Єдина державна електронна система у сфері будівництва. Продовжуємо модернізацію
Продовжуємо роботу над впровадженням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
Якраз вчора, 12-го серпня, розглядали з колегами із Мінрегіону, Мінцифри, ДІМ, ДП «Дія» низку питань функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕСБ).
На прикладі повідомлення про початок виконання підготовчих робіт всі присутні ознайомилися, як буде функціонувати Cистема та які можливості вона має. Окрема увага приділяється коректній роботі всіх реєстрів, з якими вона пов'язана для верифікації інформації.
Просто нагадаю, що ЄДЕСБ має реалізувати весь життєвий цикл будівництва об'єкту починаючи з отримання містобудівних умов та обмежень, закінчуючи його введенням в експлуатацію.
Передбачається, що більшість інформації та документації необхідної для ведення будівництва буде створюватися в системі відповідними суб'єктами, що дозволить централізувати та стандартизувати дані з багатьох розрізнених джерел інформації.
У ЄДЕСБ можна отримати доступ до Реєстру будівельної діяльності у режимі 24/7, подивитися об’єкти будівництва на карті, навіть отримати статистичний аналіз реєстрів.
Також на зустрічі обговорювалося питання щодо функціонування чат-боту для відповідей на найбільш поширені питання щодо надання адміністративних послуг та здійснення заходів щодо державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
Ми постійно працюємо над модернізацією Системи.
- AidEx Geneva 2025: як змінюється гуманітарна допомога – і чому Україна вже попереду світу Галина Скіпальська 12:44
- Підвищення зарплат учителям має бути, але не ціною обмеження їхніх прав Лариса Білозір 12:43
- Росія оголосила гру S.T.A.L.K.E.R. 2 поза законом Євген Магда 09:55
- Невидимий азарт цифрового світу Михайло Зборовський вчора о 12:03
- Чому керівники перевантажені: ключові помилки делегування та як їх усунути Олександр Скнар вчора о 09:52
- Мікро-ритуали для підтримки команди: маленькі кроки великої стійкості Тетяна Кравченюк 17.11.2025 17:16
- Вихід власника з операційки: розділення стратегії та тактики для кратного росту маржі Олександр Висоцький 17.11.2025 15:06
- Арешт майна: коли держава заходить у двері бізнесу Анна Ігнатенко 17.11.2025 12:17
- Енергоконтракти осені 2025: як умови постачання стали фінансовим ризиком для бізнесу Ростислав Никітенко 17.11.2025 10:23
- Аннушка вже розлила масло: чому "Міндічгейт" – точка неповернення Дана Ярова 17.11.2025 00:47
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних Віталій Соловей 17.11.2025 00:10
- Повернення анонімності: покоління Z перетворює цифрову ідентичність Христина Кухарук 16.11.2025 17:53
- Як створити робочий простір, що знижує стрес і допомагає відновленню Олександр Скнар 14.11.2025 11:27
- Коли ви "засновник" фіктивного ТОВ, про яке навіть не чули: алгоритм дій Андрій Лотиш 14.11.2025 11:25
- Ринок грантів і фандрейзингу у 2026: конкуренція зростає, правила гри змінюються Олександра Смілянець 14.11.2025 11:18
- Росія оголосила гру S.T.A.L.K.E.R. 2 поза законом 2671
- Після 40: як жінки обирають зрілих чоловіків, а не пристрасть і шоу 876
- Принцип суперпозиції: чи буде відновлено довіру між кандидатами та ВККС? 550
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних 284
- Чи можливо мобілізувати особу під час розгляду заяви на відстрочку? 201
-
Головний прапор України приспустили: що сталося
Життя 70050
-
"Ампутація або смерть". Три висновки The Economist про скандал, що загрожує Україні
56704
-
Операція "Мідас". Встановити походження доларів у пачках ФРС виявилося неможливим
Фінанси 49938
-
Під Києвом знайшли підпільне виробництво. Вилучили 24 т пластівців і 200 000 консервів – фото
Бізнес 30296
-
Через збій Cloudflare перестали працювати X, ChatGPT і українські сайти
Технології 10547
