Референдумна шизофренія
12 травня – перший день після проведення псевдореферендуму на Донбасі. Як і слід було очікувати, усі учасники процесу виголосили заготовлені ще кілька днів тому заяви: США і Європа – «проти», Росія – «за»; українська влада не визнає ні результатів ні рефер
Ось і наступило 12травня – перший день після проведення псевдореферендуму на Донбасі. Як і слідбуло очікувати, усі учасники процесу виголосили заготовлені ще кілька днів томузаяви: США і Європа – «проти», Росія – «за»; українська влада не визнає нірезультатів ні референдуму; сепаратистам – «по барабану» що говорить українськавлада і демократичні країни, а окремі олігархи хочуть ще одного референдуму.Тепер – законного. Навіщо?!
Ще на минуломутижні у статті «Референдум: хитрість, слабкість чи гра?», я звертав увагу убезперспективності проведення будь-якого референдуму в Україні, оскільки вдержаві існує законодавче поле, яке регулює процедури проведення референдумів.І яким би цей закон не був поганим – він існує. Проте, вже за звичкою, не зважаючи на законодавство, і федералісти іокремі керівники областей – т.з. олігархи, і влада почали гратися у референдум. Адже усімбуло зрозуміло, що який би результат не дало це опитування, воно нічого незначить для долі Донбасу та країни в цілому, якщо там не з’являться «зеленічоловічки». Ці результати є нелегітимними, а тому не мають жодних правовихнаслідків.
Але чому референдум так зацікавив, на перший погляд,політичних антагоністів – російських диверсантів, українських федералістів, окремихукраїнських олігархів, нинішніх владу і опозицію?
"Якщо зіркизасвічують - виходить - це комусь треба?" – писав В.Маяковський. Комупотрібен парад завідомо незаконних референдумів у регіонах України? НасампередПутіну, який вже визначив для себе територію «Новоросії» і намагається її «прихопити».Але ж Путін не вводить війська, а підло, чисто по НКВДиськи, провокуєгромадянський конфлікт і кровопролиття. Таквиглядає, що місцевій владі теж вигідний псевдо референдум, бо можна поторгуватися з РФ і Києвом на предметрозширення повноважень обласних рад, а отже, і перетворення областей на «удільнікнязівства» і зберегти свої статки. Київська влада також піариться на ситуації у Донбасі. Послухайте радіоролики одного провладного кандидата у ПрезидентиУкраїни. Маючи у підпорядкуванні МВС, СБУ і збройні сили лідер провладноїпартії створює ще якісь парамілітарні утворення - «Рух опору». Крім усього, вумовах фактичної військової агресії, ніхто з українців не згадує про крахгривни і економічний крах. Іншим кандидатам у президенти напевно також вигідна ситуація на Сході. Не требарозповідати, як рятувати економіку країни, достатньо поїхати у Донецьк,Луганськ чи Одесу і зробити гучну заяву - «виберіть мене і я все вирішу». Тобто в країні реальна «референдумнашизофренія».
Медицина стародавньогоТибету пропонує один із методів лікування шизофренії: потрібно взяти оливкову олію (можна і рослинну), поміститиїї в посудину (краще глиняну) і закопати їх у землю, де вона має пролежати 12місяців. У нашому випадку, я б рекомендував подібний метод, але замість олії у«посудину» слід покласти і забути на 12 місяців про питання зміни доКонституції, федералізації і мови. А на цей час припинити практику «розпродажу»державних посад і політичну упередженість, а взятися за формування ефективної, легітимної і відповідальної влади, зреальним розширенням прав громадян, а не чиновників; з елементами прямоїдекоратії, а не окозамилюванням; функціонуванням правдивих правоохороннихорганів, а не каральних загонів влади, створенням сприятливих умов для бізнесу,а не формуванням нових фінансових пірамід.
А ще слід припинитидивитися «брехливе» телебачення, слухати агресивну музику і виключити з життя країнипередвиборчі стреси і Україна стане здоровою, процвітаючою і Великою Державою!
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков вчора о 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко вчора о 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 188
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 178
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 138
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 113
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? 104
-
Угода Україна–США: три ключові вигоди для нашої держави
Думка 6195
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 5988
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 5797
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 5520
-
Reuters: США і РФ обговорюють, як відновити постачання російського газу в Європу
Бізнес 3256