Запитання Віктору Януковичу від Тараса Бульби
Сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги, які МВФ наважився висунути Україні для надання кредиту. У виступі Азарова не вистачало лише слова «абарзєлі».
Сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги, які МВФ наважився висунути Україні для надання кредиту. У виступі Азарова не вистачало лише слова «абарзєлі».
Я не зрозумів яким чином кредити від МВФ стосуються угоди з ЄС, до того ж вчора віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко розповів, що Україна призупинила процес євроінтеграції через неотримання від Євросоюзу чіткого сигналу щодо компенсації втрат через ускладнення в якомусь там СНД. Я так само не збагнув чому Євросоюз має нам щось компенсувати і як має виглядати "чіткий сигнал". Урядовці також пояснили, що останнім часом в Україні істотно впали обсяги виробництва і зменшилася кількість робочих місць, а Бойко додав, що євроінтеграція призупинена до моменту, коли "падіння промислового виробництва і наших відносин із країнами СНД буде компенсовано за рахунок європейського ринку".
Послідовність, простий і зрозумілий підхід завжди були притаманні Партії регіонів. Ось і цього разу там чітко і гордо озвучили: поки не дадуть грошей – в Європу не підемо і будемо знову повзати на колінах перед Росією. Бойко навіть чітко розписав, що співпраця з Росією дасть поштовх нашій економіці, у першу чергу авіації і космосу, і це, нібито створить близько 40 тис. робочих місць додатково.
Насправді, не дасть і не створить. Ми вже бачили на прикладі літака Ан-70 чого варта співпраця з Росією в області авіації. Ми це також бачили на прикладі Харківських угод. Ми це постійно відчуваємо на прикладі газового питання. Вся багатовікова історія України нагадує чого варті угоди з Росією, яка завжди буде відстоювати лише свої інтереси. Як не парадоксально, чим тісніші угоди і чим більшою є наша "дружба" з Росією – тим більше вона утискує Україну. Втім, не хочеться в черговий раз обговорювати цю тему, як і новий лозунг Партії регіонів "Космос або Європа".
Робочі місця ми втрачаємо не через Європу або Росію. Цей безупинний процес почався в 2010 році і є наслідком абсолютної нездатності теперішньої влади управляти країною. Ця влада спроможна лише жити в борг, проїдати золотовалютний запас, обирати середній і малий бізнес, дерибанити держбюджет. Тому, коли хтось з регіоналів починає казати про кредити, космос і збереження робочих місць, це сприймається з великою підозрою – мабуть, знову щось хочуть вкрасти.
Цього разу вирішили вкрасти європейський вибір України. Заради своїх особистих інтересів вирішили відкрито зрадити європейським прагненням більшості українців. Не знаю, на що сподівається Янукович, адже він заганяє себе в пастку пустою обіцянкою створення десятків тисяч "додаткових" робочих місць за рахунок відновлення відносин із Росією. Росія нам ніколи не буде створювати "додаткові" робочі місця, а уряд Азарова взагалі не здатний їх створити.
Хіба що Янукович отримав з Росії "чіткий сигнал" про кредит, який на короткий час допоможе подовжити агонію його режиму. Але, поза сумнівом, українському народу майже по Гоголю все-одно доведеться задати Януковичу питання:
-Ну що, Вікторе, помогли тобі твої москалі?
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 195
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 128
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6498
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5536
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3581
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 3050
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2963