Сучасний дизайн інтер’єру готелю
Як створити незабутню атмосферу для відвідувачів?
Концепції “затишно, як удома” вже недостатньо для сучасної сфери гостинності. Хороший готель має забезпечити для свого гостя на рівень кращий, ніж удома, відпочинок, лишити незабутній досвід і бажання повертатися знову й знову. Висококонкурентному затребуваному готельному бізнесу не обійтися без оригінальних рішень. Унікальну атмосферу, яка вигідно виділить ваш готель з-поміж інших, здатен створити професійний дизайн інтер’єру.
За допомогою дизайну інтер’єру важливо розказати унікальну історію, вплівши в цю історію айдентику бренду. При цьому необхідно фокусуватися на створенні гостинної, максимально комфортної, релаксової атмосфери. Спроєктований простір буде особливим, кастомізованим, а ваш бренд спадатиме на думку при спогаді про найкращий у житті відпочинок.
З історією, яку ви розповісте відвідувачу через інтер’єрний дизайн, можна погратися. Як варіант, зробити акцент на локацію, де розташований готель. Привнесення в інтер’єр елементів місцевої культури чи апелювання до локальних пейзажів зробить готель невід’ємною частиною міста у свідомості гостя. Поєднуючи різні стилі, текстури, задіюючи витвори мистецтва, дизайнери привносять в приміщення унікальність і закладають особливий сенс. Вони створюють відчуття персоналізованості. Так гість, який тимчасово зупинився в апартаментах, почувається на своєму місці, наче простір спроєктовано саме під його конкретні уподобання й потреби.
Зона готелю, яка формує перше враження у відвідувача й задає настрій – це його лоббі. Актуальне лоббі поєднує в собі продуману естетику й мультифункціональність. Тут важливо задіяти максимальний креатив і майстерність, щоб сформувати візуальний інтерес, привнести ексклюзивності й вау-ефекту для посилення враження. При цьому функціонально лоббі має бути ще й зоною зручної комунікації, соціалізованого відпочинку а також пристосованим до вирішення бізнес-задач гостя.
Номерний фонд хорошого готелю – це не просто апартаменти з великими зручними ліжками. Номери апріорі мають включати все задля комфорту постояльця: достатньо місця для зберігання, зручні меблі, міні-бар, навіть креативний офіс для подорожуючого у бізнес-справах. Сучасне переосмислення готельних номерів зосереджене на створенні універсальних, технічно оснащених та екологічних просторів. Задіяння новітніх технологій у номерах сучасних готелів надає гостям більше можливостей для контролю та автоматизації свого перебування. Серед них впровадження розумних кімнат з автоматизованими системами, віртуальні асистенти у номерах, безключовий доступ тощо. Щодо візуального оформлення, як правило, кімнати в сучасних готелях проєктуються в єдиній естетиці. Але якщо готель передбачає часте розміщення постійних гостей, можна відрізнитися кількома типами дизайну номерів. При цьому постоялець має можливість вибору і інтер’єр йому не набридає. Така різноманітність є ще однією перевагою готелю перед домівкою.
Сучасний вибагливий турист звик до шикарних ванних кімнат, перебування у яких викликає враження релаксу в СПА. Тож чим більш продуманий і досконалий дизайн ванної ви надасте гостю, тим бажанішим буде відпочинок саме у вашому готелі.
У часи, коли їжа – справжнє мистецтво, ресторан в готелі має бути неперевершеною зоною демонстрації цього мистецтва й комфортного його споживання. При цьому взаємодіяти з відвідувачем на рівні емоцій. Тож відмінний дизайн інтер’єру ресторану в готелі має величезне значення для гостей. Крім того, хороший ресторан готелю приваблює й тих гостей, які не є постояльцями готелю, що сприяє впізнаваності бренду й прибутковості бізнесу.
Розслаблююче середовище, що забезпечує зниженню стресу, неможливо уявити без елементів дизайну, які створюють відчуття зближення з природою. Ними можуть бути панорамні вікна з видом на пейзажі, затишні тераси у номерах, деревина, камінь, вода у вигляді штучних водоспадів, озерець, а також живі зелені рослини в інтер’єрі.
Завдяки грамотно інтегрованим деталям формується особливий характер готелю. Такі елементи задають глибини, сенсу, приємного сенсорного досвіду. В особливому просторі гість має змогу відчути себе особливим. Витвори мистецтва, модні меблі, стильні деталі інтер’єру, підібраний зі смаком посуд, продуманий декор задають настрій. Постояльці у готелях зазвичай роблять красиві інстаграмні фото. Тож чим більш концептуальною буде кожна деталь, тим естетичнішою вийде компомпозиція, яка вабить зробити фото й поширити його у соціальних мережах, тегнувши улюблений готель.
Сучасний дизайн готелю має сприяти атмосфері піклування, релаксу, затишку й незабутньої, продуманої до дрібниць, естетики відпочинку й перезавантаження. Оберіть свою студію дизайну інтер’єрів для проєктування готелю, який закарбується у пам’яті, у який захочеться повертатися, рекомендувати друзям і колегам.
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? 3795
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 368
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів 252
- НАБУ: невиправдані надії 229
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 158
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
22933
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17386
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
16851
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 13488
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 11529