Стадіон «Чемпіон» в Ірпені: від соціальних програм до світових змагань
Хто б міг подумати ще кілька років тому, що Ірпінь прийматиме спортивні змагання світового рівня? А сьогодні - це не думки і навіть не мрії. Центральний міський стадіон «Чемпіон» активно готується провести найпрестижніші міжнародні змагання.
Хто б мігподумати ще кілька років тому, що Ірпінь прийматиме спортивні змаганнясвітового рівня? А сьогодні - це не думки і навіть не мрії. Центральний міськийстадіон «Чемпіон» активно готується провести найпрестижніші міжнародні змагання.
Вже в червні мивболіватимемо за триразового чемпіонасвіту з бойового самбо, дворазового чемпіона Європи, чемпіона Євразії, мешканцяІрпеня Ярослава Амосова у рідному місті. Саме Ірпінь виборов право напроведення бою за звання чемпіона світу зі змішаних єдиноборств ММА заверсією ММА PRO серед професіоналів. Крім того, тут пройде міжнародний турнірзі змішаних єдиноборств, участь у якому візьмуть найсильніші спортсмени Українита світу. Це стало можливим завдяки потужній спортивній базі, що була створенау місті протягом двох років.
Особливою спортивною гордістю Ірпеня є центральнийміський стадіон «Чемпіон», відкритий влітку минулого року. Це сучаснийспортивний комплекс, побудований за усіма європейськими стандартами з трибунамидля глядачів на 800 місць, першокласним футбольним полем, тенісним кортом, баскетбольнимі тренажерними майданчиками, зони для StreetWorkout, біговою доріжкою ідвома залами з м’яким покриттям.
З часу відкриття, а це менше ніж зарік,«Чемпіон» став традиційним майданчиком для проведення міських, регіональних тавсеукраїнських спортивних заходів. Тут проходив футбольний чемпіонат середкоманд «Ліги учасників АТО» на Кубок героїв АТО, дитячі змагання з футболу«Кубок мера», чемпіонат України з регбі серед дітей, меморіальний турнір ізфутболу імені тренера Володимира Брюховецького тощо. Крім того, стадіон єтренувальною базою для місцевих команд і не тільки. Приємно, що поганяти м’ячана ірпінській траві приїжджають навіть зі столиці. Це ФК «Зірка», ФК«Меліоратор», ФК «Легія». Завжди відкриті ворота стадіону і для нашихфутболістів-АТОвців.

Ірпінський стадіон працює насамперед для того, щобприщеплювати любов до спорту дітям і молоді. Щотижня його відвідує понад 200дітей. Вони займаються у більш як десяти спортивних секціях. Це дзюдо, самбо,айкідо, степ-аеробіка, йога, бойовий гопак, кен-дзюцу, ММА (змішані бойовімистецтва), кроссфіт, кікбоксинг, баскетбол. Крім того, на базі стадіонустворено дитячу футбольну команду «Ірпінь-Чемпіон», що складається з чотирьохвікових груп.
З дітьми займаються висококваліфіковані тренери: заслуженімайстри спорту, учасники і призери Олімпійських ігор, заслужені тренериУкраїни. Завдяки цьому наші діти демонструють високі результати на регіональнихі всеукраїнських змаганнях. Нещодавно ФК «Ірпінь – Чемпіон» здобув одразу двакубки на чемпіонаті Києва з футзалу. Чудові результати маємо і в дзюдо. Увідкритому турнірі столиці «Спорт для всіх» вихованці тренера ОлександриСтаркової, що є й інструктором штатної збірної України з дзюдо, вибороли одразу12 призових місць. А двоє з них – Русинюк Тарас та Фетько Максим отрималититули «Найкращий спортсмен турніру».
Секції працюють як безоплатно, так і на комерційнійоснові. Ми вивели середньоринковілояльні ціни. Адже стадіон треба утримувати у належному стані, доглядати,обслуговувати, оплачувати комунальні послуги та роботу тренерів і техперсоналу.Однак, для дітей, які потребують особливої соціальної уваги – сиріт, дітей ізбагатодітних чи неблагополучних родин, дітей учасників АТО діють пільги.
Деякі тренери працюють на волонтерських засадах.Наприклад, заступник міського голови, майстер спорту міжнародного класу та п'ятиразовийчемпіон України з бойового самбо Дмитро Христюк двічі на тиждень проводитьбезкоштовні тренування для дітей. А депутат міськради Анастасія Попсуй тричі натиждень проводить безкоштовні спортивні заняття для членів клубу «Друга молодість».
Крім того, на «Чемпіоні» постійно діють «соціальнігодини». З понеділка до суботи з 7:00 до 10:00 та у неділю з 8:00 до 22.00кожен мешканець міста може безкоштовно займатися на футбольному полі, тенісному корті, універсальномумайданчику із синтетичним покриттям для волейболу, баскетболу та міні-футболу.
Звичайно, якщо є велике бажання займатися спортом,то це можна робити і у дворі, і на шкільному полі чи просто у парку. Алесьогодні світ стикнувся з великою проблемою – дуже багато дітей віддаютьперевагу не активному руху, а занадто активному спілкуванню з комп’ютером.Перед нами стоїть серйозне завдання – переорієнтувати їх і переконати в тому,що спорт – це не лише здорово, але йсучасно, модно і круто. Відзначаючи Міжнародний деньспорту особливо приємно усвідомлювати, що Ірпінь уже має чим переконувати. Це стадіон«Чемпіон», Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа та спортивні майданчики укожному парку та сквері міста. На черзі – Льодова арена і міський басейн.
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк 07.07.2025 11:09
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 193
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 141
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 127
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 94
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6484
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 4914
-
"2000 метрів до Андріївки" Мстислава Чернова вийде вже в серпні – міжнародний трейлер
Життя 2916
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2811
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 2689