Росіян готують до випробування Зеленським
Російський телеканал НТВ анонсував запуск розважального шоу «Магія», ведучим якого стане В. Зеленський.
Російський телеканал НТВ анонсував запуск розважального шоу «Магія», ведучим якого стане В. Зеленський. Шоу було знято в 2011 році, але НТВ вирішило, що в 2019 році воно буде знову актуальне. Фактично в такий спосіб НТВ тролить українців. Але не лише це.
В першу чергу історія з шоу - це меседж для російського глядача, якому доносять просту ідею: Зеленський – клоун, а самі українці – нерозвинутий народ. Бо тільки нерозвинутий народ може обрати клоуна Президентом. Така логіка росіян.
І той, хто в Україні може стати Главою держави, в Росії може претендувати максимум на роль ведучого розважального шоу. І росіяни це мають засвоїти. І мають відчути всю свою вищість. Подумати тільки: їх розважає сам Президент України. Ось це рівень.
Насправді дії НТВ – це захисна реакція. Бо обрання Зеленського – це розрив шаблона для російської влади.
В Кремлі й так постійно хвилюються, щоб українці не почали жити краще, ніж їм дозволено. Бо це зруйнує міф про вічну залежність України від Росії. А усвідомити те, що українці почали жити краще з Президентом-шоуменом – це буде повний колапс російських скрєп. Це просто може знищити всю ідею сакральності російських еліт.
Бо тоді виходить, що успішним Президентом може бути не тільки Путін? І взагалі, Президентів можна змінювати раз в 5 років? І після цього країна може навіть почати жити краще?
Такий сценарій Росії точно не потрібен. Тому зараз жителям РФ пропонують не ставитись до виборів в Україні серйозно і просто відпочити під жарти українського Президента… Тому що розуміють, якщо в Зеленського таки вийде, то росіянам буде вже не до сміху.
- БЗВП "Було/Стало": Чому нові цифри не гарантують якості підготовки рекрутів Костянтин Ульянов (Valde) вчора о 19:03
- Культура в часи зламу: як Київ 1918 року перегукується з Україною 2025-го Наталія Сидоренко вчора о 18:00
- Оцінка ефективності правового регулювання як елемент нормотворчості Андрій Вігірінський вчора о 16:37
- Людина і цифрові технології в сучасних ланцюгах постачання Наталія Качан вчора о 15:20
- Подарунок декларанту: де закінчується ввічливість і починається правовий ризик Андрій Мазалов вчора о 14:53
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ Сергій Комнатний вчора о 11:25
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? Дмитро Ламза 03.01.2026 18:17
- Ефект "зливного бачка" в маркетингу: чому ваші ліди називають "сміттєвими" Наталія Червона 02.01.2026 10:30
- Рік Коня стане роком "темної конячки" Олексій Шевчук 01.01.2026 12:30
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом Анна Макаренко 30.12.2025 16:49
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні Альона Прасол 30.12.2025 10:56
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році Денис Башлик 29.12.2025 17:11
- Чому закон часто не працює без адвоката Дмитро Ламза 29.12.2025 13:40
- Стратегія, якої бракує Україні: чому цифровий суверенітет має стати державним пріоритетом Тетяна Хабібрахманова 29.12.2025 11:46
- Воєнний стан і святкові дні – трудові права залишаються чинними Дмитро Ламза 25.12.2025 21:34
- Новорічні канікули минули – правові наслідки залишились? 322
- Виховати власника: найскладніший етап житлової реформ 108
- Людина і цифрові технології в сучасних ланцюгах постачання 66
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом 61
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні 48
-
В Україні з'явиться перший торговельний центр з протирадіаційним укриттям
Бізнес 105570
-
У Києві зникли з маршрутів майже всі "гуманітарні" автобуси
Бізнес 24521
-
Як повернути якісний сон: сім помилок, через які ви прокидаєтеся втомленими
Життя 10181
-
"Коли побачив своє вино в буфеті Royal Albert Hall, мені зірвало дах", – засновник "Колоніст"
Бізнес 10003
-
Філатов: Росія "розбомбила" завод "Олейна" в Дніпрі
Бізнес 7749
