Як ми ЗАГСи ремонтували
Діяли рішуче. У квітні було створено ініціативу від нашого управління, яка отримала назву «Врятуємо ДРАЦСи». Вирішили (нехай лише і частково, у межах моєї компетенції) виправити ситуацію з фасадами будівель та внутрішнім оздобленням.
Прийшовши по відкритому конкурсу на посаду начальника Головного територіального управління юстиції, я не тільки запровадив «Он-лайн будинок юстиції» та програму з вивчення іноземної мови Lingva . Skills , я став відповідальним за три сфери діяльності столичної юстиції: державна виконавча служба, нотаріат та відділи реєстрації актів цивільного стану.
З чого все починалось?
Діяли рішуче. У квітні було створено ініціативу від нашого управління, яка отримала назву «Врятуємо ДРАЦСи». Вирішили (нехай лише і частково, у межах моєї компетенції) виправити ситуацію з фасадами будівель та внутрішнім оздобленням.
ДРАЦСи привернули до себе увагу своїм зовнішнім виглядом. Старі, сірі, прорадянські. Це був справжній жах. Але труднощі лише загартовують. У квітні розпочали з найголовнішої проблеми - екстер’єру та прибудинкової території, реставрація сходів, а вже потім - генеральне прибирання. І вже до липня місяця запланований обсяг робіт було виконано. Зокрема, перший на черзі – Центральний палац урочистих подій за адресою - проспект Перемоги, 11. Далі в Оболонському ( просп. Оболонський, 28в) та Солом'янськомуДРАЦСах (бульвар Івана Лепсе, 1/28).
Після зовнішнього, зайнялись внутрішнім оновленням, позбулися усього старого. До ініціативи залучали усіх небайдужих, талановитих, молодих і охочих громадян. Надали їм величезну платформу для втілення їх найкреативніших ідей, для створення справжнього витвору мистецтв обмежень не було.
Як результат – оновлений інтер’єр. Мої співробітники творчо підійшли до ініціативи і самостійно оновили стіни та зали урочистих подій.
У громадськості виникають питання, наприклад: «Звідки у державної установи кошти на проведення відповідних реконструкцій?»
Все дуже просто. Важливість проекту важко переоцінити, тож до реставрації спільними зусиллями залучились та зробили свою справу наше управління та районні державні адміністрації столиці, яким я вдячний за плідну співпрацю. Ми надали матеріали, а вони працівників, для проведення відповідних робіт.
Тож поступово, step by step , реставруються ДРАЦСи, розпочинаючи з Центрального палацу урочистих подій, а далі районні відділи реєстрації актів цивільного стану, а саме Оболонський та Солом’янський. На цьому зупинятися не планую. На черзі Дарницький та Дніпровський ДРАЦСи. Тепер затишні, нехай не luxury, але ж акуратні та гостинні та відремонтовані, приведені до ладу палаци урочистих подій радо вітатимуть киян та гостей столиці.
Окрім цього, для громадян ми створили сторінки кожного ДРАЦСу у мережі Facebook , скористатися якими може кожен пересічний громадянин, отримати потрібну інформацію, проконсультуватись або ж просто прослідкувати за останніми змінами та ініціативами. На більшість питань наFacebook я відповідаю особисто та одразу даю доручення для вирішення проблемних питань.
Але і на цьому не зупиняємось. А зовсім нещодавно всімхто бажає укласти шлюб у романтичній атмосфері на оновленій території Дарницького ДРАЦС у , я пропоную в иїзн у церемонію - незабутнє свято для молодят та всієї родини на все життя. На мою думку, кожна церемонія одруження повинна бути індивідуальною, з урахуванням побажань наречених та їхніх батьків.
На сьогодні осучаснили та врятували вже два ДРАЦСи. Створили сторінки у мережі Facebook , запровадили виїзні церемонії. Але це лише початок і плани далекоглядні, в майбутньому кожен палац урочистих подій буде відреставровано, і ми повернемо традицію шлюбу для українців.
У бажанні зробити своє весілля не схожим на інші або втекти від звичних сценаріїв багато молодят сьогодні одружуються за кордоном. Але це дорого, ризиковано, а віддалена організація та контролювання процесу створюють безліч проблем. Саме так у мене і з’явилась ідея щодо оновлення і ремонту. Мета - створення більш комфортних умов реєстрації шлюбів, більш міцних союзів між українцями та збереження традиційної церемонії одруження.
На підході новий проект від Мін’юсту – реєстрація шлюбу за 24 години, почне діяти у Маріуполі, Северодонецьку, Херсоні, Києві, Одесі та Львові, а вже згодом і на всій території України вже у серпні.
Впевнений, що ми все зможемо!
P.S: Детальну інформацію та фото можно знайти за посиланням:
https://www.facebook.com/JusticeKyiv/
https://www.facebook.com/Stanislav.Kutsenko
- Міцний крафт в Україні: як недосконале законодавство гальмує галузь Катерина Камишева 00:16
- Імпорт російського урану до Німеччини зріс майже 70%. Володимир Горковенко вчора о 22:07
- Чи є місце Ханукії в центрі Києва? Олег Вишняков вчора о 13:28
- Про газ для "чайників" Євген Магда вчора о 12:23
- Особливості аудиту земельних ділянок для успішної реалізації будівельних проєктів Ольга Сидорчук вчора о 11:39
- Витяг з держреєстру не є належним доказом самопредставництва в суді для юрособи Євген Морозов вчора о 09:35
- Як стати відомим адвокатом за 1 рік? Тетяна Лежух 02.01.2025 16:26
- Як українським трейдерам успішно працювати на біржі EPEX Spot Ростислав Никітенко 02.01.2025 12:29
- Синьо-жовтий прапор у Гаазі: як Україна змінює правила глобального правосуддя Дмитро Зенкін 02.01.2025 12:05
- Юридичні послуги у 2025 році: виклики, перспективи та етика професії Світлана Приймак 02.01.2025 10:00
- Стягнення на один і той самий предмет іпотеки в різні способи Євген Морозов 02.01.2025 09:48
- ПЗУ "Про ринок деревини" – найкраща робоча модель захисту вітчизняних деревообробників Юрій Дюг 02.01.2025 09:08
- Статистика 2024: Як форензик допомагає виявити фінансові злочини Артем Ковбель 02.01.2025 02:12
- О распаде (разделе, национализации) крупнейших мировых ТНК Володимир Стус 01.01.2025 22:56
- 5 причин, навіщо складати CELPIP у 2025 році? Олександра Смілянець 01.01.2025 12:25
-
Вартість електрики в Німеччині впала нижче нуля. Цей феномен трапляється дедалі частіше
Бізнес 103956
-
Кінець епохи. Що буде з мережею АЗС "Авіас"
Бізнес 85713
-
До України їдуть ракети Sea Sparrow. Що це за зброя і як для них адаптували радянські "Буки"
Технології 44986
-
"Пропускна здатність русла була майже нульова". Біля Києва розчистили річку за 11 млн
Бізнес 12551
-
У Вознесенську відновив роботу залізничний вокзал – фото
Бізнес 12432