Пам'ять, що надихає, єднає і зміцнює віру у перемогу!
Закликаємо усю патріотичну спільноту об’єднатися навколо громадської ініціативи «СПАС-23» для належного вшанування пам’яті Героїв України.
В нелегкідля нашої Батьківщини часи намагаємося усіма силами допомагати зміцненнюдуховної могутності українського народу, плекати життєдайну силу історичноїпам’яті, як фундамент для звершень майбутніх поколінь.
Силамигромадського об’єднання «Українська військова організація СПАС-23» цього рокуми плануємо зробити вагомий крок вперед в реалізації масштабного гуманітарногопроекту з перетворення історичного пам’ятника некрополя Аскольдова Могила вМеморіал Героїв України.
На цьомусакральному для нашого народу місці має утворитися осередок увіковічення нарідній землі багатьох її героїв, котрі віддали своє життя за наше незалежне майбутнєі знайшли свій останній притулок по всій Україні та закордоном.
У нашихпочинанням ми не можемо обійтися без допомоги держави. З радістю повідомляємо,що київська влада простягнула громаді руку допомоги – наші офіційні зверненнядо заступника міського голови столиці Геннадія Пліса отримали позитивну, аголовне – дієву відповідь.
Завдякицьому маємо надію, що вже у квітні зможемо здійснити урочисту церемоніюперепоховання на Аскольдовій Могилі героїв Крут, похованих на Лук”янівському кладовищіу Києві та селищі Городище Черкаської області.
Цього року обов’язковомаємо також здійснити подорож з далекого Роттердаму до рідної домівки праху лідераукраїнської нації Євгена Коновальця, чим гідно вшанувати 125-ту річницю від днянародження Героя.
Плануємотакож провести відповідні наукові дослідження з метою уточнення місцьрозташування усіх попередніх поховань, що відбувалися на цьому місці.
Тожзакликаємо усю патріотичну спільноту об’єднатися навколо громадської ініціативи«СПАС-23» для належного вшанування пам’яті Героїв України. Сьогодні наш спільнийвнесок у благородну справу відновлення історичної справедливості вже завтрапринесе довгожданий врожай відродження справжньої Української державності!
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук вчора о 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко вчора о 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова 23.05.2025 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко 23.05.2025 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 23.05.2025 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз 22.05.2025 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра 22.05.2025 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич 22.05.2025 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер 22.05.2025 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв 22.05.2025 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін 22.05.2025 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- Хто вбив Андрія Портнова? 3486
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 217
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі 157
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 103
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 98
-
Нові 1920-ті, "кернесанс" і "Геть від Москви!": як живе Харків за 30 км від Росії
12322
-
Натреновані на вбивство: Кремлю доведеться розв'язувати проблему розлючених фронтовиків
Думка 7216
-
L'Oréal Україна запускає другий сезон програми L'Oréal Startup Hub: як подати заявку
Новини компаній 5735
-
П'ять горіхів з високим вмістом білка: які в них переваги
Життя 4391
-
Маніпулятори поруч: провина, сором, знецінення — чому ми роками терпимо токсичних людей
Життя 4239