Верхи на атомній бомбі
Українській нації на генетичному рівні притаманний антагонізм до будь-якої влади, яка сприймається ворожо і відчужено.
Відверто інспіровані локальні погроми у чергову річницю Майдану, за якими стирчать довгі вуха Авакова і його спільників, даремно заспокоюють тих, хто сподівається безкінечно довго направляти протестний рух в Україні у вигідне для влади русло.
Телевізійна картинка після Майдану і тривалої війни на Сході вже нікого в нашій державі не лякає. А західним адресатам, котрих можливо автори інсинуації намагалися налякати «альтернативою» нинішній владі, якось не до українських проблем.
Українській нації на генетичному рівні притаманний антагонізм до будь-якої влади, яка сприймається ворожо і відчужено. Так склалося історично. В природних умовах в Україні керувала булава (виборча влада), а не корона. Імперські проекти (російський, польський, австро-угорський) могли тимчасово стримувати ситуацію за рахунок надійної системи соціальних ліфтів, котра вимивала найбільш пасіонарних та талановитих уродженців української землі до імперських столиць. Як тільки система давала збій, як то у революційні роки сторічної давнини, в Україні буйним цвітом розквітало самоврядування у різних формах, коли практично кожне село активно займалося самообороною, а на регіональному рівні діяли більш потужні загони різноманітних отаманів.
Тому цікаво виглядають сентенції опозиціонерів про те, що задля збереження державності, акції спротиву в регіонах вони переводять і інтерактивний режим, а основні мітинги відбуватимуться у владному кварталі. Одразу з виникають сумніви у щирості намірів опозиції іти до кінця у боротьбі за зміну владу. Адже саме українська провінція поки ще здатна генерувати енергію здорового протесту, яка базується на історичній пам’яті і гіркому досвіді співпраці з владою. Владою, котра за невеликим винятком, завжди нищила українців, їх культуру, духовність та волю до боротьби.
Тим часом, згідно з дослідженням Credit Suisse, Україна разом зі своїми сусідами Білоруссю і Молдовою, країнами Центральної та Південної Африки (Ангола, Екваторіальна Гвінея, Габон та інші), а також країнами Азії (Індія, Бангладеш, Камбоджа, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка) увійшла в групу країн з найнижчим показником доходу на одну дорослу людину в рік – значно менше $ 5 тис.
Ця соціальна ситуація не лише яскраво демонструє «здобутки життя по-новому». Попри прогнози кабінетних політтехнологів, ми маємо чіткий сигнал про те, що влада сьогодні сидить верхи на пороховій діжці і «керує» ситуацією на вулицях Банковій та Грушевського. В масштабах цілої країни згодом може статися справжній ядерний вибух. Адже українці завжди вміли «віддячити» будь-якій владі, котра безсоромно нехтувала інтересами нашого народу.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13661
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 5613
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5604
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5199
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 5005