Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.01.2017 19:43

Влада затягує з судовим рішенням щодо ціни Гройсмана на газ

Експерт з питань соціальної політики

Влада вдається до все нових фокусів, аби лише затягнути з ухвалення судового рішення щодо незаконності встановлення урядом ціни на газ.

Влада вдається до все нових фокусів, аби лишезатягнути з ухвалення судового рішення щодо незаконності встановлення урядомціни на газ. Наразі, через закінчення повноважень членів колегії суддів,судовий позов Юлії Тимошенко проти уряду Гройсмана буде розглядати новаколегія.


Нагадаємо, що 17 січня Окружнийадміністративний суд (ОАС) Києва мав продовжити розгляд позову лідера«Батьківщини» Юлії Тимошенко про скасування постанови Кабміну Гройсмана №315щодо єдиної ціни на газ для населення на рівні 6879 гривень за тисячукубометрів у режимі письмового провадження, тобто без участі представниківпозивача та відповідача, але захворів один з судів. Четвертий раз поспіль ісаме тоді, коли було призначено засідання по справі Тимошенко проти урядуГройсмана.


            23січня в судді Шулежко В.П. (якій є одним з членів колегії суддів, що розглядаєпозов Юлії Тимошенко проти уряду) закінчились повноваження. У зв’язку з цим судповинен змінити склад колегії суддів розгляд справи вона продовжить вже з іншим суддею. Але через таку замінусуддів, колегія у новому складі повинна ознайомитись з усіма матеріаламисправи, що тягнеться вже вісім місяців поспіль.


У програмі «Свобода слова» на ICTV, народний депутат від фракції «Батьківщина» ІванКрулько зазначив, що у суддів була пряма команда не виходити на роботу. Справунавмисно затягували доти, допоки в членів колегії не закінчилися повноваження ісуд не почав формувати новий склад колегії. Водночас, Іван Крулько запевнив, щоЮлія Тимошенко й надалі боротиметься за справедливість у тарифній справі ісудитиметься з урядом.


Попри намагання влади затягнути процес, результат всеодно буде на користь українців. «Батьківщина» - переможе і доведе в судінезаконність встановлення ціни на газ та підвищення тарифів. Про датунаступного судового засідання буде повідомлено після визначення нового складуколегії суддів.


            Що буде, коли ми пройдемо всі інстанції тадоведемо незаконність постанови уряду №315? Це означатиме, що від початку діїцієї постанови будуть повернуті старі ціни на газ та перераховано тарифи. А НАК«Нафтогаз» буде вимушений повернути населенню переплату або зарахувати цюпереплату, як авансову – в рахунок майбутніх платежів.

Юлія Тимошенко:«Тисячі людей вже з нетерпінням очікують, що найближчим часом суд скасуєнезаконну постанову Кабміну, якою було встановлено єдину ціну на газ, адже церішення потягнуло за собою збільшення тарифів на житлово-комунальної послуги вкілька разів. Ні в кого немає сумніву, що Гройсман ціну на газ взяв «зі стелі»!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net