Коаліція – виходу не має!
Короткий курс з Антишахрайства.
«Засади формування, організації діяльності та припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України встановлюються Конституцією України та Регламентом Верховної Ради України» (стаття 83 Основного закону).
Чи містить Конституція засади припинення діяльності (ну хоча б порядок виходу) з Коаліції - ні.
Чи містить закон «Про Регламент Верховної Ради України» хоча б термін «Коаліція» - ні. (Раніше, ще у 2010, засади, і формування, і організації, і припинення).
Чи були спроби внести зміни до Регламенту – так, три законопроекти (лежать лежнем).
Що таке «Угода про Коаліцію» - як правник, навіть не знаю, якийсь текст, 12 кеглем. До нормативних актів не відноситься, тому не є обов’язковим до виконання (мабуть тому і не виконувався ніколи). В нормативних документах (Про Кабінет Міністрів) згадується лише «Угода про формування Коаліції», навіть не «Угода про Коаліцію».
Чи можна достроково припинити повноваження Верховної Ради України (в ситуації як зараз) – ні. (Має право достроково припинити повноваження Верховної Ради України, лише якщо протягом одного місяця у Верховній Раді України не сформовано коаліцію депутатських фракцій відповідно до статті 83 цієї Конституції. Відповідно до статті 83 - Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України формується протягом одного місяця з дня відкриття першого (!!!) засідання Верховної Ради України. Отже, якби в листопаді 2014 року, раптом не сформували, тоді б міг (Порошенко).
Конституція України визначає «правовий порядок» як те, що громадяни можуть робити все те, що не заборонено, а органи влади зобов’язані лише те, що дозволено Конституцією та законами.
«Правовий порядок» підтримується через «правову дисципліну», а не через постійну «правову асенізацію».
RESUME
«Ми виходимо з Коаліції» (2016,2019) - NІТ!
(Це лише самоусунення у неконституційний спосіб).
«Коаліція припинила існування» - NІТ!
(Відстутнє нормативне підґрунтя).
«Достроково припинити повноваження Верховної Ради» - NІТ!
(Відстутні нормативні підстави).
Треба було не чубитись, а зміни в нормативне підґрунтя вносити, тоді б кудись вийшли, або розпускались.
А тепер - NІТ!
Працюйте, та ставте оцінки Уряду (розглянути питання про відповідальність Кабінету Міністрів України)!
«Повертайтесь» у 2014 і домовляйтесь... поки час є.
P.S. Cheshire Cat: Only a few find the way, some don't recognize it when they do - some... don't ever want to
- Пристань для Ocean-у Євген Магда вчора о 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер вчора о 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 15.05.2025 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 15.05.2025 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер 15.05.2025 08:42
- Стамбул 2.0 Василь Мокан 14.05.2025 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко 14.05.2025 14:03
-
Один російський Су-35 змусив НАТО відступити. А якби поруч були українські морські дрони
Думка 51933
-
Психолог розповідає про п’ять способів, як щасливі пари проводять час разом – добірка
Життя 9479
-
Чому Росія не готова воювати вічно, що б там не говорив Мединський
Думка 9156
-
Як уберегти себе та свою тварину від сказу. Ветеринарна лікарка та імунологиня – простими словами
8948
-
Виживання через загибель. Війна стала одним з головних засобів заробітку для росіян
Думка 7143