Острів "Facebook" (Fejsbuk)
Мер хорватського острову Хвар направив листа засновнику соціальної мережі Марку Цукербергу із питанням про можливість перейменування острову.
Один із хорватських островів може бути перейменовано на честь соціальної мережі Facebook.
Ідея надати острову нову назву належить меру міста Хвар, що знаходиться на однойменному острові, Пєріно Бебічу, повідомляє Lenta.ru із посиланням на "Croatian Times".
П.Бебіч уже направив листа засновнику соціальної мережі Марку Цукербергу із питанням про можливість перейменування острову. Також мер запропонував творцю Facebook приїхати під час літньої відпустки на острів Хвар, що вважається найбільш сонячним у Адріатиці.

У тому випадку, якщо Цукерберг відповість на пропозицію Бебіча згодою, то іменем мережі буде названо один із островів ланцюга Паклени, Вели Водняк. На цьому невеличкому острові знаходиться маяк.
Мер Хвара та мешканці міста висловили сподівання, що після перейменування, невеличкий острів почне приваблювати більшу кількість туристів і, таким чином, стане новою хорватською пам'яткою.
Також, перейменування може стати найбільшою соціалізацію відомої торгової марки, вперше застосування досі невиданого підходу у брендингу імен.
* У 30% населення Хорватії є аккаунти на Facebook, що надає серйозне підгрунтя для такого перейменування та привід для звернення мера.
- Смертна кара у часи війни: вибір між гуманізмом і виживанням Дмитро Зенкін вчора о 23:08
- Про оскарження рішень військово-лікарських комісій (ВЛК) Світлана Приймак вчора о 23:00
- Метрики CX – клавіші фортепіано в мелодії прибутку компанії Андрій Волнянський вчора о 22:45
- Хто має право на відстрочку та які документи необхідні? Віталій Єлькін вчора о 21:52
- Як зробити освіту практичною: дієві рішення для університетів Віталій Кухарський вчора о 19:28
- 69-та сесія Комісії ООН зі становища жінок стартувала сьогодні Галина Скіпальська вчора о 15:48
- Що не так із ресурсними угодами США? Ксенія Оринчак вчора о 15:00
- 3526 млрд грн збитків довкіллю: як притягнути агресора до відповідальності? Юлія Овчинникова вчора о 14:42
- Стратегічні та критичні надра. Що це? Віталій Соловей вчора о 14:24
- Україна – "воєнний дикобраз" серед світових хижаків Валерій Карпунцов вчора о 13:37
- Росія не зупиниться: чому майбутнє Європи залежить від України Георгій Тука вчора о 12:43
- Криптоскам на довірі: як не втратити своїх коштів у цифрову епоху Ігор Шевцов вчора о 11:01
- OFAC, санкції та український бізнес: що потрібно знати енергетичним компаніям Ростислав Никітенко вчора о 08:06
- Чому просто "бути на виду" вже не достатньо? Андрій Волнянський 09.03.2025 23:05
- Зброя в тіні недбалості: як одна помилка важить більше за два вироки Дмитро Зенкін 09.03.2025 23:01
-
Чому Трамп не підтримуватиме план Європи щодо України
Думка 9971
-
ПриватБанк змінює застосунок Приват24. Що буде нового – фото
Фінанси 3978
-
Яка країна стане новим центром сили у світі
Думка 2009
-
Шпигунство Google, Контрабанда від Coca-Cola, Вчені клонують мамонта. Найкращі історії світу
1893
-
"Це катастрофа". Швейцарія втрачає ринок зброї через заборону на перепродаж в Україну
Бізнес 1788