Вітайте, шановні – українське органічне виробництво!
Ми живемо в світі моди, нових віянь та трендів, що завдяки сучасній системі комунікацій розповсюджуються дуже швидко. Мода є на все - одяг, здоровий спосіб життя і навіть на екологічне сільське господарство. Наприклад, є популярний музикант Стінг, якого о
Ми живемо в світі моди, нових віянь та трендів, щозавдяки сучасній системі комунікацій розповсюджуються дуже швидко. Мода є навсе - одяг, здоровий спосіб життя і навіть на екологічне сільськегосподарство. Наприклад, є популярний музикант Стінг, якого останнім часомцитують на тему його захоплення йогою. А чи відомо вам, що ця талановиталюдина підтримує ще один всесвітній тренд – виробництво органічних продуктів?Оливкову олію, виноград і навіть каштановий мед він робить на власній фермі вІталії!
І варто визнати – тренд органічного виробництва досяг інаших, українських земель. Що значить органічне виробництво? Якщо просто – товирощування сільськогосподарської продукції без застосування мінеральнихдобрив, хімії, ГМО. Така система сприяє природній біологічній активностігрунтів, не виснажує гумус, сприяє правильному балансу поживних речовин. І врезультаті – без хімії врожай більший! В Україні наразі під органічневиробництво зайнято 1% сільськогосподарських угідь, це 210 сертифікованихгосподарств, причому 138 з них з’явилися за останні десять років. 48% іззагального обсягу виробництва цих господарств складають зернові, а на другомумісці – олійні, 16%.
Наша агрокомпанія «Зоря» теж дотримується органічногоспособу виробництва. Ми вирощуємо льон, робимо з нього олію , а такожвирощуємо просо, овес, жито, фенхель та лікарські трави. Досі ми реалізовувалиолію оптом, але плануємо відкрити лінію фасування своєї органічної олії зльону. Тож підтримуємо міжнародний стандарт – адже мета органічного виробництване тільки забезпечення суспільства здоровими продуктами, а і економічневідродження регіонів, де таке виробництво налагоджується. Ми вирощуємо наш льонна Поліссі, а колись вирощування льону було візитною карткою цього регіону.Підіймаємо село, забезпечуємо людей робочими місцями – і, нарешті, створюємо тусаму додану вартість, виробляючи власний продукт. І до речі, нашу продукцію, які продукцію багатьох інших українських «органіків» дуже охоче купують закордоном, особливо у Європі.
Тож вирощування льону, виготовлення з нього олії – цедійсно міжнародний органічний тренд, у якого ще і потужна економічнастратегічна складова в Україні. Про це, та багато чого іншого ми будемо говоритина Міжнародному Фестивалі Льону, який я організовую традиційно в кінці літа.Цього річ 26 серпня в селі Стремигород Житомирської області. Окрім теми льонуна Фестивалі буде ще потужна розважальна частина, показ колекцій одягу з льону,ярмарок, майстер-класи та багато іншого цікавого. Тож запрошуємо всіх -підтримайте тренд!
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9805
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5027
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4516
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3801 -
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 3162