Китайська торгівельна асоціація в Україні
Підписання Меморандуму про стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельними асоціаціями.
Підписання Меморандумупро стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельнимиасоціаціями.
За допомогою продуктівіз Китаю, постачальники намагаються покращити життя українського народ, особливоостанніми роками, коли українська економіка знаходиться на межі кризи. Саметому, 7 вересня 2015 року відбувся форум по створенню Китайської торгівельноїасоціації в Україні(КТА). Місією КТА є розвиток економічного та торгівельногорозвитку між Китаєм та Україною. Торгівельно-промисловий комплекс України є одним із стратегічнихпартнерів Китаю і протягом 5 років країни мають намір зав'язати тісні стосунки наринку. За останні 15 років Китай досягнув великих успіхів у економіці, тількиза 2014 рік заробив 17.6 трильйонів доларів. А у зв'язку з тим, щоУкраїна намагається зробити все можливе, щоб знайти нові ринки для українськогобізнесу і вийти на новий експортний потенціал, Китай у змозі нам допомогти.
Якщо ми хочемопроаналізувати найбільш цікавий економічний виклик, який може бути у Європі, миповинні говорити про Україну і її потенціал. Якщо ми хочемо говорити про те, якзабезпечити реалізацію цього потенціалу, перш за все фінансово та інвестиційно,треба згадувати Китай. Жодна країна у Європі не має скільки можливостей,скільки може дарувати Україна. Звісно ці можливості не до кінця розроблені,потребують окремої механіки, техніки, але схожого потенціалу немає ніяка іншадержава. Говорячи про українсько-китайські економічні відносини, ми маємоакцентувати увагу на 3 важливих питаннях: комунікація - слабкі нерегулярні,непослідовні знання один про одного; формат спільноти - все що сприяє діалогуміж державами; міжурядова українсько-китайська комісія - кращий акцент планувзаємин співпраці між 2-ма сторонами.
Китай знає про високітехнології в Україні, в китайському небі літають українські літаки, китайськішахти працюють з нашим обладнанням. В той же час український ринок добрезнайомий з китайською продукцією, їх сучасною технікою та технологіями. Цеговорить про те, що ми є дуже важливими один для одного партнерами. 8 %українського експорту приходиться на Китай. 10 % українського імпорту це Китай.Відкриття асоціації є однією із можливостей інвестицій не тільки в Україну, а йможливості експорту української високотехнологічної продукції в КНР. Створення КТАв Україні є серйозним і потрібним кроком для розвитку нашої держави ітехнологічного процесу. Китайська сторона розглядає нас, як важливогоекономічного і стратегічного партнера і ми маємо велику надію взятибезпосередню участь у "шовковому шляху".
З розвитком економікизменшуються військові агресії, а зараз це нам конче потрібно. Для подолання розділення як внутрішнього ворога та перемоги над зовнішнімагресором головним також є мобілізація духу української нації як патріотичногострижня суспільної єдності України та національної ідентичності українців, якупіде підтримувати стійка економічна платформа. Враховуючи надзвичайну важливість для сьогодення тамайбутнього України досвіду Китаю з історичної трансформації свідомості націївід стану жертви зовнішньої агресії до країни-переможця і держави-світовогогравця, унікальності китайського досвіду індустріалізації економіки таформування національної та цивілізаційно-культурної самодостатності КНР нашляху "реформ і відкритості" тісна співпраця та порозуміння євпевненим кроком до вивільнення від тиску агресора та вихід на новийекономічний(світовий) ринок.
- Корпоративна безпека під час війни: як управляти ризиками в умовах невизначеності Тетяна Андріанова 16:49
- Аргентина відкриває правду про нацистів і диктатуру Дмитро Зенкін 14:59
- Заповіт під вибухами: як військові передають останню волю без нотаріуса Світлана Приймак 13:47
- Цивільна відповідальність за дитину: суд присудив відшкодувати збитки за пожежу Артур Кір’яков 12:59
- Блекаут Іберії 28 квітня 2025: уроки для енергоринку Ростислав Никітенко 12:33
- Офіс повертається Алеся Карнаухова 10:21
- "Давайте вже після Паски": як працює самосаботаж Людмила Євсєєнко 10:00
- Російська федерація приречена на крах Сергій Пєтков вчора о 19:28
- Євроінтеграція та реальність: діяти негайно Юрій Щуклін вчора о 14:20
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України Нісар Ахмад вчора о 13:33
- Ключові інструменти, які допоможуть виграти найскладніші перемовини: поради підприємцям Владислав Пʼявка вчора о 10:46
- Харасмент у школах: чому мовчати небезпечно і як створити безпечне середовище для дітей Олександра Нікітіна вчора о 10:40
- З чого почати масштабування і систематизацію бізнесу Олександр Висоцький вчора о 10:29
- Як зменшити пори на обличчі? Вікторія Жоль вчора о 10:21
- Чи варто боятися фінмоніторингу? Сергій Пагер вчора о 08:40
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 513
- Як підтримати переселенців і зберегти людський ресурс України 179
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 135
- Європейський вибір України: Як суспільство звільняється від пострадянського минулого 98
- СЗЧ – вихід з ситуації є 95
-
Чому тепер Зеленський має козирі у переговорах, а у Трампа карти такі собі
Думка 32961
-
Запорізька кондитерська фабрика збанкрутувала
Бізнес 20426
-
Парад перемоги над здоровим глуздом – Путін оголосить про "звільнення" Курщини 9 травня
Думка 18657
-
Десять найбільших армій у 2025 році за витратами на армію — хто потрапив до рейтингу
Інфографіка 12017
-
Мирного рішення не буде: умовляння не працюють, а застосовувати силу Захід не бажає
Думка 8612