Нестандартні ситуації в компанії
В теперішньому часі співробітники будь-якої компанії, яка намагається давати результати і працювати з прибутком, підтримують досить високий рівень трудової активності. Так званий режим багатозадачності значною мірою впливає на психоемоційний стан персоналу
Професійний культурист, практик і тренер Майк Ментцер у своїй широковідомій книзі «Супертренінг» писав: для того, щоб організм фізично розвивався, йому необхідно дати стрес.
В теперішньому часі співробітники будь-якої компанії, яка намагається давати результати і працювати з прибутком, підтримують досить високий рівень трудової активності. Так званий режим багатозадачності значною мірою впливає на психоемоційний стан персоналу. Та, незважаючи на це, більшість співробітників пристосовуються до такого темпу роботи і для них це стає нормою.
Якщо говорити про менш активні організації, а це переважно державні установи; географічно віддалені від центрального офісу агенції, відділення; фірми з низьким рівнем контролю якості кінцевого продукту, то рівень трудової активності найманого персоналу займає вкрай низькі позиції. Це, в свою чергу, призводить до приспання пильності і неготовності адекватно діяти при виникненні нестандартних ситуацій.
Зазвичай, в непідготовлених осіб, ситуація, що виходить за рамки нормального ( це може бути обшук, виїмка, опис, арешт і вилучення майна, види рейдерства ), провокує неконтрольовані емоції, різкі вислови, грубу поведінку, істерику. Подібні речі точно не сприятимуть комунікації, веденню переговорів та пошуку шляхів виходу з неприємної для компанії ситуації. І в тих випадках, коли можна було б обійтися лише дотриманням формальних процедур без завдання будь-якої шкоди, неврівноважена поведінка одного чи декількох співробітників по відношенню до представників влади, провокує в них агресію, з усіма її зовнішніми проявами і наслідками. В результаті – організація втрачає певну частину активів; паралізується робочий процес на невизначений час; гарантуються тривалі походи по інстанціях, в тому числі судових.
Тому керівним ланкам підприємств і організацій, особливо тих, які найбільш вірогідніше знаходяться в зоні ризику, доцільно було б детальніше зупинитись на визначенні рівня підготовленості співробітників до нестандартних чи надзвичайних ситуацій.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13663
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 5770
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5706
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 5351
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5199