Мінськ для України – ворожа сторона
Білорусь в ООН організувала ганебну провокацію проти України. Це ще один доказ того, що Мінськ не може бути нейтральним майданчиком для вирішення проблем нашого Донбасу. Диктатор Лукашенко - зацікавлена сторона, яка боготворить бандитів та убивць з Донецьк
Мене понад усе дивує тупість і глухістьукраїнської влади щодо обрання місцем поладнання наших конфліктів із РФ Мінськ.Це все одно, що місцем рандиву з Кощеєм обирати його печеру. Власне, насправдісамим подаючи себе йому на сніданок. Учора в Нью-Йорку лукашенківськадиктаторська Білорусь ще раз, зайвий раз, учинивши спробу заблокувати в Третьому комітеті ООН розгляд питання по Криму,домагалася зняття проекту резолюції, заявивши про начебто політизацію питанняправ людини, тим самим проявила себе в ролі прокурорші Поклонської,готової всяко принизливо служити Москві. (Про це докладніше тут – http://www.unian.ua/politics/1625736-bilorus-namagalasya-zablokuvati-rozglyad-rezolyutsiji-po-krimu-v-komiteti-oon-zastupnik-golovi-mzs.html).
Я вже третій рік пишу, нагадую, закликаю:місце зустрічі української делегації з нашими ворогами потрібно негайнозмінити. Мінськ не нейтральна для нас територія. Мінськ, не забуваймо, цестолиця єдиної союзної держави Росія та Білорусі. Там діють закони Кремля. Це іє Кощеєва печера. Кому ж це не зрозуміло?
Лукашенко шанує й зустрічає представниківтак званих ОРДЛО як героїв. Стелить їм килими та зганяє на зустрічі масутелекамер. Бандити і терористи почувають себе в Мінську, як Юрій Гагарін 12квітня. Це тоді, коли у них за спинами понад десять тисяч смертей українців.
Якщо для світу настільки важливі ці,так звані Мінські домовленості, нехай вони залишаються на папері, хоча їхвиконання Україною неможливе в принципі, бо подібне було б відвертою зрадоюінтересів нашої Батьківщини. Через те, що настільки принизливими,протиприродними виявилися внутрішні чинники начебто зп’яна підписанихугод у 2014-му і 2015-му роках, і за це ще їх творці з українськоїсторони, прийде час, будуть персонально відповідати. Але нині Україна має форматцих принизливих перемовин, звісно, якщо вони ще потрібні такі взагалі, позаяк,відомо, ніякого впливу від них на розв’язання конфлікту в Донбасі, тим паче уКриму, не має, негайно перенести до іншої, справді НЕЗЛЕЖНОЇ країни. Доприкладу, в Польщу, або ж в одну з країн Балтії, а ще краще до Нідерландів, демешкає сотні, можливо, й тисячі родичів збитого російсько-донбаськимилюдожерами пасажирського літака рейсу МН-17. Щоб приїжджаючи туди на черговерандиву, у лугандонів піджилки тремтіли, а не комизились вони під софітамителекамер, організованих сателітом Москви Лукашенком, вдаючи із себетермінаторів.
На перешкоді цьому тупість чиновників МЗС,зашореність адміністрації глави держави, але ще ж є парламент, є відповіднийКомітет з міжнародних зав’язків на чолі з пані Гопко, який би мав опікуватисяподібними проблемами. Шукати шляхи виходу з ситуації. Цього вимагаєКонституція. Проте нардепи сидять тихенько, як миші під віником, абсолютно невиконуючи своєї ролі парламентського контролю зв діями виконавчої влади. Осьчому план якогось там ефемерного «Шатуна» це недолуга вигадка Банкової, а дляпорятунку України потрібна негайна зміна всієї влади. І що швидше, то краще.
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 194
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 128
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6493
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5449
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3486
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 2988
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2947