’язки. А робити це потрібно, інакше затори та колапс у місті тільки посилюватиметься.
«Повітряні ворота» Південної Пальміри
Після вирішення усіх нагальних питань Одеса могла б стати «законодавцем мод» як мінімум для мегаполісів України у тому, як громада та влада міста беруть посильну участь у розвитку свого аеропорту як «повітряних воріт». Тим більш, що й тут є свої нюанси, вирішити які влада Одеси просто зобов’язана.
Наприклад – 16 липня цього року у міжнародному аеропорту «Одеса» відбувся запуск нової злітно-посадкової смуги, і це була перша ЗПС, котра була споруджена в нашій країні за останні 10 років. Тут варто окремо наголосити, що будівництво цієї злітно-посадкової смуги було запущене ще за уряду Володимира Гроймана в 2018 році
Але “інфраструктурне” досягнення трошки псує стан міських колекторів, та іншої інфраструктури, яка не готова приймати обсяги води після дощів. Через це на пероні нової ЗПС з’являються буквально калюжі. Причина у недоліках роботи міських комунікацій, які не дали змогли налагодити нормальну роботу насосів та іншого обладнання, яке забезпечує надійність роботи нової злітно-посадкової смуги. І тут вирішення проблеми – виключно у взаємодії між адміністрацією аеропорту та міською владою Одеси.
Керівництво аеропорту «Одеса», влада самої Одеси та громадянське суспільство – їм варто вийти на прямий діалог, аби з’ясувати, якої ще допомоги від міста потребують «повітряні ворота» Південної Пальміри. І, я впевнений, із такого діалогу може вийти довершена «історія успіху», коли саме місто стимулює розвиток свого міжнародного аеропорту.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393