Нехтування сигналу "Повітряна тривога" суддями і прокурорами - під час ракетних атак
Порушення суддями і прокурорами безпекових гарантій громадян під час сигналу "Повітряна тривога" під час судових засідань
В практичній діяльності стикаюся з випадками, коли окремі судді і прокурори під час судових засідань нехтують сигналами "Повітряна тривога", продовжують судові засідання та зобов'язують інших учасників судової справи проти їх волі, перебувати в судовому засідання під час ракетних та шахедних атак, забороняють йти в укриття для захисту свого життя і здоров'я іншим учасникам (по ВКЗ), на території яких теж лунає сигнал "Повітряна тривога". Наскільки законні такі дії суддів : незаконні.
З початком повномасштабної війни країна-окупант РФ піддавала і піддає повітряним ракетним обстрілам і шахедним атакам об'єкти критичної інфраструктури, до яких в тому числі, належать - суди. В наслідок недбалого ставлення, нехтування людським життям, на жаль, під час влучень у суди були чисельні випадки загибелі та поранень громадян - відвідувачів судів, працівників апарату суддів та суддів. Так відбувалося, тому що судді, працівники апарату суду нехтували сигналом "Повітряна тривога", не йшли в укриття; окремі судді забороняли учасникам покидати судове засідання, яке тривало під час "Повітряної тривоги", що в результаті призвело до смертельних наслідків і значних поранень.
Питання: чи має Держава відшкодовувати значні суми компенсації з Державного бюджету України родинам суддів, прокурорам, які в наслідок своєї недбалості, безпринципності поставили під загрозу як: 1) своє життя і здоров'я (поранення, смерть); і 2) життя звичайної людини-відвідувача суду. - НІ.
Яскравий приклад умисного, свідомого, цілеспрямованого бажання нанесення шкоди життю і здоров'ю громадян України та учасників судового засідання - демонструє Зарічний районний суд м. Суми в особі суддів: Сорока М.Р., Сибільов О.В., Клімашевська І.В.
Зарічний районний суд м. Суми: вказані судді нехтують сигнал "Повітряна тривога" і зобов'язують учасників судової справи - під час ракетних та шахедних атак перебувати в будівлі суду, забороняють прослідувати в укриття учаснику судового процесу для захисту свого життя і здоров'я іншим учасникам (по ВКЗ), на території яких теж лунає сигнал "Повітряна тривога", продовжують судові засідання.
Нагадую, що судді, прокурори не є приватними особами, а є особами уповноваженими на виконання функцій держави, тому не мають права керуватись приватними побажаннями і інтересами.
Судді не мають права погрожувати учасникам судового процесу, та/або відмовляти учасникам судової справи в участі в судовому засіданні в режимі ВКЗ (відеоконференції) в майбутньому, якщо учасник перебуває на території де лунає сигнал "Повітряна тривога": це незаконно.
Судді не мають права забороняти під час судового засідання в режимі ВКЗ прослідувати учаснику судового процесу до найближчого укриття.
Посади судді, прокурора як особам уповноваженим на виконання функцій Держави - безпосередньо пов'язані з обов'язком захищати здоров'я учасників судового процесу.
Готуємо ПЕТИЦІЮ про заборону виплати компенсації з Державного бюджету України родинам загиблих суддів, прокурорів, які нехтуючи сигналами "Повітряної тривоги" спричиняють свою загибель та нанесенню шкоди своєму здоров'ю у вигляді смерті, поранень.
Вважаю, що це є надмірний тягар для платників податків звичайних громадян України, які не повинні оплачувати незаконні дії окремих суддів, прокурорів.
В грудні, 2024 Україною сплачено з Державного бюджету України компенсацію за порушення вимог Конвенції вказаними суддями в розмірі 120 000 гривень з бюджету, тобто спричинено шкоду бюджету України.
Українці не повинні платити за суддівські помилки і порушення вимог Конвенції з боку суддів.
Судді повинні нести кримінальну відповідальність за винесення незаконних рішень, рішень, які за скаргами в ЄСПЛ визнано ЄСПЛ такими, що винесені з порушенням Конвенції.
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 195
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 128
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6501
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5615
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3658
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 3106
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2986