Трударі всіх регіонів, єднайтеся!
Ми повинні зрозуміти, що з рабськими душами, рабською психологією неможливо досягти позитивних зрушень. Нічого не буде мінятися, якщо кожна людина праці, уся трудова Україна не прийде до розуміння того, що виборювати свої права можна тільки разом. І голо
Сьогодні профспілковий рух переживає не прості часи. 70% людей не довіряють наявним профспілкам. Попри того, що кількість профспілок постійно зростає, положення з забезпеченням захисту прав і інтересів працівників не покращується. Розпорошеність та несконсолідованість профспілок призводить до втрати їх позицій. Свого часу профспілки були позбавлені законодавчої ініціативи, втратили реальні важелі контролю за трудовим законодавством, безпекою праці та соціальним страхуванням. А маючи лише декларативний громадський контроль, профспілки не здатні реально впливати на стан справ по вирішенню конкретних соціальних питань.
Існуючі профспілки перестали захищати права трудящих, вони не змогли стати ефективним консолідуючим центром в житті країни. З лав старих профспілок щорічно виходять сотні тисячь людей. Люди вже не сприймають такі профспілки, але й незалежні профспілки досі ще не набули достатнього авторитету. Таке відбувається не тому, що вичерпано повний кредит довіри профспілкам, а тому що їх традиційні, застарілі форми і методи роботи виявилися не здатними в сучасних умовах вирішувати та відстоювати права людини праці.
Попит на справжні профспілки з боку суспільства досі існує. Але в тому вигляді, в якому існують профспілки зараз, - вони не потрібні нікому. Прийшов час кардинальних змін та оновлення профспілкового руху! Настає складний етап в розвитку профспілок щодо пошуку свого місця в системі нових соціально-економічних, політичних відносин.
НЕОБХІДНО ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ ПРОФСПІЛКИ!
Мотивом солідарних дій людей найманої праці має стати лише їх рішучисть, спільна боротьба і спільна відповідальність аби виграти боротьбу за трудові права і не допустити подальшого зубожіння людей. Основою всього цього має стати потужний профспілковий рух, який відтворить єдність трудового народу, виробить новий погляд на роль держави, відтворить політичну суб’єктність трудящих, сформує соціально-інформаційну мережу і створить плацдарм для скоординованих дій широких народних мас у боротьбі за свої трудові права.
Тільки члени профспілок, їх первинні профспілкові організації, як основа профспілкового руху, мають стати реальними носіями прав та гарантій діяльності, створених ними профспілок. Настала пора активних дій за власні права, необхідність ініціювати запровадження конкретних рішень, задля нагального вирішення злободенних питань суспільного життя в країні. Тільки очиститивсь від «лже-лідерів» та корумпорваних профспілкових чиновників, можна рухатися далі.
Аби стати частиною нового загальноукраїнського профспілкового руху в боротьбі за права людей, необхідно разом сказати своє рішуче «Ні!» тому безладу та попранню прав трудового народу. Настав час сказати «Геть!» тому профспілковому баласту, який вже давно паразитує на трудових інтересах людей.
Мета в усіх єдина – не допустити подальшої ескалації зниження рівня життя людей, згортання виробництва, вирішення всіх економічних проблем виключно за рахунок простого народу і соціально не захищених верств населення. Лише за активної суспільної позиції, спільних дій можливо добитися проведення ефективної соціальної політики та запровадження справедливих соціальних реформ в інтересах усього трудового українського суспільства.
ЗАХИСТ ТРУДОВИХ ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ – ВІДТЕПЕР СПРАВА САМИХ ЛЮДЕЙ.
Ми повинні зрозуміти, що з рабськими душами, рабською психологією неможливо досягти позитивних зрушень. Нічого не буде мінятися, якщо кожна людина праці, уся трудова Україна не прийде до розуміння того, що виборювати свої
права можна тільки разом. І головним кроком на шляху до такої організованої боротьби за свої трудові права має стати оновлений потужний профспілковий рух «За гідну працю! За гідне життя!».
