Шукаємо покемонолога?
Люди по всій планеті ганяються за віртальними створіннячками – покемонами. Вони шукають їх у парках, поліцейських дільницях і навіть на кладовищах. І знаходять. Ще десять років тому назад така історія була б сюжетом фантастичного твору. Тепер це реальність
Люди по всій планеті ганяються за віртуальними створіннячками – покемонами. Вони шукають їх у парках, поліцейських дільницях і навіть на кладовищах. І знаходять. Ще десять років тому назад така історія була б сюжетом фантастичного твору. Тепер це реальність.
Покемономанія демонструє нераціональність людської природи. Людина – істота не логічна, а емоційна. Аргументи їй потрібні для того, щоб раціоналізувати емоційно прийняте рішення. Хочете впливати – знаходьте метафори й образи. Геть таблиці, хай живуть емодзі!
Людина – істота, що грається. Homo Ludens. Десятилітні дослідження антропологів стверджують – дитина не вчиться в класичному розумінні цього слова, вона копіює батьків і найкраще засвоює новий досвід у грі. Виросте, одягне костюм, створить сім’ю, та про розваги не забуде. Прагнете взаємодії – додайте елемент гри або ж повністю перетворіть її на забавку.
Дитячі патерни – найстійкіші. Ладен битися об заклад, що ядром покемономанії стали ті, хто в дитинстві гралися з кишеньковими монстрами (Pokemon – pocket monster). Досвід дитинства настільки стійкий, що дорослі можуть без жодних вагань відроджувати СРСР на Донеччині. Виховуйте свого клієнта змалку.
Із покеноманіяєю розмежування реальності та віртуальності зникає. Вже за 10-15 років взаємодія із тисячами віртуальними об’єктами стане цілком типовим явищем. Чи є у вашого бренда або компанії ідеї щодо присутності у віртуальному просторі?
Щоденна аудиторія користувачів Pokemon Go у США обігнала аудиторію популярних соціальних мереж всього через два тижні після його запуску. В планах розробника – відкрити ринки Європи й інтегрувати рекламу до гри. Для маркетологів раптово відкривається нове поле для взаємодії зі споживачами. І професіоналами на ньому будуть підлітки – ті, хто вже зараз активно користується Snapchat та ігнорує Facebook. Тож чи не варто відкривати нам в компаніях нові вакансії, приміром шукати спеціалістів із покемонів?
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова вчора о 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко вчора о 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер вчора о 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз 22.05.2025 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра 22.05.2025 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич 22.05.2025 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер 22.05.2025 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв 22.05.2025 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін 22.05.2025 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- Хто вбив Андрія Портнова? 3413
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 216
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі 151
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 89
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 82
-
Нові 1920-ті, "кернесанс" і "Геть від Москви!": як живе Харків за 30 км від Росії
8451
-
Від $2000 за квадрат і робітники з Індії. Ігор Ніконов про майбутнє ринку нерухомості
Бізнес 7474
-
Виклик Маску: як Китай утричі обігнав Starlink за потужностями виробництва супутників
Думка 7267
-
Натреновані на вбивство: Кремлю доведеться розв'язувати проблему розлючених фронтовиків
Думка 6566
-
"Агресор космічного масштабу". Ексрозвідниця США про загрозу РФ, Китаю і нову роль України
5752