В центрі Києва вирубали понад 300 дерев, але це не завадить створити Парк Мрії
22 березня наша петиція по Парку Мрії стала успішною, я зареєструвала проект рішення " Про викуп для суспільних потреб" і одразу з"явилися невідомі, які вирубали майже всі дерева.
Наприкінці березня наша петиція про створення Парку Мрії, який знаходиться на розі вулиць Антоновича та Ділової (ділянка площею 5 га між станцією метро «Олімпійська» та «Мегамаркетом), набрала понад 10 тисяч голосів киян. І це незважаючи на важку ситуацію в країні, карантин та інші негаразди. Саму ділянку можна подивитися ось у цьому відео:
Знаєте, що найбільше тішить мене в цій історії? Майже вперше об’єдналися кияни з різних частин міста. Це були Позняки і Поділ, Микільска Слобідка і Пуща Водиця, Троєщина і Березняки. Ми стали розуміти, що Київ – наше спільне місто.
Раніше на цьому місці було трамвайне депо, але тодішній мер Олександр Омельченко вирішив відмовитися від трамваїв, тому будівлі депо знесли, а ділянку віддали у приватну власність для забудови.
За цей час у ділянки змінилося вже кілька власників . Було багато різних проектів: величезні торгівельні центри, бізнес-центри, навіть будівництво 123-метрового житлового будинку, але всі ці спроби забудови закінчилися невдало. Виривши котлован, будівельники наткнулися на високі поверхневі води і утворилось озеро, де зараз оселилися качки та інша живність. Котлован затопило через те, що поряд знаходиться притока річки Либеді – Клов. Але природа нам зробила ще один подарунок: якщо дивитися зверху , то це озеро подібне на кота. Можете пересвідчитися, перейшовши за цим посиланням:
Після збору достатньої кількості підписів під петицією, я зареєструвала проект рішення про викуп ділянки для суспільних потреб (згідно Закону, місто теж має право бути покупцем). Як ця інформація стала публічною, невідомі поспіхом вирубали майже всі дерева, які виросли там за останні 15 років. За приблизними підрахункам, було зрізано понад 300 дерев в самісінькому центрі Києва, який і так вщент забудований. Зараз дерева залишилися тільки біля паркану.
Попри це, ми й надалі будемо працювати над тим, щоб ця зелена ділянка в центрі столиці перетворилась на Парк Мрії з озером, і була відкрита для всіх киян. Не сквер, не алейку, а справжнісінький парк площею 5 га, із озером, доріжками та галявинами.
І підтримка киян в цій історії є надзвичайно важливою. Разом переможемо!
- Година в потязі з іноземцем: легкі фрази, які допоможуть підтримати розмову Інна Лукайчук вчора о 20:57
- Зміни в трудовому законодавстві 2025 року: бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Рябоконь вчора о 15:52
- Малий розріз – великі очікування: чесно про ендоскопічну підтяжку Дмитро Березовський вчора о 15:48
- Економіка під тиском війни: чому Київщина стала одним із драйверів зростання у 2025 році Антон Мирончук вчора о 15:40
- Підтримка молоді під час війни: чому ми не маємо права втратити "золоту ДНК" нації Світлана Логвін вчора о 09:44
- Колгоспні питання щодо іноземців, які українці Юрій Стеценко 07.01.2026 14:34
- Тіло як поле бою: злочин, про який світ воліє не говорити Галина Скіпальська 07.01.2026 12:44
- Конфлікт у публічному просторі: звинувачення, відповідь та судовий захист Юрій Бабенко 07.01.2026 12:05
- Енергетичний ринок України: як європейські трейдери закрили епоху "домашніх правил" Ростислав Никітенко 07.01.2026 08:40
- Освітньо-трудові мости як відповідь на демографічний обвал Ольга Духневич 06.01.2026 19:38
- Системно-синергетична стратегія сталого розвитку України Вільям Задорський 06.01.2026 18:39
- Строки для стягнення заробітної плати працівником в 2026 році Альона Прасол 06.01.2026 10:47
- БЗВП "Було/Стало": Чому нові цифри не гарантують якості підготовки рекрутів Костянтин Ульянов (Valde) 05.01.2026 19:03
- Культура в часи зламу: як Київ 1918 року перегукується з Україною 2025-го Наталія Сидоренко 05.01.2026 18:00
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості Андрій Вігірінський 05.01.2026 16:37
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? 350
- Підтримка молоді під час війни: чому ми не маємо права втратити "золоту ДНК" нації 190
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ 162
- Тіло як поле бою: злочин, про який світ воліє не говорити 133
- Колгоспні питання щодо іноземців, які українці 99
-
Китай підняв у повітря два серійні винищувачі-невидимки J-35A – відео та характеристики
Технології 22144
-
Кабмін ухвалив проєкт Трудового кодексу: сім основних змін
Фінанси 4898
-
США заявили, що продаватимуть венесуельську нафту "безстроково"
Бізнес 4324
-
Трамп вивів США з угоди, підписаної з Україною понад 30 років тому
Фінанси 2367
-
Bloomberg: Найбільший покупець венесуельської нафти почав розглядати дорожчу альтернативу
Бізнес 2043
