Водолази-ліквідатори аварії на ЧАЕС стали Героями України - час перевірити інших
Зірки Героя мають отримувати люди лише за геройські вчинки та видатні заслуги на благо країни, а не за вигадані, нікому не відомі, досягнення.
Президент Володимир Зеленський присвоїв звання "Герой України" трьом водолазам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Думаю, зірки Героя мають отримувати люди лише за геройські вчинки та видатні заслуги на благо країни, а не за вигадані, нікому не відомі досягнення.

Наприклад, серед дійсно достойних – космонавт Леонід Каденюк, академік Борис Патон, льотчик-випробувач Олександр Галуненко, учений-кардіохірург Генадій Книшов та інші видатні українці. Ці люди ризикували власним життям, робили наукові відкриття, знаходили інноваційні способи рятування тисяч життів простих громадян - тому заслуговують на нагороду.
Однак, я думаю, варто перевірити людей, які отримали це звання раніше: кого з них нагородили незаслужено, а кого - за гроші. Ще 10 років тому були інциденти, коли стало відомо, що звання «Героя» можна купити за кількасот тисяч доларів. І дуже прикро, що визнання у нашій державі продається, а українці, до речі, із власних податків фінансують пенсії не тих людей, які почесно заслужили відзнаку.
Чи заслуговує на таку нагороду, наприклад, Юхим Звягільський - власник найбільшої донецької шахти, яка кілька років ставила рекорди за кількістю загиблих шахтарів? А батько екс-президента Олексій Порошенко - хтось взагалі знає, за які заслуги у розвитку агропромислового комплексу він отримав звання "Героя України"?
Звичайно, дуже сумно, що нагороди Олексій Ананенко, Валерій Беспалов та Борис Баранов отримали лише після того, як британський серіал привернув увагу всього світу до Чорнобильської трагедії, однак, можливо, це і змусить замислитися владу над тим, чи достойних людей ми називаємо «Героями України»?
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 611
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 290
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 233
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 144
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 118
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12556
-
Американська зброя на паузі: звідки вітер віє і до чого тут Китай
8989
-
Бій-реванш Усик – Дюбуа: де та о котрій дивитися
Життя 6907
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6016
-
"Ми – два крила одного літака": як українське подружжя створило nail beauty-бізнес на $2 млн у США
Життя 5877