Російська федерація приречена на крах
Путін заявив, що рф готова застосувати ядерну зброю, в результаті чого «Ми как мученікі пападьом в рай, а оні просто сдохнут».
Росія приречена на крах, і це вже ні для кого не є таємницею. В Євангелії зазначено: «Нема нічого таємного, що не стало б явним» (Марк, 4, 22; Лука, 8,17).
Московське князівство сформувалось завдяки тому, що нащадки Олександра Невського отримували від золотоординських ханів ярлик на збір данини в інших князів. Згодом за кошти, що вони залишали собі за роботу, московські князі в тих же ханів, ласих до золота і подарунків, купували собі титули, привілеї, навіть цілі князівства. Поступово завдяки привласненню частини податків, крадіжкам, здирництву вони стали найбільшим і найзаможнішим князівством. Показово, що один із князів навіть отримав прізвище Калита, що означає гаманець.
На державному рівні в цілому і на рівні кожного «служилого» московита постійно і на всіх рівнях порушувалась і порушується десята божа заповідь «Не пожадай нічого того, що є власністю ближнього твого». Тобто Московське царство зростало, порушуючи основні заповіді, за якими живе людство.
Засновником Дому московських князів був молодший син Олександра Невського Данило. Саме він розширив московські угіддя: розбивши рязанського князя Костянтина Романовича, він узяв його в полон і захопив місто Коломну в 1301 році. Набравшись сили, московські князі захопили Твер і Новгород. Зокрема, після наклепу Івана Калити на тверського князя Олександра Михайловича з сином Федором викликали до Орди, де за рішенням хана Узбека вбили. І далі московські князі постійно порушують восьму біблійну заповідь: «Не свідчи неправдиво на ближнього твого».
Поступово кремлю вдалося захопити литовсько-руські землі, а згодом і територію Польського королівства. На захоплених землях, які московити оголосили колискою своєї державності, вони розпочали безпрецедентний терор і геноцид. Таким чином на державному рівні було знехтувано четверту заповідь: «Шануй батька твого і матір твою».
На Кавказі, а затим і на Балканах, кремлівська мілітаризована верхівка зіштовхнулась із Османською імперією та його союзником Кримським ханством. Хитро лавіруючи між усіма ворогами Стамбула й використовуючи прагнення кавказьких і балканських народів звільнитись від чужоземного ярма, московія набрала достатньої ваги, щоб і на теренах Чорномор’я стати важливим гравцем. Таку саму політику було втілено в життя і в Середній Азії. Боротьба з мирними мусульманськими народами відбувалась під гаслами про святу Русь, захист християнських традицій.., тим самим порушуючи другу біблійну заповідь: «Не називай намарно імені Господа, Бога твого».
Імператори та імператриці Російської імперії «прославилися» безкінечною чередою дворових переворотів, переплетених подружніми зрадами. Правляча династія Романових навіть не розглядала питання про дотримання шостої заповіді: «Не чужолож». Навпаки, всі свої безчинства вони виставляли напоказ, хизувались своєю безкарністю. Проте на початку ХІХ століття запал династії Романових став згасати. Серія поразок у війні з Японською імперією, Німеччиною тощо призвели до занепаду і розпаду імперії.
Завдяки кривавим жертвоприношенням більшовиків московський кремль знову відродився з попелу. Відродився, щоб нищити і вбивати, так само, як це було за часів оприччини. Уся країна оголосила себе атеїстичною, безбожою. Країна, очолена сатаністами, порушила головну, першу біблійну заповідь: «Нехай не буде в тебе інших богів, окрім Мене». Усі християнські свята були заборонені – «Пам’ятай день святий святкувати» (заповідь третя), церкви - зруйновані або перетворені в склади, театри, лікарні тощо. Зрештою і радянський союз зазнав краху.
Сучасна рф була створена в грудні 1991 року. Її незалежність визнали США та інші західні країни світу в січні 1992 року, а нову конституцію було прийнято на референдумі 1993-го. З часу створення лідери держави обрали шлях насильства і геноциду проти сусідніх держав. Російська дипломатія, а також релігія в цілому та православна церква зокрема, література і мистецтво використовуються як зброя в боротьбі за домінування на континенті.
Відпочатку свого заснування і до нині рф постійно нехтувала всіма Божими заповідями. Сучасна російська армія всьому світу відома своєю жорстокістю, масовими вбивствами цивільного населення (заповідь п’ята – Не вбивай), мародерством (заповідь сьома – Не кради), ґвалтуванням (заповідь дев’ята – Не пожадай жінки ближнього твого). Злочинний «кодекс злодіїв» став державною ідеологією. Кожен злочин, вчинений керівництвом рф і кожним її громадянином, який одягнув військову форму та отримує кошти за пролиту кров мирних жителів, це крок, який веде у прірву.
Норвезький драматург і поет Генрік Ібсен у п’єсі «Ляльковий дім» наголосив: «Дім, побудований на брехні і нерозумінні, не може бути справжнім домом, немов ляльковий, він руйнується після першого ж натиску долі». Саме так сталось і з московською імперією, яка з князівства трансформувалась у царство, згодом - в імперію, потім у союз.., у федерацію, але по суті залишається тим самим маленьким князівством, яке існує лише завдяки тому, що захоплює чужі території та багатства, живлячи свою внутрішню сутність страхом і болем підкорених і слабких. Крах росії неминучий! І тільки її керівники та її народ винні в тому, що має статись.
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 194
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 127
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6491
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5335
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3329
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 2931
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2921