Знищення вищих навчальних закладів України: недопустимо
Прийнято Резолюцію про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Голови Ради Європи
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського (далі, ТНУ) - провідний вищий навчально-науковий заклад Криму, заснований у 1918 році, який героїчно і незалежно врятували під час окупації Криму і перенесли на материкову частину України до моменту деокупації Криму.
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, змінив ректора, зростав і розвивався, входить в ТОП-10 найкращих вишів м. Києва і ТОП-100 найкращих вишів України. Трудовий колектив є сильний і непохитний.
Кривава широкомасштабна Війна внесла свої корективи в роботу ТНУ, але Університет витримав і продовжує позитивний розвиток, навчання студентів і розвиток освіти і науки.
Важливо: Університет розміщується в історичній частині центру міста Києва. І як Ви зрозуміли - постала проблема: окремим особам приглянулася земля під стадіоном для дітей і на ній вирішили побудувати новий ЖК. Це не єдина будівля, яка перебуває на балансі Університету і викликала "цікаві" розмови та незаконні пропозиції. Пропозиції були категорично відхилені
Вже більш ніж рік Університет почали атакувати: підпишіть дозволи на передачу землі стадіону і будівель ? - Це незаконно, не відповідає інтересам студентів Університету, тому відповідь була негативною.
Почалися: перевірки, позапланові перевірки, незаконні догани зі сторони Міністерства освіти і науки України ректору Університету тощо. Все під час Війни з РФ.
Як ми знаємо в України є зовнішній ворог; і є – внутрішні вороги.
Університет - вистояв, незаконні догани скасовані судом як незаконні; перевірки повідомили, що робота нормальна; університет розвивається.
Але Земля ?! Будівлі ?! Центр м. Києва ?! Не дає спокою.
Рішення Міністерства освіти і науки України: Університет потрібно реорганізувати і приєднати до Києво-Могилянської академії. Тобто фактично ліквідувати як незалежний Університет переміщений з Криму, який стабільно розвивається. Приєднати разом з майном (Ви зрозуміли).
Ми пам'ятаємо, що будь-яка діяльність державних органів повинна бути законною і мати процесуальний порядок (процедуру).
Надіслано ряд запитів до Кабінету Міністрів України, профільних міністерств щодо обґрунтувань і доцільності здійснення реорганізації, ліквідації Таврійського Університету.
Отримано офіційні відповіді: є проєкт розпорядження Міністра освіти і науки України Лісового Оксена і все.
25 січня 2024 року відбулося Урочисте засідання Трудового колективу Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського: запрошено Міністра Лісового О., заступника Міністра освіти і науки України (куратора реорганізацій ВНЗ по країні) Винницького М., генерального директора Директорату вищої освіти МОН Шарова О., колишнього Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денисову Л.Л., ректорів інших Університетів тощо.
Численні виступи щодо недоцільності реорганізації і ліквідації Таврійського університету виступили ректори інших Університетів, Ректор ТНУ, Трудовий колектив, студенти, колишній Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Денисова Л.Л. та багато інших представників громадських організацій.
Виступили представники МОН. Виступи були загальні, без конкретики.
Ректор, наукові кадри Університету, Трудовий колектив, студенти, інші громадяни не почули конкретні відповіді на запитання: Яка мета проведення реорганізації Університету? Які наявні показники для проведення реорганізації Університету? Які є обґрунтування для проведення реорганізації Університету? Інші конкретні запитання.
Виступив Чубаров Рефат Абдурахманович український політичний діяч, лідер "Меджлісу" кримськотатарського народу. Однак, на офіційній частині заходу він повідомив : Меджліс не визначився з офіційною позицією щодо Таврійського Університету єдиного переміщеного Університету з Криму за для збереження. Студенти і працівники кримськотатарського народу були розчаровані відсутністю захисту від лідера "Меджлісу" Чубарова Р.
Відповідей по суті поставлених питань не отримано. Зал кричав «ГАНЬБА». Під ганебні голоси покинув офіційний захід заступник Міністра освіти і науки України (куратор реорганізацій ВНЗ по країні) Винницький М.
Очевидним є факт, що обґрунтування доцільності реорганізації, ліквідації Таврійського Університету : не встановлено.
Висновок: грабують нашу бідну Україну .. Намагаються знищити наш незалежний дух, освіту в її якості.. І ціна цьому просто гроші..
Певне тільки окремих людей цікавлять наші діти як майбутнє розумної і інтелектуальної нації, якість освіти і наука.
Прийнято Резолюцію про звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України, до Голови Ради Європи щодо категоричної незгоди про проведення реорганізації, ліквідації Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського - провідного вищого навчально-наукового закладу Криму, заснованого у 1918 році.
Недопустимим є знищення системи освіти і науки в Україні.
Недопустимим є знищення вищих навчальних закладів в Україні.
«Україна це Я».
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 643
- Готують підвищення тарифів для населення 357
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 317
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 317
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 205
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12792
-
Культовий фільм "Диявол носить Прада" повертається: усе, що відомо про продовження
Життя 8104
-
Конкуренція за міни. Чи зможуть українські інженери перемогти хорватів та німців
Бізнес 7916
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6605
-
Ціна свободи. Cкільки і чим доводиться платити українцям, щоб виїхати з російської окупації
4743