Місцеві вибори по старих традиціях
Саме як випробування для молодих політичних партій, можна було б охарактеризувати вибори до місцевих рад цього року. Політичні партії, що представлені в парламенті зробили все від них можливе, аби законсервувати політичне життя в країні виключно з вихідців
«Випробуваннязміцнюють дух і ведуть до життя»
ВасильШкляр "Чорний Ворон"
Самеяк випробування для молодих політичних партій, можна було б охарактеризувативибори до місцевих рад цього року. Політичні партії, що представлені впарламенті зробили все від них можливе, аби законсервувати політичне життя вкраїні виключно з вихідців їхніх політичних сил.
Закликиприйти на виборчі дільниці, лунали від усіх учасників виборчих перегонів. Всіяк один говорили про те, ми будемо обирати країну нашого майбутнього. Тільки громадянивже не вірять красивим гаслах, а чекають реальних дій. Відтак багато людейвирішили, що «не треба йти на ці вибори», тому, що «все одно нічого незміниться», або «за нас вже все вирішили». І це справедливо, адже довгі рокинас привчали цуратися політики, владі потрібні зневірені, аполітичні, пасивні люди,якими легко керувати. За даними мережі «Опора», в середньому по Україні обратисвоїх представників до органів місцевого самоврядування прийшло близько 47%виборців. Низька явка, якомога краще охарактеризувала ставлення людей дополітиків в країні.
Виборибули надзвичайно складними, але вони дали безцінний досвід для молодих політиків.Тим хто не покладав надії виключно на політичну рекламу, а вирушив у громади.
Одниміз найважливіших питань, які хвилюють людей пов’язане здобровільним об’єднаннямтериторіальних громад. Для багатьох людей в селах це ціла трагедія бо тепер, щоботримати якусь довідку з сільради чи віддати дитину до школи, отримати вчаснумедичну допомогу людям потрібно думати як переїхати ближче до центру де будезосереджуватись «добровільне» об’єднання. Загалом сам закон є проривом дляреформи місцевого самоврядування. Та на сьогодні він не на часі так як залишаєбільше питань, чим відповідей.
Важливимпитанням, що порушували люди у громадах під час зустрічей, було питання землі. Чибуде продаватись земля в Україні? Думки людей розділились, але більшістьпереконана у тому, що у жодному разі землю не можна продавати поспіхом і лишезаради того, щоб отримати сьогочасну вигоду. Перш ніж запроваджувати ринокобігу сільськогосподарських земель, необхідно зробити три кроки. По-перше, лишенарод може вирішувати долю землі. Тому доля земельної реформи повиннаобговорюватися на загальнодержавному рівні, і якщо буде потрібно – її вирішитьвсенародний референдум. По-друге, треба створити реальні механізми, які будутьзмушувати зберігати та відтворювати землю того, хто нею володіє та користуєтьсянею. Держава повинна забирати землю в того, хто користується нею недбало. Іпо-третє, потрібно заборонити продаж землі іноземцям, а також обмежитимаксимальну площу, якою може володіти одна родина.
Насамкінець,говорячи про місцеві вибори, хотілося б зазначити, що сильну країну збудує той,хто наведе лад у своєму господарстві, підприємстві, у своєму селі, місті,районі та області. Та схоже з теперішніми керівниками нам це вдасться не скоро.Яскравий приклад фінальний протокол Київської обласної територіально виборчої комісії,яка визнала не дійсними 36 278 бюлетенів. А це п’ять відсотків відзагальної кількості людей, що проголосували. Чи був це факт навмисногозіпсування, аби не допустити до обласної ради партії, які мають реальну підтримкупокаже час.
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 142
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 128
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 95
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини 87
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6506
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 5691
-
Україна з нуля збудувала винятковий ВПК, але він працює лише на 60% – фон дер Ляєн
Бізнес 3712
-
Мовний апгрейд: як правильно сказати українською "пир горой", "в рассрочку" і ще вісім фраз
Життя 3149
-
Укрзалізниця закупить вагони нового покоління: основні характеристики
Бізнес 2998