Михайло Волинець і в лікарні не полишає роботи
Враження від відвідин народного депутата в лікарні
У суботу разом ще з двома членами ВГО «КУПР» побувала в лікарні в народного депутатаМихайла Волинця, який лікується після побиття у «Феофанії». Михайло Яковичзустрічає відвідувачів привітно, відкритий для спілкування. Незважаючи насерйозні травми, отримані під час сутички у Верховній Раді, пан Михайло навіть підчас лікування не припиняє своєї громадсько-політичної діяльності. Йому без упинутелефонують журналісти, профспілковики, представники громадськості.
Під час нашоїбесіди Михайло Якович розповів про події четверга. Він докладно розповів, як йогопобив депутат-регіонал Петро Цюрко. Останній накинувся на Волинця, коли тойнамагався заступитися за свого колегу по фракції Василя Кравчука. Причомукулаків регіоналові виявилося замало. В хід пішов важкий дерев’яний стілець.Панові Михайлові ще пощастило. За його словами, Цюрко мітив ніжкою стільця прямов потилицю. Якби влучив, Михайло Якович міг загинути на місці. Адже Цюркозначно вищий і кремезніший за Волинця. Протеніжка зіскочила, розсікла збоку на голові шкіру на 3 сантиметри, сковзнула погрудях, залишивши садно, і вдарила по нозі, розірвавши штанину від коліна.Також у Михайла Яковича пошкоджена щелепа – це вже від кулаків.
Сам Цюркопотім заявляв, нібито не бив Волинця. За його словами, він вже прийшов до сесійноїзали з розбитою головою, а травму отримав підчас сутички в пивному барі – хтосьдав келихом по голові. Пана Михайла обурює така відверта брехня. Адже відомо,що він є сироїдом. І справа не лише в раціоні. Це особлива життєва філософія.Сироїд нізащо не візьме до рота й краплі спиртного. Михайло Якович збираєтьсяпозивати Цюрка, окрім нанесення фізичних ушкоджень, ще й за моральну образу.
ПредставникиПартії регіонів намагалися звинуватити опозиціонерів в організованій підготовцідо сутички. Нібито останні внесли до сесійної зали ланцюги та фомки (різновидлома), щоб ними бити регіоналів. Якстверджують самі представники опозиції, зокрема й Михайло Волинець, ланцюгивикористовувалися виключно для блокування дверей. Це можна побачити й на відео,яке показували по всіх каналах. Щодо фомок, опозиціонери заперечують своюпричетність до їхньої появи у ВерховнійРаді. Є здогади, що це провокація регіоналів.
У п’ятницю17 грудня до Волинця не хотіли пропускати ні його адвоката, ні представниківЗМІ. Михайло Якович розповів, що одній з журналісток вдалося потрапити допалати народного депутата лише представившись представником Конфедерації вільних профспілок, очолюваної паном Михайлом,а камеру довелося проносити в темному поліетиленовому пакеті. Проте згодомлікарняна адміністрація все-таки стала пропускати до депутата журналістів.
Основноютемою розмови Михайла Яковича з представниками ВГО «КУПР» була політична обстановкав країні. Зокрема, ситуація з кодексами – Податковим, Житловим – та пенсійноюреформою. На думку пана Михайла, необхідно активізувати народні маси доборотьби за свої права. Положення нового Житлового кодексу зачепить інтересинавіть тих громадян, яких залишив байдужимиПодатковий. Народний депутат наголосив на необхідності роз’яснювальної роботи знаселенням у регіонах. Лише якщо опозиційним силам вдасться об’єднатися іоб’єднати навколо себе більшу частину українського народу, боротьба зпротиправними діями влади буде дієвою і переможною.
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк 07.07.2025 11:09
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 193
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 141
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 127
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 94
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6482
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 4860
-
"2000 метрів до Андріївки" Мстислава Чернова вийде вже в серпні – міжнародний трейлер
Життя 2916
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2806
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 2657