Не все фюреру малина...
Достойна заміна фрау Меркель
Ось уже чотири з половиною роки Україна воює з Московією під недремним наглядом фрау Меркель. Путлєр найперше плачеться їй на те, які, мовляв, прокляті ці хфашисти укри, недобиті бандерівці, і бреше, бреше в кожному новому випадку, бо, либонь, це робить завжди. Можливо, тому, що він спілкується з нею німецькою, вона іноді таки вірить йому. Бо якби, мабуть, було інакше, то й війна б уже давно закінчилася. Особливо в таких кардинальних питаннях, як «є там вони», чи їх таки справді «там немає». В українському ж Донбасі, зрозуміло…
Це ж Ангела Меркель, ще при запуску так званого «нормандського формату» з врегулювання збройного конфлікту, пригадуєте, П. Порошенку назвала прізвище однієї української особи, котра, за її переконанням, конче повинна стати офіційним представником нашої держави, і, насамперед, у справі звільнення українських бранців з московітського полону, у Мінському процесі. Якщо ви скажете, звідкіля вона знала прізвище цієї людини, то я ще 2014 року відповів на це питанння. Ще тоді писав, пояснював - «вона його не знала… Просто бездоганно виконала завдання Путлєра з вербування ним
своєї людину в контактній групі. Так завжди працюють кагебісти…»
Пан Порошенко, отримавши вказівку фрау Меркель, бадьогро взяв під козирок. Відтак, немає ніякого толку ні від Мінського процесу, ні у справі звільнення наших військових з московських тюрем. Дипломатичний і військовий тупик!
Сподіваюся, ви знаєте про кого і про що йдеться. Тому я персонально частіше не вірю, ніж вірю Ангелі Меркель, як начебто посереднику в боротьбі за виведення російських військ з Донбасу, припинення агресором анексії Криму, і вже зовсім не проти того, щоб ця мила фрау пішла на заслужений відпочинок. Краще нехай на пенсії вона з кимось іншим відточує свою російську, а ніж з Путлєром під час офіційних, або ж і таємних перемовин. І ці кроки до впевненого звільнення німецького політичного олімпу відома німкеня вже повільно робить. Учора, 6 грудня ц.р., вона вже здала один свій важливий пост – глави впливової партії ХДС - Християнсько-демократичний союз Німеччини.
Одначе, вельми важливо, хто саме поволеньки займає позиції на чолі найпотужнішої європейської держави, визнаного лідера Європейського Союзу.
Новий лідер Християнських соціал-демократів Німеччини, один із головних претендентів на пост канцлера ФРН Аннегрет Крамп-Каренбауер...
Похвально, що зданий Меркель портфель християнські демократи, як стало відомо, довірили теж жінці – 56-літній фрау Аннегре́т Крамп-Ка́ренбауер. Переконаній сподвижниці своєї попередниці. Але є одна важлива особливість у постаті нового німецького політика на чолі найпотужнішої політичної сили ФРН: фрау Аннегрет значно зубатіше, агресивніше, ніж А. Меркель засуджує дії росіян щодо їхньої спроби впливати на світову політику. Утискати силою і загрожувати своїм сусідам. Фрау Крамп-Ка́рренбауер одразу, без реверансів, без порад із самим Путлєром, як це робила часто А. Меркель, доволі жорстко засудила агресивні дії московітів у Керченській затоці 25 листопада проти українських катерів. Вона висловилася за те, щоб всі світові порти були тут же оголошені закритими для російських суден, котрі розстрілювали моряків ВМС України на переході до Азова.
Як упевнено висловлюється ряд моїх зарубіжних колег, саме ця німкеня, котра має всі шанси незабаром стати канцлером Німеччини, може таки відкусити яйця фраєру-фюреру. Вона, кажуть, бандита бачить наскрізь і бавитись із ним у кішки-мишки точно не буде: одне слово, «Путлєр капут!»…
Дай же ж, Боже!
- Чи варто оскаржувати наказ на податкову перевірку після її початку? Світлана Приймак 15:25
- Лідерство через усвідомлення: трансформація бізнесу Наталія Растегаєва 13:46
- Свіже рішення у справі щодо захисту митних інтересів України Дмитро Зенкін 12:34
- Інновації в енергетичному трейдингу: як технології змінюють ринок електроенергії та газу Ростислав Никітенко 10:06
- Зло не може бути умиротворене, або чому Україна має перемогти Віктор Круглов вчора о 17:52
- Закон про підвищення акцизів на сигарети – це випробування економічної відповідальності Олег Пендзин вчора о 14:27
- Неприпустимість насильства проти адвокатів: випадок у Бучанському ТЦК Світлана Приймак вчора о 14:00
- Масштабування українського бізнесу та чому варто орієнтуватися на експорт Даніелла Шихабутдінова вчора о 12:51
- Європейські спонсори тероризму Володимир Горковенко 14.01.2025 23:46
- Ограниченно пригодные: важные детали о ВВК и мобилизации Віра Тарасенко 14.01.2025 22:01
- Компанії втрачають мільйони через неефективну логістику: як оптимізувати процеси та бюджет Сергій Кочергін 14.01.2025 18:38
- Президентський законопроєкт: відповідальність за обхід санкцій Дмитро Зенкін 14.01.2025 15:49
- Зміна імені (прізвища, власного імені, по батькові) дитини Леся Дубчак 14.01.2025 15:24
- Новий закон про європротокол: що змінилось і як тепер діяти? Світлана Приймак 14.01.2025 12:51
- Чи дійсно можна омолодити шкіру обличчя без дороговартісних процедур та інʼєкцій Вікторія Жоль 14.01.2025 10:03
- Про пенсії і справедливісь 507
- Нові правила ліцензування у 2025 році: що зміниться для бізнесу? 348
- Переваги й недоліки статусу АЕО: як це насправді працює в Україні та для кого актуально? 165
- Шлюбний договір чи договір про поділ майна подружжя: що обрати? 131
- Окремі аспекти завершення приватизації ДП "Укрспирт" 106
-
В Україні активно виводять з обігу банкноти номіналом 200 гривень. Чим їх замінюють
Фінанси 5002
-
Гетманцев подав законопроєкт про ПДВ на усі товари з іноземних маркетплейсів
Бізнес 3784
-
Boeing скоротив постачання літаків на третину за рік, зокрема через страйк
Бізнес 2052
-
Польський "король макаронів": проблема не в Україні, а в нашому відсталому агросекторі
Бізнес 1943
-
Зниження мобілізаційного віку: вимушена необхідність
Думка 1841