От тобі, бабусю, Януковичів день!
Що не кажіть, а дочекалися, нарешті, старенькі соціальної справедливості... Навіщо уряду переписувати кодекс, коли й так всіх суддів «нагнули»?
Що не кажіть, а дочекалися, нарешті, стареньківиборці соціальної справедливості від Януковича.
4 листопада на офіційному сайті президентаопубліковано солідний документ, «Указ про деньсоціальної справедливості».
Читаєш преамбулу цього документа, і серцерадіє: «з метою привернення уваги... до вирішення питань соціальноїсправедливості… та необхідності... побудови в Україні суспільства соціальноїсправедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії,спрямованих на її забезпечення»...
Ні, не думайте, що це обгрунтування відставкиуряду Азарова або складення гарантом власних повноважень. Янукович всього лишепостановив: «установити в Україні День соціальної справедливості, якийпроводити щороку 20 лютого – у Всесвітній день соціальної справедливості».
Отаке щастя привалило всім знедоленим, біднимта нещасним українцям на гребені другої хвилі економічної кризи.
Сумно, авжеж, що день соціальноїсправедливості настане не сьогодні. І навіть не завтра. Аж три місяці чекати.Але виборці Партії регіонів затягнуть паски і доживуть, доживотіють до соціальноїсправедливості, чи не так? Їм звично… «Ті, кому найважче – вони мовчать,чекають, терплять»…
А ми тим часом згадаємо народне прислів’я, щодиму без вогню не буває. І якщо вже на Банковій випустили димову завісу, тоявно не «з метоюпривернення уваги» до пожежінародного гніву з приводу антисоціальної політики хунти «регіоналів». Швидше –для відвертання уваги.
Очевидно, можновладцямдуже не хотілося, щоб пенсіонери звернули увагу на законопроект№ 9400, внесений урядом майже одночасно із указом про «День соціальної справедливості».
У цьому законопроекті,підписаному прем’єр-міністром Миколою Азаровим, пропонується внести зміни достаттей 183, 256, 266, 267 Кодексу адміністративного судочинства України, асаме: скасувати негайне виконання судових рішень щодо обчислення, призначення,перерахунку пенсій тасоціальних виплат і зменшується в 50 разів (!) сума штрафу за невиконаннярішення суду.
Тепер замислимось: навіщо уряду переписуватикодекс, коли й так всіх суддів «нагнули»? Зараз суди масово відмовляютьпенсіонерам у перерахунку пенсій, та й апеляційні суди тисячами штампуютьпостанови про скасування прийнятих до 2010 року позитивних рішень.
Відповідь очевидна: схоже, влада готова пітина радикальне скорочення пенсій та інших соціальних виплат. Мабуть, знайшликраще застосування кредитам МВФ, аніж латання дірок у Пенсійному фонді –скажімо, вивести ці кошти на приватні рахунки в офшорах. Забезпечити власнустарість.
Такі дії, звичайно, оскаржуватимуться в суді.Всі справедливі позови пенсіонерів та пільговиків не можна буде свавільновідхилити, бо тоді соціальний вибух не забариться, та й платити людямкомпенсації за присудами Страсбургу потім буде собі дорожче.
От і виходить, що окрім фальшивого «соціального» свята режим «регіоналів» хочестворити фальшиве «соціальне» правосуддя. Суди задовольнятимуть позовипенсіонерів та пільговиків, але ці рішення не виконуватимуться. І чиновники ненестимуть за це ніякої відповідальності. Або, в крайньому разі, хтось одноразовозаплатить мізерний штраф про людське око. Це обмежить виплати в першу чергу чорнобильців, афганців, військовихпенсіонерів та дітей війни.
Нагадаємо, що 9 вересня кнопкодави Януковича прийняли в першому читанні законопроект №9127, яким, зокрема, передбачаєтьсявстановлення Кабміном порядку, що суттєво обмежує соціальні виплати і пільги 16 категоріям громадян.
Це викликало бурю обурення і масових протестів. Щоб збити хвилю народного протесту Януковичзавчасно кинув за грати лідерів опозиції Юлію Тимошенко та Юрія Луценко.
Метою нового законопроекту відвлади Януковича є ускладнення розгляду судових справ, які пов'язані ізпенсійним забезпеченням, нарахуванням заробітних плат та соціальних виплат, а також не виплата вжевідсуджених грошей.
От таку «соціальну справедливість» готує своїм виборцям Партія регіонів начолі з Віктором Януковичем та Миколою Азаровим.
Віктор Янукович має запитати себе, а хто ж провокує і підштовхує дореволюцій. Не якісь там незрозумілі озброєні опоненти, які, за його словами,збираються захоплювати органи влади. До цього підштовхує своїми антисоціальнимита антинародними діями саме уряд Азарова.
Суспільству нарешті слідусвідомити, що обіцянки правлячого олігархічного режиму нічого не варті, таоб’єднатися у боротьбі за своїправа, за людську гідність, заєвропейське майбутнє наших дітей та України.
Україна гине під владоюкримінально-олігархічного режиму!
Зупинити це може тільки відставка Януковича і розпуск Верховної Ради.Партія «Батьківщина» закликає опозиційний рух і всіх громадян України вимагатинегайної відставки Януковича з посади Президента та дострокового розпускуВерховної Ради.
Чесні та демократичні дострокові вибори –
це шлях, якийврятує Україну від занепаду та міжнародної ізоляції.
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак вчора о 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова вчора о 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова вчора о 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска вчора о 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар вчора о 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш вчора о 14:03
- З житлом і роботою: як змінюється філософія проєкту "Прихисток" Галина Янченко вчора о 13:59
- 5 найтиповіших помилок при впровадженні електронного документообігу Олександр Вернигора вчора о 12:47
- Енергоринок України 2025, коли прийдуть європейські трейдери Ростислав Никітенко 07.07.2025 21:07
- 2025-й: нові провали без нових прізвищ Дана Ярова 07.07.2025 18:49
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду Леся Дубчак 07.07.2025 18:09
- Мідь – новий барометр глобальних трансформацій Ксенія Оринчак 07.07.2025 15:29
- Договір про рекламні послуги: наслідки порушень у судовій практиці Сергій Барбашин 07.07.2025 11:19
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? Катерина Присяжнюк 07.07.2025 11:09
- Готують підвищення тарифів для населення 707
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 416
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 180
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 141
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? 127
-
10 липня зійде Оленяча повня: о котрій її спостерігати
Життя 17609
-
Психологія мільярдерів: чому вони купують наддорогі речі і навіщо їм це
Життя 9978
-
Кава може на 20-30% знизити ризик діабету другого типу – дослідження
Життя 6467
-
"Він просто зник": усе, що потрібно знати про гостинг – пояснює психологиня Ірина Шеньє
Життя 4476
-
"2000 метрів до Андріївки" Мстислава Чернова вийде вже в серпні – міжнародний трейлер
Життя 2916