Підсумки 46-го медіатижня: Земельний мораторій та візит Гончарука на Львівщину
Звернення Президента щодо ринку землі, звільнення Геруса та візит Гончарука на Львівщину.
Медіаохоплення В.Зеленського зросло на 4% на ТБ та на 7% в інтернеті. Цього тижня Президент оприлюднив відеозвернення щодо ринку землі, зустрівся з послами країн «Великої сімки», а також звільнив А.Геруса з посади свого представника у Кабміні.
Охоплення О.Гончарука зросло на 17% на ТБ, проте знизилося на 8% в інтернеті. Цього тижня Прем’єр-міністр закликав нардепів прийняти закон про ринок землі, розбирався зі зривом опалювального сезону на Львівщині, а також доручив провести перевірку щодо вибухів у Балаклії.
Медіаохоплення Ю.Тимошенко зросло на 650% на ТБ та на 220% в інтернеті у зв’язку з висвітленням її заяв, спрямованих проти відкриття ринку землі в Україні.
Показники охоплення А.Геруса знизилися на 11% на ТБ та на 37% в інтернеті. ЗМІ повідомляли про звільнення А.Геруса з посади представника президента у Кабміні, а також висвітлювали подробиці провадження про напад О.Ляшка.
Водночас охоплення О.Ляшка знизилося на 15% на ТБ та 56% в інтернеті. ЗМІ висвітлювали обурення О.Ляшка щодо відкриття ринку землі, а також повідомляли про його виклик до прокуратури для вручення підозри у нападі на А.Геруса.
ТБ-охоплення Р.Ахметова знизилося на 10%. Р.Ахметова продовжували згадувати у зв’язку з його благодійною діяльністю.
Охоплення П.Порошенка зросло на 148% на ТБ, проте знизилося на 22% в інтернеті. Цього тижня екс-президента згадували в контексті його кримінальних проваджень, припинення повноважень нардепа І.Луценко та коментарів щодо прийняття Держбюджету-2020.
Показники охоплення С.Вакарчука зросли на 1000% на ТБ та на 149% в інтернеті у зв’язку з висвітленням його заяв щодо позиції «Голосу» стосовно відкриття ринку землі та повернення окупованих територій.
Медіаохоплення Т.Милованова на ТБ зросло на 698%. Цього тижня Міністр економіки закликав нардепів прийняти закон про відкриття ринку землі.
ТБ-охоплення О.Маркарової підвищилося на 513%. Медіа висвітлювали заяви Міністра фінансів щодо продовження співпраці з МВФ та особливостей кошторису Держбюджету-2020.
Охоплення І.Коломойського в інтернеті зросло на 5% у зв’язку з його судовою перемогою над «Приватбанком» у справі на 7,5 млрд грн, а також його заявами щодо відновлення дружби з Росією.
Інтернет-охоплення Д.Разумкова підвищилося на 140%. Спікера згадували у контексті його посадової діяльності, а також заяв щодо проведення референдуму про відкриття ринку землі не раніше 2024 року.
Охоплення В.Пристайка в інтернеті знизилося на 43%. Матеріали про В.Пристайка стосувалися його заяв щодо можливості двосторонньої зустрічі Путіна-Зеленського та виходу України з Мінських домовленостей.
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук вчора о 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко вчора о 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова 23.05.2025 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко 23.05.2025 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 23.05.2025 08:47
- Сімейне підприємництво в Україні: міжнародний досвід та перспективи Юлія Мороз 22.05.2025 14:15
- Світло – не трофей Ірина Голіздра 22.05.2025 12:56
- Оскарження тарифу на електроенергію: КОАС розглядає справу проти постанови КМУ Андрій Хомич 22.05.2025 11:38
- Господарювання без сторонніх або ТОВ з 1 учасником Альона Пагер 22.05.2025 09:39
- Капітал у квадратних метрах: стратегічний погляд на інвестиції в українську нерухомість Раміль Мехтієв 22.05.2025 09:07
- Хто вбив Андрія Портнова? Дмитро Золотухін 22.05.2025 01:17
- Психосоціальні ризики: прихована загроза безпеці праці, яку не варто ігнорувати Валентин Митлошук 21.05.2025 15:51
- Війна і молодь України: виклики, нові цінності та перспективи розвитку після війни Захарій Ткачук 21.05.2025 13:32
- Що робити зі скасуванням торгівельного безвізу для України Юрій Щуклін 21.05.2025 13:22
- Суд не вправі оцнювати ухвали НСРД Андрій Хомич 21.05.2025 11:39
- Хто вбив Андрія Портнова? 3436
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 216
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі 152
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 97
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 87
-
Нові 1920-ті, "кернесанс" і "Геть від Москви!": як живе Харків за 30 км від Росії
9505
-
Від $2000 за квадрат і робітники з Індії. Ігор Ніконов про майбутнє ринку нерухомості
Бізнес 8219
-
Виклик Маску: як Китай утричі обігнав Starlink за потужностями виробництва супутників
Думка 7412
-
Натреновані на вбивство: Кремлю доведеться розв'язувати проблему розлючених фронтовиків
Думка 6774
-
"Агресор космічного масштабу". Ексрозвідниця США про загрозу РФ, Китаю і нову роль України
5869