Тільки разом ми зможемо змінити країну
Вчора на Майдані відбулося чергове Народне віче. Дехто вже обчислює скільки сотень тисяч людей зібралося.
Людей насправді було дуже багато. Але, стоячи там,розумієш, що головне не кількість людей, а їх зарядженість на перемогу,незбориме бажання відстоювати за своємайбутнє до кінця. Ти бачиш скрізь безстрашні очі людей і розумієш яка великасила постає, коли вільні і переконані люди об’єднуються для досягнення своєїмети. Ця впевненість та настрой на перемогу великої кількості однодумців передаютьсявсім присутнім – і багато хто ходить на Майдан підзарядитися цим незабутнім танеповторним відчуттям.
Хочеться подякувати всіх, хто приходитьна Майдан і показує свою позицію, всіх, хто не хоче сидіти вдома біля телевізора і чекати від злочинноївлади манни небесної. Чимало людей приходить на Майдан щодня, щоночі – так, ценелегко, багато хто втомився. Але люди розуміють, що ми повинні стояти іборотися – лише тоді можливо перемогти. І на Майдані це нікому не потрібнопояснювати – там кожен може пояснити це сам.
Тих, хто сподіваєтьсявідсидітися дома і побудувати своє окреме щастя в приниженій і страждаючійкраїні, становиться все менше. Ідеї Євромайдану поширюються країною. Напідтвердження цих слів – проведені вчора багатотисячні акції на підтримкуЄвромайдану в містах Сходу і Півдня. Люди пробуджуються. Вони починаютьрозуміти, що європейські цінності дуже прості – демократична влада, повага дозаконів, чесний суд, відсутність корупції, поважання прав людини. Саме за це мистоїмо. Саме це ми маємо пояснити тим, хто досі сумнівається.
Ми маємо пояснити їм, що щастябіля телевізора нетривале. Цей режим все одно висмокче їх благополуччя черезрозбиті дороги, засилля злочинності (яка є єдиним цілим з цією владою), безробіття,знищену медицину, зруйноване житло, мізерні пенсії та зарплати, неможливістю подорожуватиі бачити світ. Вони вимкнуть телевізор – і зануряться в жах, в злидні.
Ми маємо пояснити тим, хтосумнівається, що люди вийшли на майдани через те що їх дістали злидні,приниження та безправ'я. Ми маємо пояснити, що цей режим дістане кожного. Недістане сьогодні - дістане в майбутньому: ця влада живе в борг і існує лише зарахунок кредитів, які доведеться віддавати нашим дітям і онукам. І той, хто намагається пересидіти ці події біля телевізора, маєрозуміти, що тим самим він просто краде щасливе майбутнє в своїх нащадків. Іколи їх діти і онуки підростуть, вони обов’язково зададуть їм запитання:"Чого ж ви мовчки ховалися вдома, дозволили навішати на нас стільки боргіві вкрасти наше щасливе життя?".
Ми маємо пояснити тим, хтосумнівається, що вся сума тих величезних боргів, які режим навішує на нас інаших дітей, осідає в офшорних компаніях Сім'ї та наближених до неї олігархів. Мимаємо пояснити їм, що режим не зацікавлений фінансувати реформи, адже реформидадуть ефект через декілька років, а гроші можна вкрасти вже сьогодні. Ті, хтобоїться і сумнівається, вже сьогодні мають готувати відповідь на питання чому вонизалишать своїм дітям і онукам зруйновану та розграбовану країну і чому у критичнийчас вони ховалися і байдуже сиділи біля телевізорів.
Мільйони небайдужих людей, які переймаютьсямайбутнім своїх дітей, вийшли на вулиці, вимагаючи змін. Вони прагнуть кращоїдолі своїм дітям, прагнуть кращого життя, вони прагнуть реформ і розуміють щодосягти цього можна тільки змінивши владу. І вони розуміють, що тільки разом миразом зможемо змінити країну. А для того щоб бути разом – треба просто вийти наМайдан.
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова вчора о 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко вчора о 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер вчора о 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз 22.05.2025 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра 22.05.2025 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич 22.05.2025 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер 22.05.2025 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв 22.05.2025 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін 22.05.2025 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- Хто вбив Андрія Портнова? 3425
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 216
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі 151
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 95
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 85
-
Нові 1920-ті, "кернесанс" і "Геть від Москви!": як живе Харків за 30 км від Росії
8869
-
Від $2000 за квадрат і робітники з Індії. Ігор Ніконов про майбутнє ринку нерухомості
Бізнес 7777
-
Виклик Маску: як Китай утричі обігнав Starlink за потужностями виробництва супутників
Думка 7318
-
Натреновані на вбивство: Кремлю доведеться розв'язувати проблему розлючених фронтовиків
Думка 6662
-
"Агресор космічного масштабу". Ексрозвідниця США про загрозу РФ, Китаю і нову роль України
5796