Імітація контролю від Януковича
Владні ротації в той час, поки в Києві горять шини та вибухають світло-шумові гранати, виглядають як спроба зіграти хорошу міну при поганій грі.
У суботу Віктор Янукович звільнив з посади голови КМДА Олександра Попова,який перебуває під слідством за жорстокий розгін Євромайдану 1 грудня іпризначив на посаду депутата-регіонала Володимира Макеєнка. Анатолій Голубченко,якого називали найімовірнішим кандидатом на цей пост, вочевидь, здавсянедостатньо «своїм».
Владні ротації в той час, поки в Києві горять шини та вибухаютьсвітло-шумові гранати, виглядають як спроба зіграти хорошу міну при поганійгрі. Призначення «вірного» мало би підсилити владну вертикаль та збільшитирівень контролю над ситуацією в Києві. Проте в місті, яке третій місяць стоїтьна Майдані, і де є захоплена будівля КМДА, це призначення є лише імітацієюконтролю.
Призначення Макеєнка, депутата-мільйонера, який все життя пропрацювавдержавним службовцем, свідчить також про небажання влади реально змінюватиситуацію в Києві. Адже керувати столицею, багатомільйонним містом з тисячамипроблем, доручають людині без потрібного досвіду. «Вічний» депутат – Макеєнко впарламенті з 1990-го року, – сприймається тимчасовою фігурою, яка грітиме місцедля більш досвідченого кандидата. Це означає, що на справжні зміни Києву щеякийсь час чекати не доведеться.
Призначення головою міської адміністрації людини, яка не має ані найменшогогосподарського досвіду і розуміння специфіки роботи, виглядає також і як повнапрофанація самої ідеї міського врядування. Замість реальних змін, яких такпотребує Київ та його жителі, нам знову пропонують консервування всіх старихпроблем.
До призначення головою КМДА Макеєнко очолював регламентний комітетВерховної Ради, в якій вже багато років ніхто не дотримується регламенту. Це зайого мовчазної згоди закони «виринають» без попереднього внесення до порядкуденного і голосуються пачками без розгляду. Це руками Макеєнка та його комітетуСергія Власенка, захисника Юлії Тимошенко, було позбавлено мандата. Перебіжчикз фракції «Наша Україна», за списком якої був обраний до парламенту в 2002році, до фракції Партії Регіонів всього через 5 місяців після обрання. Зрештою,підпис Макеєнка стоїть і під скандальним диктаторськими законами Олійника-Колісниченка.Тож очікувати зрушень від такого «одіозного» персонажа не доводиться. Довіру ж людей,які не бояться ні холоду, ні болю, неможливо отримати разом з підписомЯнуковича.
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нація вбивць 372
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 217
- Професії зникають, навички – у тренді 142
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 121
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14550
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13001
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11558
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9947
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9287