Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Якщо я кажу, що російські окупанти – це негідники, то це не означає, що кожен окремо не має позитивних рис. Це означає, що вони роблять вчинок, за який повинні відповідати перед Богом, перед собою, перед судом, але і перед нами. У нас не багато форм покарання. Куля або влучить, або пролетить поруч. От вам і чорно-білий світ, де колір - це не смерть, а життя без руки, без ока, або в каталці, є інший колір - життя без совісті, без честі, життя в умовах рабства. Кольорів багато, але всі вони чорні або білі. І це стосується будь-кого. Білі – це ми, а чорні – це вони. Ті хто вбиває наших бійців кулями або відкриваючи спину другові втечею.
Потім, коли війна закінчиться, ми будемо знову розмальовувати світ. Помічати, що і серед наших достатньо різної гидоти, а серед їхніх чимало нормальних людей. І що зрадники можуть виявитися хорошими фізиками, а вбивці чудово водять автомобіль і блискуче готують пудинги для своїх донечок-красунь на вихідні. Тоді ми будемо зважувати усі за і проти. Синє додавати до жовтого, червоне до зеленого, розфарбовувати, зважувати, дискутувати, але для цього треба спочатку закінчити війну, яка для когось стане виграшем, а для когось поразкою. І саме з огляду на це наші кольори, як хамелеони. Почнуть мінятися. В який бік, що на що? Цього ніхто не знає. Але кожен із нас може вплинути на результат. Це і є справжнім щастям для справжньої людини – вміти і хотіти вплинути на результат.
Сьогодні у нас один бажаний результат – це мир і перемога. Чи це два результати?!
06.09.2014 13:41
Якщо думатимемо про позитивні риси окупанта, то усе судове судочинство
Якщо я кажу, що російські окупанти – це негідники, то це не означає, що кожен окремо не має позитивних рис. Це означає, що вони роблять вчинок, за який повинні відповідати перед Богом, перед собою, перед судом, але і перед нами.
Мир багатокольоровий, в ньому мають право на існування безліч різних думок і підходів, які навіть конфліктуючи уживаються між собою. Війна чорно-біла, навіть якщо її назвати АТО. Ні, в ній є синє небо, зелена трава, червона кров, але війна однак чорно-біла, бо в ній є білі світлі і найкращі ми, чорні мерзотні і найгірші вони. Ми здогадуємося, що і серед фашистів були пристойні батьки, а серед російських інтервентів є непогані поети (одного такого навіть я знаю). Але якщо ми будемо думати, про позитивні риси вбивці, окупанта, грабіжника, то усе судове судочинство перевернеться із ніг на голову. Ми судимо людей не за їх риси характеру, інтелектуальний досвід, стосунки із мамою - ми судимо за їх конкретну дію.Якщо я кажу, що російські окупанти – це негідники, то це не означає, що кожен окремо не має позитивних рис. Це означає, що вони роблять вчинок, за який повинні відповідати перед Богом, перед собою, перед судом, але і перед нами. У нас не багато форм покарання. Куля або влучить, або пролетить поруч. От вам і чорно-білий світ, де колір - це не смерть, а життя без руки, без ока, або в каталці, є інший колір - життя без совісті, без честі, життя в умовах рабства. Кольорів багато, але всі вони чорні або білі. І це стосується будь-кого. Білі – це ми, а чорні – це вони. Ті хто вбиває наших бійців кулями або відкриваючи спину другові втечею.
Потім, коли війна закінчиться, ми будемо знову розмальовувати світ. Помічати, що і серед наших достатньо різної гидоти, а серед їхніх чимало нормальних людей. І що зрадники можуть виявитися хорошими фізиками, а вбивці чудово водять автомобіль і блискуче готують пудинги для своїх донечок-красунь на вихідні. Тоді ми будемо зважувати усі за і проти. Синє додавати до жовтого, червоне до зеленого, розфарбовувати, зважувати, дискутувати, але для цього треба спочатку закінчити війну, яка для когось стане виграшем, а для когось поразкою. І саме з огляду на це наші кольори, як хамелеони. Почнуть мінятися. В який бік, що на що? Цього ніхто не знає. Але кожен із нас може вплинути на результат. Це і є справжнім щастям для справжньої людини – вміти і хотіти вплинути на результат.
Сьогодні у нас один бажаний результат – це мир і перемога. Чи це два результати?!
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук вчора о 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар вчора о 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 08.07.2025 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко 08.07.2025 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора 08.07.2025 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
Топ за тиждень
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 128
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини 87
Популярне
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6510
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5777
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3783
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 3193
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 3017
Контакти
E-mail: [email protected]