Повернення проФФесіоналів
Актуалізація питань злочинів "попередників" це стара добра традиція кожної "нової" влади.
Я з повагою ставлюсь до професіоналів своєї справи, яку б професію вони не представляли. Звичайно, що в моїй системі цінностей гарний вчитель стоїть на щабель вище якісної журнохвойди-лайномета. Але моя система цінностей не є домінантою для українського суспільства.
Тому я щиро поважаю Андрія Портнова, адже він гарний юрист, який працював і над Кримінально-процесуальним кодексом, і над Законом України «Про прокуратуру» і ще над доброю сотнею Законів за яким зараз живе Україна.
Тобто як юрист він дійсно відбувся. Але в цій історії є інша складова. Відповідно до свідчень Володимира Замани, який в 2014 році був головою Генштабу, саме Андрій Портнов разом із керівником СБУ Олександром Якименком та Генпрокурором Пшонку вимагали ввести війська для боротьби з Майданом.
Саме Андрій Портнов готував проекти документів, які мали створити хоч якусь видимість правового шляху анексії Криму.
І тепер ця людина приїжджає в Україну і починає нам всім розповідати за закон, порядність та політичні переслідування. В мене немає питань, чого його не посадила попередня влада, адже корпоративний дух річ свята. Там більш я не знаю скільки в Андрія Портнова було інсайду по ув’язненому Юрію Луценку, політемігранту Арсену Аакову та прокурору Віктору Шокіну. Тобто за великим рахунком, кожного з них він міг «наздогнати» сильніше ніж вони його.
Що ж до влади прийдешньої, то за великим рахунком теж нічого не зміниться, адже на манєже всьо тє же. Юрій Віталійович же заявив, що претензій до Портнова він не має. Арсен Борисович, вже роки два не відправляє кишенькових патріотів з Азову блокувати аеропорти, аби тільки поганий оліграх не насілився прилетіти з Відня.
Та й в самій адміністрації Президента все давно змінилось. Тепер там всім заправляє його колись молодий і перспективний учень теж Андрій, але Богдан, якого він колись підтягнув в «Пукшин і партнери». Тож боятись хоч яких небудь переслідувань з боку влади не слід. Ми звичайно можемо згадати ще ДБР. Але Роман Труба це давній студентський «колєга» Андрія Богдана, в львівські між собою вже якось порєшають. І як показує практика порішати вони можуть так, що Міноборони потім місяць не може проводити тендерні закупівлі.
Прим. Ще раз. Під час війни. Модні львівські парубки у пориві боротьби з попередниками частково заблокували роботу Міністерства оборони. Сталін за таке розстрілював. В США за таке лінчують. В Росії відправляють до Кадирова на перевиховання В Україні це вже норма.
Я вже не раз зазначав, що зараз у владних кабінетах окопались або дурні, або зрадники. Я б ще зрозумів, коли б Російська Федерація два роки розробляла спецоперацію, щоб позбавити Міноборони України функціональної спроможності. Але це робить українська державна організація, яка функціонує на гроші українських платників податків.
Повертаючись до питання Андрія Портнова і сучасних українських реалій. Я хотів би зазначити, що актуалізація питання злочинів попереднього режиму є справою потрібною. Але якщо вже проводити ревізію злочинів, то може все ж починати з 2010 року. І особливо цікавим є дослідити і шляхи співпраці з РФ Віктора Януковича , і чи не заважала Петру Порошенку керувати країною його офшори в Панамі, і чи не заважає Андрію Портнову його зв’язки з російським ФСБ.
Питань багато і не на всі ми колись отримаємо відповіді. Але у всій цій історії мені цікава правова оцінка дій Андрія Портнова під час Майдану і анексії Криму, а також вплив людини, що має зв’язки у ФСБ із чинним головою Адміністрації Президента. І чи існує зв’язок між чинним головою Адміністрації Президента і ФСБ.
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 14:30
- Чому підприємці бояться виходити на новий рівень і як подолати цей бар’єр? Олександр Висоцький 14:12
- "Ситник проти України" – чи може справедливість бути упередженою? Дмитро Зенкін 12:57
- Нові правила подачі заявок на торговельні марки Сергій Барбашин 11:45
- Суд відмовив у позові до ФОП щодо псування техніки після ремонту Артур Кір’яков вчора о 19:08
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? Олег Сніцар вчора о 17:12
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори Христина Кухарук вчора о 17:03
- Мінеральна угода США та України: шанс на нову енергополітику чи дорогий експеримент? Ростислав Никітенко вчора о 15:55
- Інвестування в Україну – аналіз досвіду іноземних компаній Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 13:30
- Як спадкоємцю за кордоном не загубитися у правовому лабіринті Світлана Приймак вчора о 13:28
- Психологічна готовність до пластичної операції – більше, ніж "налаштування" Дмитро Березовський вчора о 12:42
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? Антон Новохатній 04.05.2025 16:55
- Відповідальність батьків за шкоду, завдану дитиною: кейс наїзду на пішохода Артур Кір’яков 03.05.2025 09:28
- Кібербезпека в руках людей: чому найслабша ланка – не код, а співробітник? Михайло Зборовський 02.05.2025 14:56
- "Дачна революція": Верховний Суд дозволив реєстрацію місця проживання у дачному будинку Арсен Маринушкін 02.05.2025 13:48
-
Зміна пріоритетів: молоде покоління радше зменшить заощадження, ніж відмовиться від хобі
Життя 9032
-
Заборонений в Україні. Хто такий Сіміон і чим його перемога у Румунії загрожує Києву
8214
-
У Чернігові демонтували пам’ятник борцям за незалежність: про що йдеться
Життя 7262
-
"Ми скорочуємо більше ніж удвічі наше виробництво", – фіндиректор Ferrexpo
Бізнес 6314
-
Що головне і що парадоксальне в угоді з США про корисні копалини
Думка 4602