Розпродаж України почнеться з АПК
«Можливо, з цього приводу й з’явилася «Стратегія 2015-2020», єдина мета якої - підготувати суспільство до тотального розпродажу України».
«Можливо, з цього приводу й з’явилася «Стратегія 2015-2020», єдина мета якої - підготувати суспільство до тотального розпродажу України».
Шановні друзі, протягом останніх 2 тижнів я декілька разів виходив у світ з питаннями, які стосуються агропромислового комплексу. Перше, на що я звертав увагу, була стратегія сталого розвитку «Україна 2020». Далі мова велася про сучасну ситуацію в країні, а саме: «Цирк поїхав, а клоуни залишилися». Також говорили про крутішу стратегію АПК і чия краща: охоронця чи митного брокера. Наголошував я і на проекті створення сучасної сфери аквакультури на території України.
Але починаємо з того, що відбувається на сьогодні. Коли я дивлюсь на стратегію сталого розвитку України 2020 то не можу зрозуміти - що це? Коли я чую слово стратегія, то для мене зрозуміло, що формується база за якою будуть жити наступні покоління, тобто покоління моїх дітей і моїх внуків. Тому, враховуючи рекомендації ООН та світовий досвід, я не бачив ще жодної стратегії, яка б писалася на поточний рік (2015) і до 2020 року(тобто на цілих 5 років!!!), того ж року.. На практиці стратегії пишуться за зразком Організації об’єднаних націй чи Міністерства аграрної політики розвинутих держав і використовують часові рамки в 20-30 років. Бо, як я розумію, для цього треба підготувати кадри, умови, фінанси і план, яким чином будуть розгортатися етапи досягнення поставленої мети, яку ставить перед собою стратегія.
Нарис 2015-2020 - малюнок в акварелі «як розфарбувати власність агропромислового комплексу під популярні бренди західних, остаточно незрозумілих для нашої ментальності, словосполучень.
Менеджмент - це процес планування, організації, приведення в дію та контроль організації з метою досягнення координації людських і матеріальних ресурсів, необхідних для ефективного виконання завдань. Рітейл - це всього лише роздрібна торгівля, робота з масовим клієнтом. Форвард - стандартний документ, який засвідчує зобов'язання особи придбати (продати) базовий актив у визначений час та на визначених умовах у майбутньому, з фіксацією цін продажу під час укладення такого контракту. Всіма цими висловами намагаються пічкати український народ фахівці, освічені західними стандартами. Я нічого не маю проти західного досвіду в освіті, економіці, тим паче в аграрному секторі. Але мене дуже обурює, що українців намагаються зробити дурнями, прикриваючись нарисом «Стратегія 2015-2020». Все це є нічим іншим, як спробую замилити очі суспільству та втілити в життя напрочуд просту тактичну дію - тотальну приватизацію майна в аграрному секторі й підготовка українців до спроби продати землю. Модель, яка формується на даний час, базується на історичні економічній розрусі, на божевільній інфляцій та абсолютно нереальних цінах на тарифи, газ, продукти харчування, комунальні послуги. І всім стає зрозуміло, що десь в кущах нас чекають 5-7 потужних фондів на кшталт «Сореса" та інших, які стоять напоготові скупити всю українську землю та власність АПК.
Знекровлені цінами на продукти харчування, комунальні тарифи та послуги, українські селяни стануть перед фактом (як люди порядні) розраховуватися за борги з державою та іншими обслуговуючими компаніями. Цих людей будуть намагатися підштовхувати до того, щоб позбавити їх єдиного, що тримає їх на цьому світі – рідної землі.
Всі мої попередні спроби зрозуміти, хто краще управляється в Міністерстві аграрної політики охоронець чи брокер. Чи намагання підготувати якусь стратегію розвитку рибного господарства (Проект створення сучасної сфери аквакультури на території України) та її аналіз (23 кроки по знищенню рибної галузі), ні до чого не привели, бо «цирк поїхав, а клоуни залишилися». І, як раз, у цьому випадку клоунами намагаються зробити український народ.
Мені тяжко зрозуміти чим керується владна еліта, яка теж виросла на українській землі й сповідує українські цінності. Невже вони не відчувають настрою українського народу та не бачать ситуацію в країні. Українець за своєю ментальністю дуже терпляча істота (вибачте!,я і про себе теж так кажу!!!), щоб не відбувалося, вони намагається завжди схитрувати й вийти сухим з води. Але, коли постає питання землі, власної землі, його батьків й нащадків, українець бере в руки вила й не тільки. Весь світ дивує, як ми терпляче міняємо один уряд крадіїв на інший, шалені схеми з газом, розкрадання надер. Світ же бачить й не може зрозуміти чого мовчить українське громадянське суспільство. Може це й спонукало недолугих наших інвесторів й західних партнерів до спроби відібрати в українців землю. Тому, напевно, з’явилася мода на ( SECOND HAND), західних фахівців в фінансово-торгівельній сфері під приводом боротьби з нашими місцевими корупціонерами. Можливо, з цього приводу й з’явилася «Стратегія 2015-2020», єдина мета якої - підготувати суспільство до тотального розпродажу України.
Не знаю, і, напевно, не зможу остаточно з’ясувати їхні цілі. Але хотів би застерегти, що 1-ша спроба забрати в українців землю призведе до таких наслідків, які не передбачувані ніякими вашими Форвардами, Ф’ючерсами, тим паче «Стратегію 2015-2020».
- Готують підвищення тарифів для населення Андрій Павловський вчора о 22:05
- Поки ППО в дорозі – шахед вже у вікні Дана Ярова вчора о 19:14
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян вчора о 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак вчора о 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський вчора о 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина 03.07.2025 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська 03.07.2025 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 643
- Готують підвищення тарифів для населення 345
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 316
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 316
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася 201
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12783
-
Американська зброя на паузі: звідки вітер віє і до чого тут Китай
12238
-
Культовий фільм "Диявол носить Прада" повертається: усе, що відомо про продовження
Життя 7724
-
Конкуренція за міни. Чи зможуть українські інженери перемогти хорватів та німців
Бізнес 7474
-
"Шахедів" побільшає. Як змінились російські удари дронами та як Україна може зупинити їх
6600