Загнала влада опозицію на слизьке...
Немає толку в опозиційному полку. Забувши про честь та гідність, примітивні "вожді" фронди вже встигли перегризтися фракціями, втупившись чомусь у написання нової Конституції, коли на морозі стоїть Майдан, коли потрібно вирішувати більш нагальні проблеми с
Політичні бездарі вже чубляться. Їх, як помішаних, причинних на владі, знову примітивно розвели на кавовій гущі, спершу запропонувавши буцімто керівні портфелі. Ну, звичайно ж, клюнули, повелися, бо тільки на це й повернуті їхні мізки: почали метушитися, і кожен під себе будувати повітряні замки, навіть набирати команди за все тим же принципом особистої відданості (яка ж ганьба, життя нічому не навчило!) За тим придуркувато втягнулися в провокаційний процес перелицювання Конституції, спроможний затягнутися до нових осінніх морозів. І вже з табору опозиції чутно гризню і лайки, немовби в затрапезній псарні – «Батьківщина» на чому світ стоїть громить проект Основного закону УДАРУ. Ті відповідають ще більшим лементом. Уже навіть за стіл перемовин сісти не можуть, повна антипатія. Отже, вітайте владу з перемогою - успішно пересварили колег-опозиціонерів! Але й коли фракції все таки дійдуть до спільного знаменника, в регіоналів готова відповідь: відсилайте проект до Веніціанської комісії. А це означає, що результат стане відомим за... пів року.
А ви, майданівці, стійте! Несіть вахту… Відбивайте атаки тітушок і бандитів. Навіть тоді, коли вже дехто мовбито з нардепів навіть відверто почав домовлятися про здачу їхніх інтересів владі…
Іншими словами, так звані лідери парламентської опозиції хочуть лише змінити таблички на кабінетах, а люди з Майдану - геть перезавантажити всю владу. Ось корінна різниця стремлінь.
Почитаєш, що пишуть ці «фахівці» від юриспруденції, які, до речі, вже провалили два прийнятих за їхніми лекалами закони парламентом і котрі виявилося неможливо застосувати на практиці, мороз зашпорить кров. Цього разу вони вирішили переробити Конституцію під лояльність, приміром, до персони В. Кличка. Роблять, наприклад, поправку в графі вимог щодо необхідності проживання десяти років в Україні перед балотуванням громадянина в президенти країни на поблажливу вимогу – «перебувати в громадянстві».
Себто, нехай мешкає людина де хоче, пасе, наприклад, оленів у Сибіру, розводить морських левів у Каліфорнії, а приїхала до України, подала український паспорт до ЦВК – реєструйте її кандидатом у президенти.
Хіба це секрет, що нинішні революційні події результат узурпації влади в одних нечесних руках?! Але в своєму проекті Конституції УДАР не звужує права глави держави на шляху до авторитаризму і тиранії, а навпаки іще більше розширює їх. Навіть після того, як їхньому лідеру панові В. Кличку В. Янукович не побоявся буцімто навіть погрожувати тюрмою. Хочете переконатися наяву в цій фатальній ідеї – читайте тут.
Як на мене - шизофренія в дії!
Якби перебудову в Україні здійснювати в ідеалі, то оскільки В. Янукович загнав країну в штопор, вивів на стежку близьку до громадянської війни, його варто було б надалі взагалі позбавити права балотуватися в президенти країни. І тих пріснопам’ятних 235-ох народних депутатів, котрі начебто проголосували за драконівські, екзотичної радянської епохи закони від 16 січня ц.р. належало б також позбавити виборного цензу довічно. Цей би жорстокосердий статус необхідно було б застосувати і щодо вождів та активістів опозиції, позаяк не виправдали, і будьте певні, ніколи не виправдають найменших надій виборців, провалили всі сподівання народу. Нехай йдуть у бізнес, там потрібні їхні природні задатки - брехати, обманювати, підставляти один одного, тушкуватися.
Щоправда, виникає запитання: а хто ж проведе таку могутню очищувальну люстрацію?
Тому вважаю, що на сьогодні, повернення до Конституції 2004 року - єдино прийнятний компроміс, позаяк вона встановлює випробуваний у нашій державі баланс між гілками влади. Цим, напевне, потрібно займатися, а не намагатися одібрати славу в Пилипа Орлика...
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз вчора о 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра вчора о 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич вчора о 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер вчора о 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв вчора о 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін вчора о 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- 8 звичок бідних людей, які заважають розбагатіти Олександр Висоцький 21.05.2025 11:23
- Кому дадут отсрочку: новые правила для многодетных отцов и не только Віра Тарасенко 20.05.2025 23:41
- Gaming в Онтаріо, або як Операторам успішно отримати ліцензію Ольга Ярмолюк 20.05.2025 17:48
- Аудити безпеки в громадах: інноваційна методика для громад Галина Скіпальська 20.05.2025 14:22
-
Росія ударила по Шостці. Пояснюємо подвійну загрозу новини про "70 загиблих на полігоні"
55052
-
Андрій Портнов: історія, що починалась в кримінальному Луганську, а закінчилась у Мадриді
47689
-
У чому була головна помилка Портнова
Думка 15684
-
Ціни на оренду зросли майже на 30%: де в Києві та передмісті найбільше дорожчає житло — інфографіка
Інфографіка 15528
-
Трамп провалив переговори, настав час рішуче посилити тиск на Кремль
Думка 13492