Звернення Національної спілки архітекторів України
Архітектори незалежної України висловлюють подив і обурення актом неприхованої агресії з боку Росії, спрямованої нібито на захист російськомовного населення нашої країни.
Звернення Національної спілки архітекторів України
Архітектори незалежної України висловлюють подив і обурення актом неприхованої агресії з боку Росії, спрямованої нібито на захист російськомовного населення нашої країни. Це - брехня. Концепція військового втручання Росії побудована на грубо сфабрикованій дезінформації, що зовсім не відповідає дійсності. Україна - держава, в якій багато людей говорили і говорять російською мовою, і їхні права ніколи не обмежувалися. Впродовж півтори тисячі років, ще з часів Київської Русі, в Україні мирно співіснують різні національності. Архітектуру України створювали зодчі всіх народів, і ми пишаємося тим, що саме в нашій країні найбільш повно розкрився їх талант. І зараз архітектори усіх регіонів України - Києва, Донецька, Криму, Дніпропетровська, Львова, Одеси - підтримують демократичні зміни і засуджують злочинну політику екс-президента Януковича. Ми єдині з народом України.
Цілісність України і непорушність її кордонів гарантована міжнародними документами, в тому числі її відмовою від ядерного статусу. Саме український народ в 1986 прийняв на себе основний удар чорнобильської катастрофи. У боротьбі за свої права 10 днів тому були по-звірячому вбиті кращі сини українського народу всіх національностей. Ми не можемо допустити нової трагедії нашого народу. Нам дорогі всі громадяни нашої країни.
Закликаємо світову громадськість, архітекторів усього світу проявити солідарність і підтримати український народ в захисті своїх цивільних прав, неподільності України, формування європейської незалежної держави. Необхідно засудити та зупинити протиправні дії російського уряду і зберегти територіальну цілісність України, гарантовану міжнародним правом. Європа і світ не повинні зрадити пам'ять українських героїв, які загинули під європейськими прапорами, борючись за європейське майбутнє.
Обращение Национального Союза архитекторов Украины
Архитекторы независимой Украины выражают недоумение и возмущение актом неприкрытой агрессии со стороны России, направленной якобы на защиту русскоговорящего населения нашей страны. Это - ложь. Концепция военного вмешательства России построена на грубо сфабрикованной дезинформации, совершенно не соответствующей действительности. Украина - государство, в котором многие люди говорили и говорят на русском языке, и их права никогда не ущемлялись. На протяжении полутора тысяч лет, еще со времен Киевской Руси, в Украине мирно проживают разные национальности. Архитектуру Украины создавали зодчие разных народов, и мы гордимся тем, что именно в нашей стране наиболее полно раскрылся их талант. И сейчас архитекторы всех регионов Украины - Киева, Донецка, Крыма, Днепропетровска, Львова, Одессы – поддерживают демократические перемены и осуждают преступную политику экс-президента Януковича. Мы едины с народом Украины.
Целостность Украины и незыблемость ее границ гарантирована международными документами, в том числе ее отказом от ядерного статуса. Именно украинский народ в 1986 принял на себя основной удар чернобыльской катастрофы. В борьбе за свои права 10 дней назад были зверски убиты лучшие сыновья украинского народа всех национальностей. Мы не можем допустить новой трагедии нашего народа. Нам дороги все граждане нашей страны.
Призываем мировую общественность, архитекторов всего мира проявить солидарность и поддержать украинский народ в защите своих гражданских прав, неделимости Украины, формирования европейского независимого государства. Необходимо осудить и остановить противоправные действия российского правительства и сохранить территориальную целостность Украины, гарантированную международным правом. Европа и мир не должны предать память украинских героев, которые погибли под европейскими флагами, борясь за европейское будущее.
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9825
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5028
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4518
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3801 -
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 3554