Тільки разом ми зможемо змінити країну
Вчора на Майдані відбулося чергове Народне віче. Дехто вже обчислює скільки сотень тисяч людей зібралося.
Людей насправді було дуже багато. Але, стоячи там,розумієш, що головне не кількість людей, а їх зарядженість на перемогу,незбориме бажання відстоювати за своємайбутнє до кінця. Ти бачиш скрізь безстрашні очі людей і розумієш яка великасила постає, коли вільні і переконані люди об’єднуються для досягнення своєїмети. Ця впевненість та настрой на перемогу великої кількості однодумців передаютьсявсім присутнім – і багато хто ходить на Майдан підзарядитися цим незабутнім танеповторним відчуттям.
Хочеться подякувати всіх, хто приходитьна Майдан і показує свою позицію, всіх, хто не хоче сидіти вдома біля телевізора і чекати від злочинноївлади манни небесної. Чимало людей приходить на Майдан щодня, щоночі – так, ценелегко, багато хто втомився. Але люди розуміють, що ми повинні стояти іборотися – лише тоді можливо перемогти. І на Майдані це нікому не потрібнопояснювати – там кожен може пояснити це сам.
Тих, хто сподіваєтьсявідсидітися дома і побудувати своє окреме щастя в приниженій і страждаючійкраїні, становиться все менше. Ідеї Євромайдану поширюються країною. Напідтвердження цих слів – проведені вчора багатотисячні акції на підтримкуЄвромайдану в містах Сходу і Півдня. Люди пробуджуються. Вони починаютьрозуміти, що європейські цінності дуже прості – демократична влада, повага дозаконів, чесний суд, відсутність корупції, поважання прав людини. Саме за це мистоїмо. Саме це ми маємо пояснити тим, хто досі сумнівається.
Ми маємо пояснити їм, що щастябіля телевізора нетривале. Цей режим все одно висмокче їх благополуччя черезрозбиті дороги, засилля злочинності (яка є єдиним цілим з цією владою), безробіття,знищену медицину, зруйноване житло, мізерні пенсії та зарплати, неможливістю подорожуватиі бачити світ. Вони вимкнуть телевізор – і зануряться в жах, в злидні.
Ми маємо пояснити тим, хтосумнівається, що люди вийшли на майдани через те що їх дістали злидні,приниження та безправ'я. Ми маємо пояснити, що цей режим дістане кожного. Недістане сьогодні - дістане в майбутньому: ця влада живе в борг і існує лише зарахунок кредитів, які доведеться віддавати нашим дітям і онукам. І той, хто намагається пересидіти ці події біля телевізора, маєрозуміти, що тим самим він просто краде щасливе майбутнє в своїх нащадків. Іколи їх діти і онуки підростуть, вони обов’язково зададуть їм запитання:"Чого ж ви мовчки ховалися вдома, дозволили навішати на нас стільки боргіві вкрасти наше щасливе життя?".
Ми маємо пояснити тим, хтосумнівається, що вся сума тих величезних боргів, які режим навішує на нас інаших дітей, осідає в офшорних компаніях Сім'ї та наближених до неї олігархів. Мимаємо пояснити їм, що режим не зацікавлений фінансувати реформи, адже реформидадуть ефект через декілька років, а гроші можна вкрасти вже сьогодні. Ті, хтобоїться і сумнівається, вже сьогодні мають готувати відповідь на питання чому вонизалишать своїм дітям і онукам зруйновану та розграбовану країну і чому у критичнийчас вони ховалися і байдуже сиділи біля телевізорів.
Мільйони небайдужих людей, які переймаютьсямайбутнім своїх дітей, вийшли на вулиці, вимагаючи змін. Вони прагнуть кращоїдолі своїм дітям, прагнуть кращого життя, вони прагнуть реформ і розуміють щодосягти цього можна тільки змінивши владу. І вони розуміють, що тільки разом миразом зможемо змінити країну. А для того щоб бути разом – треба просто вийти наМайдан.
- Розірвання шлюбу за кордоном: особливості та процедури для українців Світлана Приймак вчора о 16:28
- Зелені сертифікати для експорту електроенергії: можливості для українських трейдерів Ростислав Никітенко вчора о 11:10
- Еволюція судової практики: від традицій до цифрових інновацій Дмитро Шаповал вчора о 10:22
- Надіслання адвокатом відзиву на касаційну скаргу на електронну пошту Суду Євген Морозов вчора о 09:28
- Згода на обробку персональних даних – правочин? Судова практика Анастасія Полтавцева 12.11.2024 16:59
- Адвокатський запит в ТЦК та відстрочка від призову: очікування й реальність Світлана Приймак 12.11.2024 16:55
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції Наталія Тонкаль 12.11.2024 11:32
- Переваги та ризики співпраці з європейськими постачальниками відновлювальної енергії Ростислав Никітенко 12.11.2024 11:02
- Перезавантаження трейдерського ринку: ключові тренди Дмитро Казанін 12.11.2024 10:48
- "Безліміт" на кредитні ліміти: як вилізти з боргової ями Ірина Селезньова 12.11.2024 09:55
- ОП ВС КГС: зменшення розміру неустойки (пені) нарахованої за порушення зобов`язання Євген Морозов 12.11.2024 08:49
- Гра в імітацію Євген Магда 12.11.2024 05:31
- Правова боротьба за спадок: позов проти банку про стягнення коштів у російських рублях Павло Васильєв 11.11.2024 20:24
- Встановили факт батьківства після смерті чоловіка Юрій Бабенко 11.11.2024 17:58
- Психологічний портрет Трампа: чого очікувати Україні від американського президента Христина Кудрявцева 11.11.2024 17:13
- Тести заходів контролю: коли і як виконувати 431
- Гра в імітацію 342
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції 186
- Втрачені мільйони: як місцеві бюджети недоотримують через неефективне використання земель 112
- Як українським трейдерам долучитися до енергетичних бірж ЄС? 83
-
Співвласник АТБ почне відкривати торговельні центри у невеликих містах
Бізнес 6886
-
Українські зброярі нарощують виробництво. Але держава не може забезпечити збут
Бізнес 5969
-
Кінець уряду Шольца. Хто стане новим канцлером і який ультиматум має для Путіна
5682
-
У країнах ЄС ціни на вершкове масло зросли на 40%. Україна скорочує експорт
Бізнес 4531
-
У Нідерландах успішно випробували найпотужніший наземний кран у світі – фото
Бізнес 3779