ЦЕ І Є НАША СПІЛЬНА ТРУДОВА СОЛІДАРНІСТЬ!
Вже сотні первинних профспілкових організацій, тисячі профспілкових активістів з усіх регіонів України висловилися в підтримку оновлення профспілкового руху. І число таких прихильників зростає з кожнем днем.
Тільки розгалужена мережа незалежних профспілок, створених самими працівниками для вирішення реальних проблем, сможе ефективно відстоювати інтереси своїх членів.
В Україні започаткована ПЛАТФОРМА єднання здорових, прогресивних профспілкових сил України, створена ТРИБУНА для консолідації членів профспілок, трударів України, усіх небайдужих людей, що переймаються відстоюванням та захистом власних трудових, соціально-економічних прав та інтересів.
Ми маємо розуміти, що розвиток нового профспілкового руху має початися з усвідомлення громадянами того, що в Україні в центрі реальних економічних перетворень і зрушень мають стояти інтереси людини, державні інституції мають працювати на забезпечення соціальної справедливості, а головним державним приоритетом має бути заможня людина. Але поки народ не покаже кланам свою волю змінити життя на краще, Україна ніколи не стане ні заможною Німеччиною, а ні навіть Грецією.
- Година в потязі з іноземцем: легкі фрази, які допоможуть підтримати розмову Інна Лукайчук вчора о 20:57
- Зміни в трудовому законодавстві 2025 року: бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Рябоконь вчора о 15:52
- Малий розріз – великі очікування: чесно про ендоскопічну підтяжку Дмитро Березовський вчора о 15:48
- Економіка під тиском війни: чому Київщина стала одним із драйверів зростання у 2025 році Антон Мирончук вчора о 15:40
- Підтримка молоді під час війни: чому ми не маємо права втратити "золоту ДНК" нації Світлана Логвін вчора о 09:44
- Колгоспні питання щодо іноземців, які українці Юрій Стеценко 07.01.2026 14:34
- Тіло як поле бою: злочин, про який світ воліє не говорити Галина Скіпальська 07.01.2026 12:44
- Конфлікт у публічному просторі: звинувачення, відповідь та судовий захист Юрій Бабенко 07.01.2026 12:05
- Енергетичний ринок України: як європейські трейдери закрили епоху "домашніх правил" Ростислав Никітенко 07.01.2026 08:40
- Освітньо-трудові мости як відповідь на демографічний обвал Ольга Духневич 06.01.2026 19:38
- Системно-синергетична стратегія сталого розвитку України Вільям Задорський 06.01.2026 18:39
- Строки для стягнення заробітної плати працівником в 2026 році Альона Прасол 06.01.2026 10:47
- БЗВП "Було/Стало": Чому нові цифри не гарантують якості підготовки рекрутів Костянтин Ульянов (Valde) 05.01.2026 19:03
- Культура в часи зламу: як Київ 1918 року перегукується з Україною 2025-го Наталія Сидоренко 05.01.2026 18:00
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості Андрій Вігірінський 05.01.2026 16:37
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? 350
- Підтримка молоді під час війни: чому ми не маємо права втратити "золоту ДНК" нації 190
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ 162
- Тіло як поле бою: злочин, про який світ воліє не говорити 133
- Колгоспні питання щодо іноземців, які українці 99
-
Китай підняв у повітря два серійні винищувачі-невидимки J-35A – відео та характеристики
Технології 22144
-
Кабмін ухвалив проєкт Трудового кодексу: сім основних змін
Фінанси 4898
-
США заявили, що продаватимуть венесуельську нафту "безстроково"
Бізнес 4324
-
Трамп вивів США з угоди, підписаної з Україною понад 30 років тому
Фінанси 2367
-
Bloomberg: Найбільший покупець венесуельської нафти почав розглядати дорожчу альтернативу
Бізнес 2043
