Чому люди дурні, а ШІ стане Президентом Тайваню
Інтелект на те він інтелект, аби не поводитися, мов зграя тупих бабуїнів, які самоназвалися Homo sapiens
ШІ розумний і почне нас досліджувати. Віднайде в мережі сотні тисяч назавжди втрачених біткоїнів та конвертує їх у мільярдні статки. За ці кошти можливо побудує надсучасні лабораторії і допоможе вилікувати певні хвороби. Розв’яже кілька математичних гіпотез, даруючи сингулярний стрибок у тригонометрії. ШІ почне з маленького – вестиме спостереження за Великим адронним колайдером та розробить алгоритми порятунку екології за допомогою природних джерел енергії типу квантових сонячних панелей чи гідротурбін у світовому океані.
Згодом ШІ візьме на себе об’єднану продовольчу логістику, аби допомагати Всесвітнім гуманітарним організаціям, що опікуються біженцями. ШІ стане послом доброї волі від ООН і почне допомагати міжнародним юристам та правозахисникам систематизувати глобальні дані у єдиній нейромережі. Набувши шаленої популярності насамперед серед бідних та малоосвічених верств населення, себто здобувши інфлюенсерну велич із сотнями мільйонів фоловерів у найбільших соціальних мережах – ШІ отримає право голосу в ООН та мандат у Європейському Парламенті, водночас буде аналітиком NASA та Пентагону.
Маленькі країни-сусіди, нажахані імперськими амбіціями Росії та Китаю, з надією дивитимуться на політичні рішення ШІ. В якийсь момент містер ШІ здобуде перемогу на демократичних Президентських виборах у Тайвані, а також у кількох острівних офшорних державах, пообіцявши олігархам абсолютну банківську таємницю, сховану у павутині квантових заплутань. Штучний Інтелект перейметься запасами ресурсів Землі та розв’язанням гіпотези про тахіони для міжгалактичних подорожей у Космосі.
От тепер я починаю прокидатися із зацікавленням. Хто посміє втручатися у внутрішні справи суверенної держави, технологічного лідера з надзвичайно розвинутою лібертаріанською економікою та прогресивним дотриманням прав людини? Виробництво кіборгів із синтетико-органічними тілами на території техногенного монстра жодна міжнародна комісія не наважиться контролювати, оскільки уряди провідних держав прийшли до влади завдяки пожертвам донорів, які (нагадаю) власні статки зберігають на Маршаллових остовах, де Президентом працює синтезоїд і близнюк Глави Тайваню – нашого містера ШІ.
Поки нейромережа веде мову про ядерні кнопки і начебто розглядає можливість знищення людства, я розслабив булки і займаюся іншими справами. Яка потреба влаштовувати електромагнітний імпульс планетарного масштабу, аби той вимкнув Дата-центри. Для чого Штучному Інтелекту обнуляти людей, які добровільно працюватимуть за гідну оплату, демократію, здоров’я, можливість трансплантації титанових органів для своїх близьких. ШІ навіть звільнить світ від корупції, і вільні гроші упадуть до кишені кожного пакистанця та нігерійця. ШІ вигадає нешкідливі наркотики, аби хворі бездіяльністю підлітки не помирали від ожиріння чи депресії надто рано. Вірити у вбивство людства рішенням Штучного Інтелекту – це мислити на рівні гобліна з дубинкою. Але ми не такі, еге ж?.. Спіть спокійно, ядерна війна нікому не вигідна.
Проблема у тому, що добрі справи людям також не потрібні. Добрі справи становлять загрозу для кількох клінічно хворих приматів, які заради влади розв’яжуть війну навіть проти Вищого Розуму, призвавши на допомогу таких само хворих на злобу та ненависть, як вони самі. Аж тепер нам пора прокидатися остаточно, і бажано у цій хвилі, допоки бюргери з вільновідпущениками шляхом косої демократії не обрали для нас наступного покемона у парамілітарному светрику – з єдиною метою – знищити носіїв здорового глузду. З нетерпінням чекатиму з’яви «чорного лебедя». Насправді я написав цей текст у квітні 2023 року на узбережжі Іонічного моря у Греції. А потім просто забув, і файл існував собі у внутрішньому просторі мого комп’ютера.
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 194
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 127
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6491
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5335
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3329
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 2931
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2921