Справжню загрозу українській економіці несе не Угода про асоціацію з Є
Прем’єр-міністр не раз заявляв, що у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС на поточних умовах, Україну чекає крах економіки і дефолт.
Прем’єр-міністр не раз заявляв, що у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС на поточних умовах,Україну чекає крах економіки і дефолт.
Однак те,що економічна ситуація в державі і так знаходиться на межі краху – ні для когоне секрет.
Томупов'язувати всі економічні негараздинашої країни з можливістю підписання Угоди про асоціацію – це вкрай нерозумне рішення.
Урядповинен нарешті визнати свої промахи та непрофесійність, а не перекладатиситуацію «з хворої голови на здорову».
Адже самечерез нездатність нинішньої влади приймати ефективні рішення та втілюватисправжні реформивжешість кварталів поспіль в державі падає показник ВВП, скорочуються темпи промисловості, зменшуються золотовалютні резерви.
Зростаєлише податковий та адміністративний тиск на бізнес, внаслідок чого іноземнікомпанії масово згортають свою діяльність в Україні.
Зважаючина все це, висновок приходить сам собою: справжню загрозу українській економіцінесе не Угода про асоціацію з ЄС, а сам уряд.
Томувлада, яка, довівши державу до критичної межі,прикривається абсурдними виправданнями, повинна негайнопіти у відставку!
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус вчора о 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак вчора о 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко вчора о 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський вчора о 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Весна без тиші: безпекова ситуація на Херсонщині Тарас Букрєєв 26.06.2025 17:24
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок Антон Новохатній 26.06.2025 16:20
- Коли рак – це геополітика. Або чому світ потребує термінової операції Дана Ярова 26.06.2025 12:35
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України Валерій Карпунцов 26.06.2025 12:18
- Воднева революція на колесах та чому Україні не можна залишатися осторонь? Олексій Гнатенко 26.06.2025 12:15
- Ризики Закону про множинне громадянство Андрій Хомич 26.06.2025 10:57
- Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України Дмитро Зенкін 25.06.2025 13:10
- Товарознавча експертиза у справах про недостовірне декларування Віктор Худоченко 25.06.2025 13:00
- Симуляція безпеки: таблички замість життя. Троянди – на бюджеті. Люди – на підлозі Дана Ярова 25.06.2025 12:36
- Дискреція не без меж: перші рішення на користь кандидатів до апеляцій 1634
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід 460
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 440
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 89
- Реформа "турботи" 84
-
"Гра в кальмара 3": ексклюзив LIGA.net з режисером і зірками шоу про фінал, конфлікти і продовження
Життя 18827
-
Дратують фото з моря: чому чужі Instagram-відпустки викликають заздрість і чи це нормально
Життя 12411
-
Чому жінки після 40 йдуть з сім’ї, а чоловіки купують мотоцикли: правда про кризу середнього віку
Життя 10221
-
Ці продукти любить ваш шлунок та кишківник. Розбираємо популярні поради з мережі
Життя 8194
-
"Юля друга". Банкова готує відставку Шмигаля – хто може стати новим прем'єром: усе про ротації
7671