Медіаохоплення Зеленського зросло на 47% завдяки святам та дипломатії
Підсумки 34-го медіатижня: візит Нетаньягу в Україну, останнє засідання Кабміну та можливе повернення Росії у G8.
Зеленський закріплює лідерство
За минулий тиждень показники Володимира Зеленського зросли на 47% на телебаченні та на 23% в інтернеті.
ЗМІ активно звертали увагу на зустрічі Володимира Зеленського з прем’єром Ізраїлю, що відбувались у рамках офіційного візиту Нетаньягу в Україну. Висвітлювалися офіційні заходи, переговори про Зону вільної торгівлі, меморіальні візити.
Також у ЗМІ обговорювалась реакція українського Президента на можливе повернення Росії у G8. Багато згадок отримало звернення про неприпустимість такого кроку, а також перемовини з головами стан-учасниць «Великої Сімки».
Окрім того, мас-медіа згадували Президента України в контексті святкувань Дня Прапора та Дня Незалежності, акцентуючи увагу на нововведеннях очільника країни щодо проведення урочистих заходів. Тема параду набула надзвичайно активного висвітлення, коментарів та висловлювань.
Найактивніші урядовці - Гройсман та Супрун
Медіа-охоплення Володимира Гройсмана зросло на 49% на телебаченні, але знизилось на 9% в інтернеті. Найбільш популярною темою, в контексті якої згадувався Володимир Гройсман, стало останнє засідання Кабміну та підбиття підсумків його роботи. Також ЗМІ висвітлювали зустріч прем’єр-міністрів України та Ізраїлю, акцентуючи увагу на домовленостях про економічну співпрацю між країнами.
Телевізійне охоплення Уляни Супрун зросло на 12%. Про очільницю МОЗ найбільше згадували у сюжетах, присвячених завершенню роботи попереднього уряду та вакцинації дітей. У сюжетах про вакцинацію інформація подавалась у контексті протестів під Офісом Президента України проти обов'язкових дитячих щеплень.
Минулого тижня зросли показники охоплення Арсена Авакова: на 2437% по телебаченню та на 200% в інтернеті. Найбільше охоплення мають повідомлення, що висвітлюють діяльність Авакова у контексті Дня вшанування пам'яті загиблих правоохоронців та звільнення голів Нацполіції низки областей.
Рівень Інтернет-охоплення Юрія Луценка знизився на 57%. Генпрокурора згадували у повідомленнях, що стосувались задоволення судом клопотання екс-беркутівців щодо допиту високопосадовців, зокрема Юрія Луценко, у справі розстрілів на Майдані.
Нові народні депутати: наймедійніший - Порошенко
Показники Петра Порошенка знизилися на 13% на телебаченні та на 20% в інтернеті. Згадуючи Петра Порошенка, ЗМІ найактивніше висвітлювали тематику урочистостей до Дня Незалежності та флешмобу до Дня Прапора за участі Петра Порошенка. Також медіа виявили цікавість до теми слухання справи щодо відсторонення судді Вовка, у контексті якої згадувався П. Порошенко, якого Вовк звинуватив у втручанні в роботу суддів.
Спостерігається зростання показників Дмитра Разумкова на 31% на телебаченні та на 37% в Інтернеті. Найбільше охоплення мають повідомлення, присвячені роботі підготовчої депутатської групи ВР під головуванням Разумкова. Окрім того, минулого тижня ЗМІ активно висували припущення щодо майбутнього спікерства лідера партії «Слуга народу».
Зросли показники Андрія Геруса на 16% на телебаченні та на 100% в інтернеті. Найбільша охопленість у повідомлень, що стосувались брифінгу Геруса щодо наради Президента з урядовцями, присвяченої питанню зниження ціни на електроенергію.
Збільшився на 153% показник Інтернет-охоплення у Святослава Вакарчука, якого згадували у контексті підготовки його партії до парламентської діяльності, зокрема відмови від зайняття членом партії місця віце-спікера та висунення низки вимог до Президента щодо реформування ВР.
Олігархи: Ахметов випереджає Коломойського
Телеохоплення Ріната Ахметова знизилось на 41%. Найбільше Ахметов згадувався у сюжетах на ТБ у зв’язку зі своєю благодійною діяльністю.
На 8% знизилось Інтернет-охоплення Ігоря Коломойського, якого згадували у контексті справи судді Вовка, який звинуватив Коломойського у впливі на розслідування та суд.
В цілому, тенденція на зростанні згадуванності «нових обличь» є стійкою та стабільною.
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? Антон Новохатній 16:55
- Відповідальність батьків за шкоду, завдану дитиною: кейс наїзду на пішохода Артур Кір’яков вчора о 09:28
- Кібербезпека в руках людей: чому найслабша ланка – не код, а співробітник? Михайло Зборовський 02.05.2025 14:56
- "Дачна революція": Верховний Суд дозволив реєстрацію місця проживання у дачному будинку Арсен Маринушкін 02.05.2025 13:48
- Відповідальність батьків за тілесні ушкодження, завдані їхніми малолітніми дітьми Артур Кір’яков 02.05.2025 09:28
- Економіка агресора радує своїм падінням Володимир Горковенко 01.05.2025 20:07
- Пенсійна реформа 2025 року Андрій Павловський 01.05.2025 18:17
- Все про ПДВ: коротка інструкція від адвоката Сергій Пагер 01.05.2025 09:52
- Инструкция для семей: как проверить статус военного и оформить необходимые выплаты Віра Тарасенко 30.04.2025 23:25
- Схеми "золотих паспортів" у ЄС під забороною: удар по російських олігархах Володимир Горковенко 30.04.2025 23:08
- Захист прав національних спільнот – основний критерій вступу України в Європейський Союз Сергій Пєтков 30.04.2025 18:12
- Час убезпечувати тил Євген Магда 30.04.2025 15:36
- Шанс або вирок: як бути бізнесу в епоху цифрової трансформації Богдан Данилко 30.04.2025 15:16
- Звільнення багатодітних батьків від оподаткування на об’єкти житлової нерухомості Юрій Стеценко 30.04.2025 13:39
- Це не працює в B2B-маркетингу: як уникнути найпоширеніших помилок Алла Болоховська 30.04.2025 11:46
-
Сотні КАБів щодня, евакуації з області та весна. Як живуть прифронтові Суми і Сумщина
12065
-
Anti-age міфи: що насправді працює, а що — просто маркетинг
Життя 6890
-
Україна не допустить союзників Росії до відбудови. У "нейтральних" не буде пріоритету
Бізнес 4766
-
Країни ОПЕК+ у червні суттєво збільшать видобуток нафти
Бізнес 4279
-
Перший англомовний альбом від Ziferblat. Десять музичних новинок тижня
Життя 2366