Про автора

Андрій Демартіно Політтехнолог, історик, спеціаліст держуправління

Професійна діяльність. Політтехнолог, історик, публіцист.

Спеціалізація: практикуючий політтехнолог, PR-фахівець у сфері державного управління, публіцист, історик-дослідник.

Питаннями інформаційного супроводу займався багато років, працюючи в центральних органах влади - в інформаційно-аналітичному підрозділі Адміністрації Президента, начальником управління міністерства, радником першого віцепрем'єр-міністра України та радником голови Київської обласної ради, працював заступником Міністра Ради міністрів та радником Голови Ради Міністрів АРК, очолював інформаційно-аналітичну службу РНБО України.

Як політтехнолог, брав участь практично у всіх парламентських і президентських виборах, починаючи з 1998 року, коли вперше очолив PR-напрямок штабу депутата Михайла Сироти. Опісля були успішні виборчі кампанії на понад десяти мажоритарних округах у 1998, 2000, 2002 і 2012 роках та муніципальних виборів, у мм. Черкаси (2002 р.), Київ (2008 р.), Ялта (2013 р.) та інших.

У різний час співпрацював і працював у структурах партій - Демократичний союз, "Батьківщина", Партія регіонів - очолював напрямки, відділи, департаменти. Найцікавішим вважає досвід роботи з реалізації інтернет-кампанії президентських виборів 2010 року.

Як публіцист, друкується у провідних інтернет-виданнях України за темами, присвяченими історії, політиці, культурі.

Як історик, був одним із перших, хто на початку 90-х почав розробляти тему українського повстанського руху в роки революції та громадянської війни 1917 - 1920-х років. Був одним з авторів збірки "Героїзм і трагедія Холодного Яру" виданої 1996 року.

Освіта. Закінчив історичний факультет Київського університету Тараса Шевченка та Українську Академію державного управління. На стику гуманітарних технологій і державного менеджменту будувалася професійна кар'єра.