Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime
Воєнні злочини – одне із найболючіших питань для української спільноти.
Ми починаємо втілювати великий задум спільно із міжнародними партнерами – Програма USAID «Справедливість для всіх» - USAID Justice for All Activity – створювати цифрову пошукову платформу War Crime.
Державна судова адміністрація України та Державне підприємство «Інформаційні судові системи» виступають технічним партнером Вища рада правосуддя у цьому масштабному проєкті.
Воєнні злочини – одне із найболючіших питань для української спільноти. Мав честь спільно із українськими та міжнародними партнерами бути учасником Другої щорічної конференції «Правосуддя в національних судах у справах про воєнні злочини». Цьогоріч вона пройшла у Києві під гаслом «Обстоюючи невідворотність покарання».
На сьогодні вже понад 140 000 справ про воєнні злочини зареєстровані Офісом Генерального прокурора. Щодня ми чуємо про нові і нові жахливі злочини, які не можуть, не мають права, залишитися непокараними.
Для Проєктного офісу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації судів, органів та установ системи правосуддя при ДСА України War Crime стане першим проєктом.
Платформа надаватиме швидкий та відкритий доступ до судових рішень та дасть змогу правникам та дослідникам відстежувати судову практику з розгляду справ про вчинення воєнних злочинів, а також відкриє більше інструментів для аналізу та систематизації.
Після проведення спільно з міжнародними партнерами технічного та функціонального аудитів ЄСІТС ми вже анонсували глибокі реформи та зміни підходів до розвитку інформаційних систем судової влади. Коротко нагадаю:
1.Повна автоматизація робочих процесів.
2. Перегляд UX/UI, спрощення роботи користувачів та забезпечення доступності для всіх.
3. Підхід побудови системи на базі компонованої архітектури для полегшення оновлень та масштабування, забезпечення інтероперабельності та повторного використання сервісів.
4. Впровадження міжнародних стандартів інформаційної безпеки.
5. Покращення аналітичних можливостей для прийняття більш обґрунтованих рішень.
6. Впровадження Проєктного офісу для ефективної координації розробки нових ІТ-продуктів.
Завдяки цим фундаментальним змінам та підтримці українським та міжнародних партнерів (Фонд Східна Європа, Проєкт “Підтримка цифрової трансформації”DTA EU Project Pravo-Justice, Програма USAID «Справедливість для всіх» - USAID Justice for All Activity, Міністерство цифрової трансформації України), зроблено необхідну попередню роботу та розпочато розробку вебпорталу War Crime, який є одним із ключових елементів подальшого розвитку системи цифрового судочинства.
- Відповідальність батьків за шкоду, завдану дитиною: кейс наїзду на пішохода Артур Кір’яков вчора о 09:28
- Кібербезпека в руках людей: чому найслабша ланка – не код, а співробітник? Михайло Зборовський 02.05.2025 14:56
- "Дачна революція": Верховний Суд дозволив реєстрацію місця проживання у дачному будинку Арсен Маринушкін 02.05.2025 13:48
- Відповідальність батьків за тілесні ушкодження, завдані їхніми малолітніми дітьми Артур Кір’яков 02.05.2025 09:28
- Економіка агресора радує своїм падінням Володимир Горковенко 01.05.2025 20:07
- Пенсійна реформа 2025 року Андрій Павловський 01.05.2025 18:17
- Все про ПДВ: коротка інструкція від адвоката Сергій Пагер 01.05.2025 09:52
- Инструкция для семей: как проверить статус военного и оформить необходимые выплаты Віра Тарасенко 30.04.2025 23:25
- Схеми "золотих паспортів" у ЄС під забороною: удар по російських олігархах Володимир Горковенко 30.04.2025 23:08
- Захист прав національних спільнот – основний критерій вступу України в Європейський Союз Сергій Пєтков 30.04.2025 18:12
- Час убезпечувати тил Євген Магда 30.04.2025 15:36
- Шанс або вирок: як бути бізнесу в епоху цифрової трансформації Богдан Данилко 30.04.2025 15:16
- Звільнення багатодітних батьків від оподаткування на об’єкти житлової нерухомості Юрій Стеценко 30.04.2025 13:39
- Це не працює в B2B-маркетингу: як уникнути найпоширеніших помилок Алла Болоховська 30.04.2025 11:46
- Проєкт регулювання криптоактивів в UK Олександр Черних 30.04.2025 11:00
-
Сотні КАБів щодня, евакуації з області та весна. Як живуть прифронтові Суми і Сумщина
10636
-
Anti-age міфи: що насправді працює, а що — просто маркетинг
Життя 6253
-
Нерухомість генерала РФ Капашина передали в управління компанії українського ветерана
Бізнес 5922
-
Україна не допустить союзників Росії до відбудови. У "нейтральних" не буде пріоритету
Бізнес 4681
-
Україна та Ізраїль наново вчать світ, що мораль вимагає протистояти злу
Думка 4195