Правовий нігілізм влади
Порушення закону владою стало нормою для країни. Чи може звичний громадянин щось зробити, для приближення України до стандартів правової країни?
Наша влада ніколи не відрізняласьособливим бажанням дотримання законодавства. Мабуть уже для нас стало звичним,що наші державні мужі кожного дня порушують наше законодавство.
Але в цілому, головний принципукраїнця «наша хата скраю», працює. Саме ми дозволяємо Владі та чиновникампорушувати ними ж написані закони. Саме ми не реагуємо на зухвалі ґвалтуванняконституції, закони, мораль.
Ямабуть як і всі теж звик, і моє розчарування, іноді гнів, іноді іронія виливалисьмаксимум в бесіду з друзями або професійне оточення.
Але за всі ці роки я зрозумів лишеодне, що наше з вами майбутнє в наших руках. Якщо ми будемо віддавати нашіправа, свободи в жертву реформам (а чи є реформи?)
І ось парламент разом з президентом надалимені таку можливість, в повній мірі проявити весь свій потенціал.
19 травня 2011 року Парламент прийнявзакон №N 3387-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу Українита про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур",в якому передбачив введення з 01 липня 2011 року ПДВ для сфери надання послуг зінформатизації.
Хоча п.п 4.1.9. ,пункту 4 Основнізасади податкового законодавства України Податкового кодексу, говорить: стабільність - зміни до будь-яких елементівподатків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початкунового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податкита збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягомбюджетного року.
Тобто, влада нівелювала Податковийкодекс. І це виглядає таким чином, що для нас нічого - а для вас (бізнес)податковий кодекс. Всі знаю про перелік прав податківців який затверджений втому таки податковому кодексу, і всі знають як податкова залюбки нимкористується. А чому ж таки та Влада сама не виконує, норми свого дітища???Чиможе і не збиралась? Для нас все – для вас закон.
Мої почуття справедливості настількимене стривожили, що я вирішив подати до адміністративного суду з позовом доверховної ради, про скасування прийнятого закону який суперечить діючому законодавствуУкраїни. На разі я шукаю однодумців, які готові підтримати дану ідею, і готовіподати колективний позов! Для тих, кому не байдуже наше майбутнє і той хтоготовий приєднатись в спільній справі проти чергового плюндрування закону пишіть[email protected]
Разом ми сила!
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков вчора о 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко вчора о 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Як зруйнувати країну 214
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 190
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 181
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 139
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 117
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 9032
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 8126
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 7552
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 3601
-
П’ять уроків Другої світової, щоб не було Третьої. Стаття глав МЗС семи країн
3252