Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
18.06.2022 19:27

Суперечить цінностям Європейського Союзу

Експерт з питань соціальної політики

Міжнародна конфедерація профспілок звернулася з вимогою до очильників України відхилити антиєвропейський законопроект

Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) та Європейська конфедерація профспілок (ЄКП) звернулися до очильників України з вимогою відхилити скандальний законопроект Третьяковой №5371 (лист від 01.06.2022р.), оскільки його положення суперечать цінностям Європейського Союзу, зокрема принципам недопущення дискримінації та соціального діалогу, а також зобов’язань за ратифікованими конвенціями Міжнародної організації праці.

 В час коли Єврокомісія рекомендує надати Україні статус кандидата до членства ЄС пані Третьякова і ко проштовхують скандальні антиєвропейські законопроекти, що за висновками Міжнародної конфедерації профспілок, європейських профспілок та представників Міжнародної організаціі праці  суперечать європейському законодавству, конвенціям МОП та Угоді про асоціацію з ЄС!

 Більш детально про антиєвропейський законопроект №5371 можна прочитати https://blog.liga.net/user/apavlovskiy/article/44880  та

https://blog.liga.net/user/apavlovskiy/article/45108

 На світлині копія листа МКП щодо проекту закону №5371

Суперечить цінностям Європейського Союзу
0001.jpg
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи