Реквієм по виборах!
За ті 15 років, які я займаються громадською діяльністю, можу запевнити вас, що влада нічого не зробила для народу.
Що ж панове, хочу підбити підсумки щодо виборів таїх совкової системи. Нам черговий раз продемонстрували, що ніякого сенсувиборча процедура не несе й вибору, як такого, насправді, в нас немає. І щобнам не говорили, чого б нам не обіцяли - працюють тільки гроші. І все б нічого,якби нормальні громадські активісти не потрапляли в систему представницькогоранжиру. У нас в країні розвивається хвороба за іменуванням"рейтинг", де правий лише лідер. У результаті цього не працює жоденлюфт в середині партійної системи чи організації. По завершенню виборів, коливже є переможець, тобто лідер, він стає на кшталт того ж Сталіна, Гітлера,Муссоліні. Хоча найдоречнішим прикладом все ж хочу назвати вождя югославськихкомуністів Йосифа Броз Тіто, який нібито громадський діяч, все життя стоїть заправду, за людей, але коли потрапляє в систему, яка дає йому повноваженнярухати процесами, ці принципи зникають. Варто йому було лише повести бровою,всі ті "шнурки" й "шестірки" намагалися прочитати йогодумки й передбачити "царські" бажання.
Представницька система від радянської влади ізсамого початку націлена саме на першість головнокомандувача, лідера, керівника.Вона вбиває чесних людей, які спершу рвуться до влади, щоб відстоювати інтересигромадськості. І тоді у нас виникає штучне невиправдане лідерство, коли людинастає небожителем і всі мають підкорятися. Не важливо чи це вірне рішення, чи виє його прибічником, чи воно допоможе народу. Ми повинні підкорятися, бо таксформовано у системі, а система то не наша, кацапська, яка ламає всіх хлопців ідівчат, що приходять до влади з бажаннями щось змінити.
За ті 15 років, які я займаються громадськоюдіяльністю, можу запевнити вас, що влада нічого не зробила для народу. Все, щовідбувається в державі, всякий раз доводить мені, що єдина система, яка можеспрацювати в Україні - побудова організації держави як Гетьманат. Хочемо ми чине хочемо, а Україну спасе Третій Гетьманат, де за чіткими позиціями і прозориммеханізмом буде обиратися керуюча людина. Повноважень у голови буде дужебагато, але відповідальності за кожне рішення не менше.
Не вірю я в комуністичну систему радянських рад(Київради, районних). Ще одним підтвердженням того, що на українських земляхспрацює тільки Гетьманат є діяльність Саакашвілі, який не може впоратися ні звиборами, ні з областю. В Україні не працюють ніякі західні, східні чи хтозна-якіпідходи, що не притаманні українцям.
І очевидно, що я не був би українцем, якби не давпоради. Розуміючи, що ця система не працює і не запрацює, треба шукати іншішляхи порятунку нашої держави. І якщо вам потрібна моя порада, то я її дам -українці мають повернутися до системи. Це має бути наступний ТретійГетьманат.
Існуюча система ні до чого хорошого не призведе, боіз самого початку була спаплюжена лицемірством і брехнею. Вона сама по собі нестрашна, страшна як наслідок перемін чесних громадських діячів у типовихпредставників влади. Будь-який представник громадськості не здатний втриматисявід спокус, які пропонує системи. Згодом вона поглинає людину, її принципи,добрі наміри і все світле, що вона мала.
- Строки для стягнення заробітної плати працівником в 2026 році Альона Прасол 10:47
- БЗВП "Було/Стало": Чому нові цифри не гарантують якості підготовки рекрутів Костянтин Ульянов (Valde) вчора о 19:03
- Культура в часи зламу: як Київ 1918 року перегукується з Україною 2025-го Наталія Сидоренко вчора о 18:00
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості Андрій Вігірінський вчора о 16:37
- Людина і цифрові технології в сучасних ланцюгах постачання Наталія Качан вчора о 15:20
- Подарунок декларанту: де закінчується ввічливість і починається правовий ризик Андрій Мазалов вчора о 14:53
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ Сергій Комнатний вчора о 11:25
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? Дмитро Ламза 03.01.2026 18:17
- Ефект "зливного бачка" в маркетингу: чому ваші ліди називають "сміттєвими" Наталія Червона 02.01.2026 10:30
- Рік Коня стане роком "темної конячки" Олексій Шевчук 01.01.2026 12:30
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом Анна Макаренко 30.12.2025 16:49
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні Альона Прасол 30.12.2025 10:56
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році Денис Башлик 29.12.2025 17:11
- Чому закон часто не працює без адвоката Дмитро Ламза 29.12.2025 13:40
- Стратегія, якої бракує Україні: чому цифровий суверенітет має стати державним пріоритетом Тетяна Хабібрахманова 29.12.2025 11:46
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? 329
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ 145
- Людина і цифрові технології в сучасних ланцюгах постачання 76
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом 62
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості 55
-
У Києві зникли з маршрутів майже всі "гуманітарні" автобуси
Бізнес 55518
-
Як повернути якісний сон: сім помилок, через які ви прокидаєтеся втомленими
Життя 14097
-
"Коли побачив своє вино в буфеті Royal Albert Hall, мені зірвало дах", – засновник "Колоніст"
Бізнес 12760
-
Екснардепа Демчака затримали в Німеччині
Фінанси 11305
-
"Від автобусів до метро". В Україні з 1 січня почала діяти єдина форма квитка – деталі
Бізнес 10402
