На ICTV скальпелем рубали дрова…
Мовна окупація на начебто українському телекналі
Весь минулий(19.01.2015 р.) випуск вечірньої так званої «Свободи слова» на телеканалі ICTV відсотків на 96-97-ім пройшов па-рускі. Мабуть,що її ведучий А. Куликов цим самим нарешті довів правдивість своїх слів,проголошених в одному з попередніх випусків, коли публічно заявив, що він занаціональністю представник «вєлікого» народу і його «радной язык – русский».Цього разу усі без винятку ним запрошені для участі в передачі журналісти задавализапитання «общалісь в прямом ефіре ісключітєльно на веліком і могучєм», позаяк,було видно навіть із виразу їхніх облич, нічого спільного з українською державоюі її мовою, вони не мають. Оскільки раз по раз чулося «нєпрємєнно», «увы», «гораздо»і звичайно ж «отнюдь». Та й спікери від центрального мікрофона були переважноїхніми співмовниками. Одне слово, зібралися всі щиро свої. Для повної картини історичності моменту належало щевивішати вивіску над усім цим московітським цирком - «Русские об украинцах». Тодівсе точно стало б на свої місця. Нас просто тупо повчають, як потрібно жити.Ані ведь такіє мудриє…
Можна подумати,що подібне вчиняється виключно з метою, аби все було зрозуміліше сепаратистам ітерористам, а також тим російським негідникам, які зі зброєю в руках «заблудилися»на наших східних теренах. У такому разі, для повного антуражу потрібно було бще обвішати зал, де проводилося шоу штандартами їхнього рідного колорадо. Це щеб наблизило атмосферу до реальності, яку влаштував Владімір Владіміровіч і йогокомпанія співмовників убивць на Донбасі.
На ICТV ніяк, либонь, не збагнуть, що після тисячжертв українців, вихідців буквально з кожного району України, московітськеординське нарєчіє стало ненависним для більшості населення України. Як гортанне гелготіння фашистів у роки Другоїсвітової війни. А ось розширення культивування «великого і могучого» на їхньомутелеканалі є не що інше, як банальне поглиблення ненависної мовної окупації. Колисаме цим «язиком» мене повчають, як потрібно воювати проти найзапеклішогонашого ворога, то для мене особисто, щоправда не знаю, як для вас, друзі, всеце стає чимсь схожим на те, щоб скальпелем рубати дрова…
Коли ж телеканал переходить намову ворогів, то він стає простоворожим. Його, як мінімум, у домі вимикають, що з ненавистю зробили й у моємупомешканні.
Я вже десь писаву своїх блогах, що до нападу Наполеона в червні 1812 року на Московію, вся російська знать спілкуваласявиключно французькою. А ось після варварства загарбників, князі й дворянство,вся царева прислуга принципово перейшли на мову народу. Як бачимо, для давніх нащадків лисого іросточка у рівень із нинішнім властителем Кремля Олександра I-го це не стало прикладом. Змілілі рускогаварящіє, в керівництвіICTV вкупіз ведучим Андрієм Куликовим…
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13325
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 12140
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5150
-
"Червоні двері, жовті двері": небезпечна гра серед підлітків чи черговий тренд із TikTok
Життя 4397
-
Сто днів на відповідь: став остаточно зрозумілим дедлайн Трампа для Путіна
Думка 4042