Зриваємо пластирі
Як ви можете самостійно «пролікувати» свої життєві проблеми
Раніше, коли в мене ставався збій в особистому чи професійному житті, я не могла його пояснити, усвідомити, пролікувати, тому просто клеїла пластир на те місце і йшла далі. Місце під пластиром боліло, але жити можна було, тим більше я ж сильна, я все можу. Тому я навіть не задумувалась, що потрібно повертатись до того самого місця і якось його проліковувати.
Багато таких пластирів з’явилось під час карантину, але найбільше після початку повномасштабної війни. Одного разу я просто подивилась у дзеркало і побачила мумію з пластирів. Побачене викликало у мене відчуття жалості і я вирішила, що потрібно нарешті щось починати робити. І все, що я придумала – це почати себе жаліти. Це тепер я мудра і знаю, що емоція жалю до себе абсолютно не конструктивна і навіть ворожа по відношенню до самої себе, але тоді мені це здавалось турботою про себе, власним, так би мовити, енергозбереженням.
І тоді через техніки самокоучингу я потроху почала один за одним віддирати пластирі. А ви ж знаєте, коли зриваєш пластир, то болить ще більше. А мені довелось їх зривати буквально з усього тіла. Крок за кроком.
Наприклад, у мене був пластир на місці, де робота перестала приносити задоволення. А ще на тому місці, де втрата сенсу в роботі збіглася з життєвою кризою. Боліло і там, де я спілкувалася з токсичними родичами чи повинна була витрачати забагато ресурсів на сторонніх людей, які воліли мене бачити зручною….
Ну, що казати, пластирів було море. Але хороша новина полягає в тому, що проти кожного болю і пластиру є гарне ефективне лікування – і це коучингові техніки. І якщо брати коучинг загалом, то він дає набагато швидші результати, ніж, скажімо, психотерапія, але за умови, що психіка клієнта здорова, або принаймні її більша частина. І ще коучинг добрий тим, що він працює не з минулим, а з теперішнім і майбутнім. Тому дає змогу швидше досягнути результату.
Тепер, коли я точно знаю, що це працює, я можу поділитися з іншими, як можна зарадити самому собі за допомогою коучингових технік. Отже, ідея полягає в тому, що коли у нас виникає збій в особистому чи професійному житті, не потрібнозаліплювати цей дискомфорт умовним пластирем замість того, щоб пролікувати його. Бо пластир може приховати біль на короткий термін, але у довгостроковій перспективі може призвести до серйозних наслідків.
Як обирати коучингові техніки для лікування? Спочатку потрібно побачити чітко причину болю, усвідомити її, а потім знайти техніки, які і способи, які пролікують цю рану. Це можна включити в себе розмову зі спеціалістом, який допоможе вам зрозуміти причину проблеми та знайти способи її розв'язання. Також можна практикувати самокоучинг – через коучингові техніки, що є у вільному доступі. Найважливіше - це зосередитися на тому, щоб пролікувати проблему, а не приховувати її. Важливо пам'ятати, що цей процес може бути складним і довгим. Важливо бути терплячим та не відмовлятися навіть, якщо на початку може стати ще гірше. Також важливо знайти підтримку у друзів, сім'ї, колег або професійних спеціалістів, які оцінили вас у цьому процесі.
Коучингові техніки допомогужь вам стати більш впевненими та міцними, а також забезпечити більш глибоку та стійку зміну, яка підтримує ваше благополуччя та допоможе вам досягти своїх цілей. І запам'ятайте, що важливо не боятися звертатися до своїх проблем та не соромитися шукати допомогу, якщо вам це потрібно. Якщо ми працюємо над розв’язанням своїх проблем та відкриваємось до допомоги та підтримки, ми можемо стати сильнішими та здатнішими досягти більшої гармонії у своєму житті.
Також важливо пам’ятати, що кожна людина має свій власний шлях та темп розвитку. Не потрібно порівнювати себе з іншими та очікувати, що якщо хтось вирішив свою проблему за тиждень, то і у вас це займе стільки ж часу. Навіть однакові проблеми у різних людей з різними установками на життя і способами життя вирішують у різний проміжок часу і різними способами. Все індивідуально і все залежить лише від вас. Кожен успішний результат вимагає наполегливої роботи та самодисципліни.
Однак нагорода за вашу наполегливу роботу неодмінно буде. І вона допоможе вам стати більш відкритими та важливими у своєму житті. Вона збереже психічне та емоційне здоров’я, а також допоможе стати більш ефективним та задоволеним у своїх професійних та особистих досягненнях.
І насамкінець - навчитися проліковувати свої рани та больові місця - це важливий процес самопізнання та саморозвитку. Він дозволяє нам краще зрозуміти себе та свої потреби, а також навчитися ефективно розв'язувати проблеми та досягати більшого благополуччя. Тому не бійтеся звернутися до фахівців або розпочати самостійну роботу над собою, щоб забезпечити собі більш щасливе та задоволене життя.
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв вчора о 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 74
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 72
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 67
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 2761
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 2009
-
Розуміє Україну, чує Європу. Що потрібно знати про Келлога та його роль у переговорах
1921
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1709
-
Reuters: РФ може погодитися на використання Україною $300 млрд заморожених активів
Бізнес 1453