Нехтування сигналу "Повітряна тривога" суддями і прокурорами - під час ракетних атак
Порушення суддями і прокурорами безпекових гарантій громадян під час сигналу "Повітряна тривога" під час судових засідань
В практичній діяльності стикаюся з випадками, коли окремі судді і прокурори під час судових засідань нехтують сигналами "Повітряна тривога", продовжують судові засідання та зобов'язують інших учасників судової справи проти їх волі, перебувати в судовому засідання під час ракетних та шахедних атак, забороняють йти в укриття для захисту свого життя і здоров'я іншим учасникам (по ВКЗ), на території яких теж лунає сигнал "Повітряна тривога". Наскільки законні такі дії суддів : незаконні.
З початком повномасштабної війни країна-окупант РФ піддавала і піддає повітряним ракетним обстрілам і шахедним атакам об'єкти критичної інфраструктури, до яких в тому числі, належать - суди. В наслідок недбалого ставлення, нехтування людським життям, на жаль, під час влучень у суди були чисельні випадки загибелі та поранень громадян - відвідувачів судів, працівників апарату суддів та суддів. Так відбувалося, тому що судді, працівники апарату суду нехтували сигналом "Повітряна тривога", не йшли в укриття; окремі судді забороняли учасникам покидати судове засідання, яке тривало під час "Повітряної тривоги", що в результаті призвело до смертельних наслідків і значних поранень.
Питання: чи має Держава відшкодовувати значні суми компенсації з Державного бюджету України родинам суддів, прокурорам, які в наслідок своєї недбалості, безпринципності поставили під загрозу як: 1) своє життя і здоров'я (поранення, смерть); і 2) життя звичайної людини-відвідувача суду. - НІ.
Яскравий приклад умисного, свідомого, цілеспрямованого бажання нанесення шкоди життю і здоров'ю громадян України та учасників судового засідання - демонструє Зарічний районний суд м. Суми в особі суддів: Сорока М.Р., Сибільов О.В., Клімашевська І.В.
Зарічний районний суд м. Суми: вказані судді нехтують сигнал "Повітряна тривога" і зобов'язують учасників судової справи - під час ракетних та шахедних атак перебувати в будівлі суду, забороняють прослідувати в укриття учаснику судового процесу для захисту свого життя і здоров'я іншим учасникам (по ВКЗ), на території яких теж лунає сигнал "Повітряна тривога", продовжують судові засідання.
Нагадую, що судді, прокурори не є приватними особами, а є особами уповноваженими на виконання функцій держави, тому не мають права керуватись приватними побажаннями і інтересами.
Судді не мають права погрожувати учасникам судового процесу, та/або відмовляти учасникам судової справи в участі в судовому засіданні в режимі ВКЗ (відеоконференції) в майбутньому, якщо учасник перебуває на території де лунає сигнал "Повітряна тривога": це незаконно.
Судді не мають права забороняти під час судового засідання в режимі ВКЗ прослідувати учаснику судового процесу до найближчого укриття.
Посади судді, прокурора як особам уповноваженим на виконання функцій Держави - безпосередньо пов'язані з обов'язком захищати здоров'я учасників судового процесу.
Готуємо ПЕТИЦІЮ про заборону виплати компенсації з Державного бюджету України родинам загиблих суддів, прокурорів, які нехтуючи сигналами "Повітряної тривоги" спричиняють свою загибель та нанесенню шкоди своєму здоров'ю у вигляді смерті, поранень.
Вважаю, що це є надмірний тягар для платників податків звичайних громадян України, які не повинні оплачувати незаконні дії окремих суддів, прокурорів.
В грудні, 2024 Україною сплачено з Державного бюджету України компенсацію за порушення вимог Конвенції вказаними суддями в розмірі 120 000 гривень з бюджету, тобто спричинено шкоду бюджету України.
Українці не повинні платити за суддівські помилки і порушення вимог Конвенції з боку суддів.
Судді повинні нести кримінальну відповідальність за винесення незаконних рішень, рішень, які за скаргами в ЄСПЛ визнано ЄСПЛ такими, що винесені з порушенням Конвенції.
- Російська федерація приречена на крах Сергій Пєтков вчора о 19:28
- Євроінтеграція та реальність: діяти негайно Юрій Щуклін вчора о 14:20
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України Нісар Ахмад вчора о 13:33
- Ключові інструменти, які допоможуть виграти найскладніші перемовини: поради підприємцям Владислав Пʼявка вчора о 10:46
- Харасмент у школах: чому мовчати небезпечно і як створити безпечне середовище для дітей Олександра Нікітіна вчора о 10:40
- З чого почати масштабування і систематизацію бізнесу Олександр Висоцький вчора о 10:29
- Як зменшити пори на обличчі? Вікторія Жоль вчора о 10:21
- Чи варто боятися фінмоніторингу? Сергій Пагер вчора о 08:40
- Що означає бути громадянином? Дмитро Зенкін 27.04.2025 09:44
- Дві нові "гарячі точки" в Азійському регіоні Георгій Тука 27.04.2025 07:54
- Європейський вибір України: Як суспільство звільняється від пострадянського минулого Штефан Сабау 26.04.2025 23:00
- Дзеркальні кроки – основа переговорного процесу Сергій Пєтков 26.04.2025 07:28
- Післяплата через Нову пошту та NovaPay: чи потрібен фіскальний чек? Арсен Маринушкін 26.04.2025 00:43
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді Павло Васильєв 25.04.2025 21:39
- Очікування vs реальність: правда про старт кар’єри в IT Сергій Немчинський 25.04.2025 10:36
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 480
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України 161
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 132
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею 100
- 100 днів, які не повернули мир в Україну 94
-
Чому тепер Зеленський має козирі у переговорах, а у Трампа карти такі собі
Думка 18127
-
Парад перемоги над здоровим глуздом – Путін оголосить про "звільнення" Курщини 9 травня
Думка 10339
-
Запорізька кондитерська фабрика збанкрутувала
Бізнес 6066
-
Іспанія та Португалія залишилися без світла: блекаут на всьому Піренейському півострові
Бізнес 4898
-
Дипломатія Трампа між "він так бачить результат" та "нічого не виходить"
Думка 3930